Sexy hoteliér

Sexy hoteliér https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430752/mid_sexy-hotelier-2Nz-430752.jpg 4 364 82

Údolí Hudsonu série

< 3. díl

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Clara Morganová žije svůj sen – modernizuje staré hotely, běhá maratony a je neustále v pohybu. Svou kariéru miluje a běžecké závody ji dopují adrenalinem. Nedokáže však nikde zapustit kořeny, protože vyrostla v pěstounské péči a rodinná tradice jí nic neříká. Možná proto ji tolik fascinují zvyky, s nimiž se v rodinných hotelích setkává. Teď právě zatíná drápky do hotelu Bryant, a to nejen kvůli jejich receptu na horké, sladké, báječné bochánky, kterých se prostě nemůže nabažit… Archie Bryant je pátou generací rodiny Bryantů a jeho hýždě jsou k nakousnutí ještě víc než místní bochánky. Je také budoucím majitelem půvabného, ale skomírajícího hotelu poblíž městečka Bailey Falls. Archie je pevně odhodlaný rodinné dědictví zachránit, a to pěkně postaru: zatne zuby a bude dělat svou práci. V žádném případě si do ní nehodlá nechat mluvit od mladé expertky, kterou jeho otec najal, aby obrátila staleté tradice vzhůru nohama a přitáhla davy moderních mladých lidí. Clařiny nápady však nové hosty (a jejich peněženky) skutečně přitahují a Archie si nakonec musí přiznat, že se na cestě k záchraně hotelu bez Clary neobejde. Je to horké, je to sladké, je to hmmm…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Buns , 2017

prcek19
15.04.2020 4 z 5

Zase ta stará Alice..minulý díl mě dost zklamal, proto sem moc ráda, že se Alice vrátila zpátky ke svému skvělému psaní jako u všech předchozích knih..knihu sem hltala od začátku do konce, líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny a to překvapení na konci, kdo se tam objevil..nechci prozrazovat, ale tím mě autorka mooc potěšila..rozhodně nelituji koupě a doporučuji

MarKy95
10.04.2020 2 z 5

Já jsem opravdu mile překvapena s tímhle dílem. Čekala jsem, že to bude bída, opravdu velká bída,jako předešlé dva díly, ale opravdu to zase není tak špatné. Předchozí díly se nedaly číst, proto jsem neměla žádné očekávání od této. Kniha nepřekvapí ani nenadchne. :)

jeny-v
08.04.2020 5 z 5

Já tedy musím ohodnotit plným počtem. Počítala jsem s tím, že to bude oddechovka plná romantiky, chemie, ale i vzdoru. Popis hotelu Bryant i jeho okolí byla jen chuťovka pro moji fantazii a vesničku Hudson Valley by nebylo marné navštívit. Ovšem humornou konverzaci mezi Natalií, Roxií a Clarou jsem nečekala. Holky tomu prostě daly šťávu a já jsem se musela nahlas zasmát. Občas se objevila i sprosté slova, ale vždy mi to v textu sedlo "jak prdel na nočník". A nakonec Leo, Oskar a Archie - fešáci :-), kterým se nedalo nic vytknout, tak jako celé knize - tedy za moji čtenářskou osobu.

1moniccka
08.04.2020 5 z 5

Tohle nebylo spatne aĺe autotka to umi lepe knizka byla nekdy zbytecne v necem zbytečně dlouha. A chyběla mi tam ta uplne prvni jiskra mezi nema jen poslicek a hádka o televizi takova nuda noo

Elčokča
05.04.2020 3 z 5

Asi už jsem podobných knih přesycená. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč se mi kniha s tak vysokým hodnocením nelíbila. Přitom čtivá je a hrdinové jsou taky celkem fajn. Že by ten přehnaný konec?
Každopádně jsem ráda, že jsem druhý díl přeskočila - pokud je ještě slabší, nejspíš bych jej ani nedočetla.

Pitbullka
04.04.2020 1 z 5

Tohle bylo něco tak absurdního a plné laciného klišé. V knížce se defacto nic nestane, kromě neustálých popisů hotelového vybavení. A upřímně, popisy erotických scén autorka za mě teda taky zrovna neovládá. Ale jo, bylo to čtivý, to tomu nemůžu upřít.

