Sexy hoteliér

Sexy hoteliér https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/430752/mid_sexy-hotelier-2Nz-430752.jpg 4 364 82

Údolí Hudsonu série

< 3. díl

Romantická komedie od autorky bestselleru Nabíječ! Clara Morganová žije svůj sen – modernizuje staré hotely, běhá maratony a je neustále v pohybu. Svou kariéru miluje a běžecké závody ji dopují adrenalinem. Nedokáže však nikde zapustit kořeny, protože vyrostla v pěstounské péči a rodinná tradice jí nic neříká. Možná proto ji tolik fascinují zvyky, s nimiž se v rodinných hotelích setkává. Teď právě zatíná drápky do hotelu Bryant, a to nejen kvůli jejich receptu na horké, sladké, báječné bochánky, kterých se prostě nemůže nabažit… Archie Bryant je pátou generací rodiny Bryantů a jeho hýždě jsou k nakousnutí ještě víc než místní bochánky. Je také budoucím majitelem půvabného, ale skomírajícího hotelu poblíž městečka Bailey Falls. Archie je pevně odhodlaný rodinné dědictví zachránit, a to pěkně postaru: zatne zuby a bude dělat svou práci. V žádném případě si do ní nehodlá nechat mluvit od mladé expertky, kterou jeho otec najal, aby obrátila staleté tradice vzhůru nohama a přitáhla davy moderních mladých lidí. Clařiny nápady však nové hosty (a jejich peněženky) skutečně přitahují a Archie si nakonec musí přiznat, že se na cestě k záchraně hotelu bez Clary neobejde. Je to horké, je to sladké, je to hmmm…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Buns , 2017

Aracely
23.10.2020 5 z 5

Nádhera, nádhera a zase nádhera. Rozdíl od předchozího dílu jako nebe a dudy. Tady bych dala klidně 10*! Takový rozdíl, což moc nechápu... Každopádně v tomto díle zase poznávám úžasnou Alici. Bavila jsem se tak moc, že jsem četla zase dnem i nocí.

Více v mé recenzi :-).

lucka1998
19.10.2020 4 z 5

Všechny 3 díly byly krásně napsané, příběh ubíhá, navíc je zasazen do moc krásného prostředí. Za mě super.

Pavli19
16.10.2020 4 z 5

Příjemná, oddychová kniha, děj pěkně plyne.

jitka7
12.10.2020 3 z 5

Clara mi byla dost nesympatická a od toho se asi odvíjí můj vztah ke knize. Jako jo, jejich přestřelky a hádky - dobrý. Částečně chápu i pojstoj Clary, ale ztotožnit se s ním nedokážu, už jen kvůli tomu, když věděla, co všechno prožil Archie. Zachovala se k němu úplně stejně jako kdysi všichni k ní. U této spisovatelky mám vždycky velká očekávání a realita je vždycky pak jiná. Pravdou je, že Nabíječe prostě už nikdy žádná její kniha asi nepředčí a ani se k ní jen tak něco nepřiblíží. Bohužel.

jennefer
11.10.2020 2 z 5

Tak, tato trilogie dočtena. Dle mého je tento díl nejslabší, jsem někde na pomezí dvou a tří *.

NikolaSkop
03.10.2020 4 z 5

Predchozi dily se mi libily daleko vic. Ale ani tento nebyl spatny. :) Za me je cela serie super :)

Ivetinka
19.09.2020 5 z 5

Příjemné čtení. Jen jsem až po přečtení zjistila, že jsem přečetla 3. díl ze série... tak teď tu 1 a 2:-)

Leniii
07.09.2020 4 z 5

Oddechovka na jedno dlouhé odpoledne :)))

lenka9044
18.08.2020 3 z 5

Opravdu cteni urcene k odpocinku. Vubec neni treba premyslet. Opet mi prisly nadbytecne ty vulgarismy - slo by to urcite i bez nich.

tygřímáma
13.08.2020 3 z 5

Nenáročná oddychovka, ve které je od počátku jasné, jak to skončí.

Market = )
05.08.2020 4 z 5

Za mě tahle asi nejslabší z trojice, ale stejně se mi líbila. Obvykle mi předvídatelný děj nevadí, ale tentokrát se mi nějak sešlo, že jsem knížku četla během hodně dlouhé doby a ve finále jsem se vlastně trochu nudila. Ale stejně je to podle mě v žánru pořád lepší průměr :-).

johana3160
19.07.2020 3 z 5

Oproti predchozim dilum, je tento trochu originalnejsi. I kdyz celkove klasicky scenar “zakazaneho ovoce”. Kniha se dobre cetla a nebyla nijak natahovana.

snowpinkee
13.07.2020 3 z 5

Ooo bože ... Ooo bože...
Kdo čeká literaturu s přidanou hodnotou, tak bude zklamaný. Je to přeci pořád jen SEXY něco.
Nic víc, nic míň, než to co nám klišoidní šablona může nabídnout a to zase jen na průměrné úrovni.
Čtěte pouze v případě, že si chcete vyčistit hlavu po náročné knížce a nemáte chuť a sílu přemýšlet nad tím co čtete.

alnahu
07.07.2020 4 z 5

Oddechovka na dovolenou-která vás pobaví.Romantický příběh,který se pomalu rozvine- ze začátku jsem se nemohla začíst,ale nevzdala jsem to a nakonec se mi příběh Clary a Archiho velmi líbil.

LilianaFalcon
30.06.2020 4 z 5

Zaručeně zatím nejlepší díl série.
Přebudovávat hotel bylo hezky zvolené téma. Stejně tak minulost obou hlavních hrdinů.
Vlastně mi to chvílemi připomínalo takové ty klasické vánoční filmy, kde se vyzdvihují všechny tradice a rodina.

nikdonekdy
20.06.2020 3 z 5

Tak ten konec byl už trošku moc utažený za vlasy. Divím se, že neměli ovace z celého vesmíru. ????????

georginaa
15.06.2020 4 z 5

Zdá se mi, že čím více tato spisovatelka píše, tím jsou její příběhy lepší a lepší. Sice pár nedostatků by se našlo, ale jinak je to čtivý, hravý a zábavný. Škoda, že na obálce není důvěryhodný chlap ..... pihatý s brýlemi.

crazyslunicko
15.06.2020 4 z 5

Krásný romantický příběh inspirovaný skutečnými událostmi. Oproti velkému zklamání sexy mlékařovi se tento příběh vyvedl. Mladá Clara je velmi energetická a buduje velkou kariéru. Dokonce je jí nabídnuto partnerství ve firmě. Když dorazí do posledního hotelu, který má pomoct znova probudit k životu, ale naráží na různé hotelové tradice. Archie Bryant zbrojí proti ní a snaží se nechat hotel tak jak je. Nechybí zde romantika, láska, napětí a vášeň.

Zuzana207
11.06.2020 4 z 5

Pekný, romantický príbeh odohrávajúci sa v prostredí horského hotelu. Dej ma zaujal od začiatku, je plynulý, nechýbajú humorné situácie. Knihu odporúčam, je to výborná oddychovka, ktorá aj pobaví.
Ale dávam o hviezdičku menej za obal knihy. Toto sa veľmi nepodarilo a povedala by som, že to knihe trochu aj škodí.:-(

raty
07.06.2020 4 z 5

Klasická romance odehrávající se v atraktivním prostředí horského hotelu. Pěkné zakončení série. Obálka opět spíš k smíchu.

humor romantika

Alice Clayton