Sexy hoteliér

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Clara Morganová žije svůj sen – modernizuje staré hotely, běhá maratony a je neustále v pohybu. Svou kariéru miluje a běžecké závody ji dopují adrenalinem. Nedokáže však nikde zapustit kořeny, protože vyrostla v pěstounské péči a rodinná tradice jí nic neříká. Možná proto ji tolik fascinují zvyky, s nimiž se v rodinných hotelích setkává. Teď právě zatíná drápky do hotelu Bryant, a to nejen kvůli jejich receptu na horké, sladké, báječné bochánky, kterých se prostě nemůže nabažit… Archie Bryant je pátou generací rodiny Bryantů a jeho hýždě jsou k nakousnutí ještě víc než místní bochánky. Je také budoucím majitelem půvabného, ale skomírajícího hotelu poblíž městečka Bailey Falls. Archie je pevně odhodlaný rodinné dědictví zachránit, a to pěkně postaru: zatne zuby a bude dělat svou práci. V žádném případě si do ní nehodlá nechat mluvit od mladé expertky, kterou jeho otec najal, aby obrátila staleté tradice vzhůru nohama a přitáhla davy moderních mladých lidí. Clařiny nápady však nové hosty (a jejich peněženky) skutečně přitahují a Archie si nakonec musí přiznat, že se na cestě k záchraně hotelu bez Clary neobejde. Je to horké, je to sladké, je to hmmm…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430752/sexy-hotelier-2Nz-430752.jpg 3.9246

Údolí Hudsonu 3.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Mladá fronta

Buns, 2017

Kniha Sexy hoteliér

Lee7

Chvíli mi trvalo než jsem se prokousala prvními stranami, potom už jen jedna rychlá jízda a příběh těch dvou se mi líbil :) Alice píše vtipně, lehce a nenechá vás usnout

kacenka6144

Tenhle díl mě bavil asi nejvíc. Slovní souboje mezi Archiem a Clarou měly "šťávu". Knížka patří mezi takovou tu předvítalenou klasiku, ale aspoň jsme se vyhnuli "sazeničkám brambor" a "kuřecím kotletám". Příjemná oddychovka, když venku padá sníh a mrzne, až sebou člověk občas praští.

trynitrix

Díly předtím o chlup lepší toto opět další na stejný vlně a hodně předvídatelný, ale taková klasika na oddech když nemáte co na práci :-)

red_marionette

Za mě super!

Petra38
27.12.2020

Zase nezklamala! Pokud chci vtipny,romanticky a dojemny pribeh tak Alice je spolehliva autorka. Pribeh mi sedl a celou serii si prectu s chuti znova a znovu:-)

tatjana1737
10.12.2020

(+ SPOILER) Po Mlékaři, který byl za mne spíše zklamáním, se mi v Sexy hoteliérovi ukázala původní Alice Clayton, která si mne získala Nabíječem. Pominu-li trochu laciný název a zcela ohavnou obálku (tenhle hoteliér nejen, že nemá pihy, ale řekla bych, že není ani sexy), dostalo-li se mi všeho, co u tohoto žánru hledám. Vtipný a nenáročný příběh, romantika, trochu toho sexu, hlášky hrdinů a jiskření mezi nimi, plus uvěřitelné popisy prostředí. Jistě, mohla bych namítnout, že Archie jako kdyby z oka vypadl Clarkovi z Hřebce, že Clara byla tou svojí nejistotou a strachy z minulosti už poněkud úmorná, že celý ten hotelový komplex opravdu silně připomínal Kingovo Osvícení (a místy Hříšný tanec), že celé "utajování" vášnivého poměru bylo jen v hlavách hrdinů (proboha, vždyť to dělali na balkoně!!), a že to celé bylo trochu klišoidní a předvídatelné, ale jsem ochotná to všechno hodit za hlavu. Dokonce mne ani neiritovala Sofie a Oskar a Sofiiny rádoby vtipné sexuální hlášky. Archie si mne, stejně jako Claru, získal už v kotelně.

Pokud bych měla hledat nějaké mouchy, vadil mi velmi častý (oblíbený?) motiv autorky, kdy si hrdinka odmítá přiznat, že se zamilovala a je v tom až po uši. Tohle Claytonová točila už v Nabíječovi. Asi nejsem typická nezávislá Američanka, která si kolem dvacítky nalajnuje životní kariéru (všem hrdinkám AC je něco mezi 20 a 30 lety), ale když se zamiluju, tak to obvykle poznám a jsem schopna se vyrovnat s konfliktem kariéra vs. muž, obzvlášť tehdy, pokud vím, že je můj cit opětován a že i s tou kariérou to není tak horké, pokud se rozhodnu pro chlapa. Bez podobného váhání a rozchodu, ač krátce předtím bylo vysloveno ono slovo na L, by tyhle knížky asi nemohly být, ale scénář je to už dost ohraný.

U autorky se mi líbí její slovní humor, narážky na filmy či písničky, i schopnost text udělat plastičtější tím, že do něj vnesu nějaké "filmové" prvky. Například když se hrdinka v úvodu sama chválí a v textu se jiným fontem objeví slůvko FANFÁRY. Díky tomu, a také pro styl vyprávění, si čtenář děj knihy v hlavě velmi snadno zhmotní. Jsem si jistá, že formát romantické komedie by příběhům Claytonové velmi slušel a zbavil by je toho, co u knihy drhne a snižuje její hodnocení.

Knihu jsem si užila a jako oddychovku doporučuji. Výskyt Caroline z jiné série potěšil.

petraLI
04.12.2020

Clara mě bavila, byla opravdu vtipná. Kniha je povedená, podle mého ze všech tří dílů ta nejpovedenější.

bafuskyBaf
29.10.2020

Za mě super počteníčko...???? Přečteno za den. Hezky se to četlo, zasmála jsem se u toho...

romantika humor

Alice Clayton