Zomy
03.04.2020 4 z 5

Farmář byl fajn, Mlékař skoro až průšvih, ale Hoteliér konečně splňuje očekávání. Chvílemi vtipné, chvílemi dojemné, občas překvapivé momenty, mezi Clarou a Archiem to skvěle jiskří. Oba hrdiny byste hned nejradši objali a přejete jim věčnou lásku, klid a štěstí - a tak to má být.

Obálku je lepší (opět) raději nekomentovat, stejně jako název - v originále to až tak primitivní není.

alzbeta4340
02.04.2020 4 z 5

Obálka jako tradičně příšerná, ale příběh je tentokrát naštěstí pěkný. Veselá oddechovka, která pobaví. Ústřední dvojice je milá a sympatická, a prostředí hotelu Bryant doopravdy lákavé.

pavlikova9332
02.04.2020 5 z 5

Moc pěkná kniha. Líbila se mi jako vždy a jsem moc ráda že se spojili postavy z jinych knih

keiko33
31.03.2020 5 z 5

Ako uz bolo spominane, najlepsi diel serie. Autorka sa tak krasne vyhrala s opisom prostredia, ze mate chut sa zbalit a navstivit hotel Bryant. A k tomu sexy hotelier s vyzorom Clarka Kenta. Kniha ma bavila od zaciatku do konca. Clara bola taka neriadena strela a Archie naopak kludny, rozvazny, uhladeny a strojeny. Ako sa hovori, protiklady sa pritahuju a pokial to neskonci katastrofou, skonci to laskou. Jedine co musim tejto knihe vytknut je obalka. Ta je hrozna. Prve dve knihy si vystacili so sexy chlapmi, ta zenska na obalke to zbytocne spati.

lusitta05
30.03.2020 4 z 5

Začiatok ma hrozne nudil, až som myslela, že knihu odložím. Vydržala som a neskôr to už frčalo. Bolo to vtipné, zábavné, romantické, dokonca zaujímavé, Archie sexy, iskrilo to, ale ku koncu ma Clara neskutočne štvala svojou tvrdohlavosťou. Rozčúlila ma, že jej trvalo 2 mesiace!, aby konečne pochopila, že jej práca a život bez rodiny za to nestojí. Ešte že to dobre skončilo.

musivila
29.03.2020 5 z 5

Pohodové romantické čtení, protkané humorem, sexem, krásnou přírodou. Po Sexy mlékaři, který mě nenadchl, si u mě autorka napravila reputaci :-)

Tesset
28.03.2020 4 z 5

Zase taková příjemná, pohodová romantika. V podstatě se nekonalo žádné překvapení, ale i tak mě to bavilo číst. Třetí díl byl tak na úrovni prvního, a ne slabšího druhého dílu. Autorku můžu doporučit, pokud hledáte nenáročnou, odpočinkovou četbu.

Evka3814
28.03.2020 5 z 5

Autorky knihy mám moc ráda,pokaždé se těším na další. Romantické, vtipné a sexy;)

Kukicka
28.03.2020 3 z 5

Od knihy Nabijec marne cekam na nejakou pecku a zase jsem se nedockala. Bylo to ale trochu lepsi, nez druhy dil serie. Bohuzel ale uvazuju, ze autorku vyskrtnu z oblibenych, coz vypovida vse o mem rozpolozeni. Kazda autorka ma svetle i horsi chvilky, ale kdyz se vse odehrava porad v jedne prumerne hladine, tak me to prestava bavit.

JanaSustr
27.03.2020 5 z 5

Jako vždy mě tato kniha neskutečně bavila jako všechny předešlé, tato spisovatelka je prostě moje nejoblíbenější. Humor, láska, sex, a vždycky něco navíc at je to příroda, vaření, farmareni proste krásné příběhy. Jen potřebuju aby psala rychleji a vypadla ještě moře knih :-D těším se na další !!!

PetraN17
25.03.2020 5 z 5

Asi nejlepší díl, jen škoda že nejspíš poslední ???

Kačík
15.03.2020 5 z 5

Super jednohubka na odpoledne. Byla lepší než mlékař. Vtipné odpočinkové čtení.

Damienronnie
04.03.2020 5 z 5

Opäť jedna vtipná kniha :)

AliceTief
22.02.2020 5 z 5

Knížka mě nezklamala, měla jsem trošku strach, po 2. dílu, který mě docela zklamal.....ale za mě mnohem lepší =)

humor romantika

Alice Clayton