Sexy hoteliér

Sexy hoteliér https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430752/mid_sexy-hotelier-2Nz-430752.jpg 4 362 82

Údolí Hudsonu série

< 3. díl

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Clara Morganová žije svůj sen – modernizuje staré hotely, běhá maratony a je neustále v pohybu. Svou kariéru miluje a běžecké závody ji dopují adrenalinem. Nedokáže však nikde zapustit kořeny, protože vyrostla v pěstounské péči a rodinná tradice jí nic neříká. Možná proto ji tolik fascinují zvyky, s nimiž se v rodinných hotelích setkává. Teď právě zatíná drápky do hotelu Bryant, a to nejen kvůli jejich receptu na horké, sladké, báječné bochánky, kterých se prostě nemůže nabažit… Archie Bryant je pátou generací rodiny Bryantů a jeho hýždě jsou k nakousnutí ještě víc než místní bochánky. Je také budoucím majitelem půvabného, ale skomírajícího hotelu poblíž městečka Bailey Falls. Archie je pevně odhodlaný rodinné dědictví zachránit, a to pěkně postaru: zatne zuby a bude dělat svou práci. V žádném případě si do ní nehodlá nechat mluvit od mladé expertky, kterou jeho otec najal, aby obrátila staleté tradice vzhůru nohama a přitáhla davy moderních mladých lidí. Clařiny nápady však nové hosty (a jejich peněženky) skutečně přitahují a Archie si nakonec musí přiznat, že se na cestě k záchraně hotelu bez Clary neobejde. Je to horké, je to sladké, je to hmmm…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Mladá fronta

Buns , 2017

monika0181
monika0181
14.01.2024 4 z 5

Vtipné jednoduché romantické klišé. Ale nevadí to, užijete si to.
V knize se krátce objeví postavy nejen z předchozích dílů, ale i sérií. Kdo nečetl vše, nevadí, kdo četl, toho jistě provazba potěší.
Tento díl mi přišel asi nejlepší ze série.
Nemůžu si pomoc, ale ani jedna obálka z této série mě na zadek neposadila. Obálky jsou jak z 80. let.
Za mě kniha splnila svůj účel. Chtěla jsem něco jednoduchého, ke krbu a čaji a to zafungovalo.

MAU256
MAU256
07.01.2024 4 z 5

Hezká romantická oddechovka. Sice jsem nečetla ty předchozí díly, ale myslím, že to nijak nevadilo. Chápala jsem Claru, že se bojí vztahu kvůli její minulosti. A jsem ráda, že to nakonec dopadlo dobře. Knížka byla velmi čtivá, ráda si přečtu i příběhy Roxie a Natalie.

kedlis
kedlis
18.12.2023 2 z 5

(SPOILER) Není to jen klišé jako blázen, ale v určitých momentech je to prostě vysloveně trapné. Hlavně chování Nathalie (která je jen v pozadí) je neskutečně na hlavu a erotické scény jsou taky mimo. Nemůžu tomu upřít čtivost a to, že jsem se zasmála. Seriózně se to brát nedá, ale občas takové absurdní odlehčení není úplně k zahození.

Karolína18
Karolína18
31.01.2023 4 z 5

No, není to Nabíječ, ale v některých částech tu starou Alice vidím. Rozhodně polepšení od předchozího dílu. Jedná se o odpočinkovou četbu, ale konečně to se mnou trochu i cloumalo, co se týče hlavní zápletky. Postavy byly sympatické, reálie uvěřitelné, vtipné.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
14.12.2022 4 z 5

Každej má nějakou minulost.

Minulost je minulost. To znamená něco, co už pominulo. Proč by to měl člověk vytahovat?

Je úplně fuk jestli člověk o minulosti mluví denně nebo jenom jednou za uherskej rok. Stejně se vždycky nakonec vynoří a překvapí tě, když to nejmíň čekáš. Všichni se musíme s minulostí nejdřív vypořádat. A pak se teprve můžeme vydat dal. Ale nikdy nejde tak docela zapomenout.

Příběh Clary mi přišel nejlepší ze všech dílů. Opět vtipné, romantické a žhavé.

Nuttelka
Nuttelka
29.10.2022 4 z 5

Mě baví tyto oddychovky od Alice :-) Jednu hvězdu méně za Claru, za její urputnost, že nikoho nepotřebuje. Archie opět úžasný sexy muž. Ráda jsem se setkala se všemi hrdiny z ostatních dílů a užívala jsem si počáteční hašteření mezi Clarou a Archiem. Jo, Alice tohle prostě umí :-)
Ale proč proboha zase taková obálka knihy, hotel by se na ní vyjímal krásně, ne tohle.

cukrovka
cukrovka
23.08.2022 4 z 5

Čtivá romantická oddechovka. Předvídatelný příběh, ale proto je čtu. Líbí se mi, že autorka nechává nahlédnout i do života dvojic z minulých dílů.

Klára16
Klára16
07.01.2022 4 z 5

Tak za mě to byl nejlepší díl ze série… nejspíš proto, že mi sedla hlavní hrdinka. Každopádně na konci mě trochu štvalo to, než si konečně vše uvědomila.

Kytiii
Kytiii
22.10.2021 2 z 5

Oddechovka, ale častěji mě štvala a scény, kde se setkávají kamarádky, které neustále ječí a jsou aaaa prostě strašně šťastné, že jsou spolu a musí si to pořád dokazovat, mě vyloženě urážely. Za mě nejslabší kniha Alice Claytonové. A to o za předpokladu toho, že saháte pro tento typ knih, když potřebujete něco nenáročného do MHD na cestu do práce. Pro mě zklamání.

