Sexy hoteliér

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Clara Morganová žije svůj sen – modernizuje staré hotely, běhá maratony a je neustále v pohybu. Svou kariéru miluje a běžecké závody ji dopují adrenalinem. Nedokáže však nikde zapustit kořeny, protože vyrostla v pěstounské péči a rodinná tradice jí nic neříká. Možná proto ji tolik fascinují zvyky, s nimiž se v rodinných hotelích setkává. Teď právě zatíná drápky do hotelu Bryant, a to nejen kvůli jejich receptu na horké, sladké, báječné bochánky, kterých se prostě nemůže nabažit… Archie Bryant je pátou generací rodiny Bryantů a jeho hýždě jsou k nakousnutí ještě víc než místní bochánky. Je také budoucím majitelem půvabného, ale skomírajícího hotelu poblíž městečka Bailey Falls. Archie je pevně odhodlaný rodinné dědictví zachránit, a to pěkně postaru: zatne zuby a bude dělat svou práci. V žádném případě si do ní nehodlá nechat mluvit od mladé expertky, kterou jeho otec najal, aby obrátila staleté tradice vzhůru nohama a přitáhla davy moderních mladých lidí. Clařiny nápady však nové hosty (a jejich peněženky) skutečně přitahují a Archie si nakonec musí přiznat, že se na cestě k záchraně hotelu bez Clary neobejde. Je to horké, je to sladké, je to hmmm…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430752/big_sexy-hotelier-2Nz-430752.jpg 3.9316

Údolí Hudsonu 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Mladá fronta

Buns, 2017

Kniha Sexy hoteliér

Klára16

Tak za mě to byl nejlepší díl ze série… nejspíš proto, že mi sedla hlavní hrdinka. Každopádně na konci mě trochu štvalo to, než si konečně vše uvědomila.

Kytiii
22.10.2021

Oddechovka, ale častěji mě štvala a scény, kde se setkávají kamarádky, které neustále ječí a jsou aaaa prostě strašně šťastné, že jsou spolu a musí si to pořád dokazovat, mě vyloženě urážely. Za mě nejslabší kniha Alice Claytonové. A to o za předpokladu toho, že saháte pro tento typ knih, když potřebujete něco nenáročného do MHD na cestu do práce. Pro mě zklamání.

LucijeT
13.08.2021

za mě super... co do děje a humoru je to linka hřebce, sexy mlékaře, farmáře... takže paráda :-) dějová linka zrzky a nabíječe mě zdaleka tak nenadchla totiž... ale tohle se mi opravdu líbilo, pohodové, odpočinkové s hezkým koncem

avalonek
02.07.2021

Tak tohle už mě tolik nenadchlo..Druhý díl byl prostě nej..

Chou
26.05.2021

Dobrá. Okrajově se objeví i postavy že sérií Zrzka a Nabíječ

Lee7
25.02.2021

Chvíli mi trvalo než jsem se prokousala prvními stranami, potom už jen jedna rychlá jízda a příběh těch dvou se mi líbil :) Alice píše vtipně, lehce a nenechá vás usnout

kacenka6144
10.02.2021

Tenhle díl mě bavil asi nejvíc. Slovní souboje mezi Archiem a Clarou měly "šťávu". Knížka patří mezi takovou tu předvítalenou klasiku, ale aspoň jsme se vyhnuli "sazeničkám brambor" a "kuřecím kotletám". Příjemná oddychovka, když venku padá sníh a mrzne, až sebou člověk občas praští.

trynitrix
03.02.2021

Díly předtím o chlup lepší toto opět další na stejný vlně a hodně předvídatelný, ale taková klasika na oddech když nemáte co na práci :-)