LucijeT
LucijeT
13.08.2021 5 z 5

za mě super... co do děje a humoru je to linka hřebce, sexy mlékaře, farmáře... takže paráda :-) dějová linka zrzky a nabíječe mě zdaleka tak nenadchla totiž... ale tohle se mi opravdu líbilo, pohodové, odpočinkové s hezkým koncem

avalonek
avalonek
02.07.2021 3 z 5

Tak tohle už mě tolik nenadchlo..Druhý díl byl prostě nej..

Chou
Chou
26.05.2021 4 z 5

Dobrá. Okrajově se objeví i postavy že sérií Zrzka a Nabíječ

Lee7
Lee7
25.02.2021 3 z 5

Chvíli mi trvalo než jsem se prokousala prvními stranami, potom už jen jedna rychlá jízda a příběh těch dvou se mi líbil :) Alice píše vtipně, lehce a nenechá vás usnout

kacenka6144
kacenka6144
10.02.2021 4 z 5

Tenhle díl mě bavil asi nejvíc. Slovní souboje mezi Archiem a Clarou měly "šťávu". Knížka patří mezi takovou tu předvítalenou klasiku, ale aspoň jsme se vyhnuli "sazeničkám brambor" a "kuřecím kotletám". Příjemná oddychovka, když venku padá sníh a mrzne, až sebou člověk občas praští.

trynitrix
trynitrix
03.02.2021 3 z 5

Díly předtím o chlup lepší toto opět další na stejný vlně a hodně předvídatelný, ale taková klasika na oddech když nemáte co na práci :-)

red_marionette
red_marionette
06.01.2021 4 z 5

Za mě super!

Petra38
Petra38
27.12.2020 5 z 5

Zase nezklamala! Pokud chci vtipny,romanticky a dojemny pribeh tak Alice je spolehliva autorka. Pribeh mi sedl a celou serii si prectu s chuti znova a znovu:-)

tatjana1737
tatjana1737
10.12.2020 4 z 5

(SPOILER) Po Mlékaři, který byl za mne spíše zklamáním, se mi v Sexy hoteliérovi ukázala původní Alice Clayton, která si mne získala Nabíječem. Pominu-li trochu laciný název a zcela ohavnou obálku (tenhle hoteliér nejen, že nemá pihy, ale řekla bych, že není ani sexy), dostalo-li se mi všeho, co u tohoto žánru hledám. Vtipný a nenáročný příběh, romantika, trochu toho sexu, hlášky hrdinů a jiskření mezi nimi, plus uvěřitelné popisy prostředí. Jistě, mohla bych namítnout, že Archie jako kdyby z oka vypadl Clarkovi z Hřebce, že Clara byla tou svojí nejistotou a strachy z minulosti už poněkud úmorná, že celý ten hotelový komplex opravdu silně připomínal Kingovo Osvícení (a místy Hříšný tanec), že celé "utajování" vášnivého poměru bylo jen v hlavách hrdinů (proboha, vždyť to dělali na balkoně!!), a že to celé bylo trochu klišoidní a předvídatelné, ale jsem ochotná to všechno hodit za hlavu. Dokonce mne ani neiritovala Sofie a Oskar a Sofiiny rádoby vtipné sexuální hlášky. Archie si mne, stejně jako Claru, získal už v kotelně.

Pokud bych měla hledat nějaké mouchy, vadil mi velmi častý (oblíbený?) motiv autorky, kdy si hrdinka odmítá přiznat, že se zamilovala a je v tom až po uši. Tohle Claytonová točila už v Nabíječovi. Asi nejsem typická nezávislá Američanka, která si kolem dvacítky nalajnuje životní kariéru (všem hrdinkám AC je něco mezi 20 a 30 lety), ale když se zamiluju, tak to obvykle poznám a jsem schopna se vyrovnat s konfliktem kariéra vs. muž, obzvlášť tehdy, pokud vím, že je můj cit opětován a že i s tou kariérou to není tak horké, pokud se rozhodnu pro chlapa. Bez podobného váhání a rozchodu, ač krátce předtím bylo vysloveno ono slovo na L, by tyhle knížky asi nemohly být, ale scénář je to už dost ohraný.

U autorky se mi líbí její slovní humor, narážky na filmy či písničky, i schopnost text udělat plastičtější tím, že do něj vnesu nějaké "filmové" prvky. Například když se hrdinka v úvodu sama chválí a v textu se jiným fontem objeví slůvko FANFÁRY. Díky tomu, a také pro styl vyprávění, si čtenář děj knihy v hlavě velmi snadno zhmotní. Jsem si jistá, že formát romantické komedie by příběhům Claytonové velmi slušel a zbavil by je toho, co u knihy drhne a snižuje její hodnocení.

Knihu jsem si užila a jako oddychovku doporučuji. Výskyt Caroline z jiné série potěšil.

petraLI
petraLI
04.12.2020 5 z 5

Clara mě bavila, byla opravdu vtipná. Kniha je povedená, podle mého ze všech tří dílů ta nejpovedenější.

bafuskyBaf
bafuskyBaf
29.10.2020 5 z 5

Za mě super počteníčko...???? Přečteno za den. Hezky se to četlo, zasmála jsem se u toho...

Štítky knihy

humor romantika