MAU256 MAU256 komentáře u knih

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

V této fantasy se dostáváme na ostrov Maui, kde žije parta měňavců. Na tento ostrov pošle Ella Tessu, poté co jí zachrání ze spárů Damiena Morgana, aby jí ukryla do bezpečí tam, kde jí ONI ochrání. Do osudného okamžiku Tessa nevěděla, že nějací měňavci vůbec existují. Jenže začíná zjišťovat, že ani ona není pouhým člověkem. Do knížky jsem se začetla a najednou jsem zjistila, že jsem na konci. Určitě se pustím do dalšího dílu.

01.12.2023 5 z 5

Asher Black Asher Black Parker S. Huntington

Knížka se moc hezky četla. Očekávat můžete romantiku s malým mafiánským nádechem.
Lucy, se ocitne ve špatné chvíli na špatném místě, a jeden telefonát, který se jí stane osudným. Po měsíci, kdy už si začíná připadat zase v bezpečí, jí však Arsher Black najde. Je bývalý mafián, který jí přiřkne, pro svůj plán, roly své snoubenky. No a jak to celé dopadne?

30.11.2023 3 z 5

Úlet na dva týdny Úlet na dva týdny Samantha Towle

Dohoda mezi Dillon a Westem, kterou jí nabídl, se prostě nedala odmítnout. Jenže 14 dnů uteče jak voda a co potom? Knížka byla zase velmi čtivá. Rozhodně jsem si její čtení moc užila.

"Dillon, když jsme tohle začali, říkal jsem ti, že ti nikdy nebudu lhát. Ale to jsem porušil - v ten okamžik, kdy jsem ti tvrdil, že jsme skončili. Nechtěl jsem to. Myslel jsem si ale, že je to jediná možnost. Věděl jsem, že k tobě něco cítím, ale namlouval jsem si, že pro tebe nejsem dobrý. Prostě že bych nemohl být muž, kterého potřebuješ. Tyhle věci mi nejdou. Nikdy jsem ani neměl vztah. Ty jsi byla první."

28.11.2023 5 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Život není pohádka, ale kdyby byl, asi nikdy nebude dokonalá.

Nevím, tuto knihu jsem přečetla, ale musela jsem se do jejího čtení nutit. Něco mi prostě vadilo. Určitě bych všem přála - a žili spolu šťastně až do smrti -, jenže v tomhle případě je vždycky někdo, kdo to odnese se zlomeným srdcem.

26.11.2023 3 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

"Je to jenom pár měsíců a doufám, že tak dlouho na mě počkáš." Jeho hlas přitom najednou už nezněl tak sebevědomě. "A potom se přestěhuju sem. Buď do své chaty, nebo ...," nadechl se, "někam s tebou."

Opět nádherné romantické čtení. Zase jsme se ocitly v Green Valley, tentokrát s příběhem automechaničky Annie, která se zotavuje po autonehodě a dlouhých měsíců v kómatu. Od začátku je nám jasné, jak to celé dopadne, ale to vůbec neubírá na čtivosti. Určitě mohu celou sérii jenom doporučit a už se těším na "Nové šance" a příběh Sama.

24.11.2023 5 z 5

Tři hříšná tajemství Tři hříšná tajemství Nikki Sloane

"Miluju tě," řekla jsem. "Pro všechny noci." To nebylo úplně přesné, a tak jsem se opravila: "Pro všechny noci, Silasi, a taky pro všechny dny."

Další velmi čtivý díl této série, tentokrát se zápletkou a velkým odhalením.

22.11.2023 5 z 5

Téměř dokonalý muž Téměř dokonalý muž Kristína Pavelková

Tak tohle byla jednohubečka. Lenka je lékařka, byla v týmu, který se pokusil v nemocnici zachránit mladou ženu po autonehodě. Bohužel záchrana už nebyla možná a ona musí tuto špatnou zprávu sdělit manželovi. Jenže byla to vážně nehoda? A je manžel nevinný? Určitě stojí za přečtení.

19.11.2023 4 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

"Miluju tě," zašeptá. "Nikdy jsem nepřestal."

Krásná kniha - první přátelství, láska, zrada, odpuštění. V knize je popisován příběh v přítomnosti a minulosti. Percy a Sama jsem si ihned oblíbila. Důvod jejich odloučení jsem tak trošku tušila, bylo mi z toho smutno. Ale nakonec vše dobře dopadne. Pro romantické dušičky knížku určitě doporučuji.

19.11.2023 5 z 5

Možná už zítra Možná už zítra Šárka Hieková

Tato knížka mi nějak nesedla, nemůžu říci, že by byla špatná, ale do čtení jsem se musela nutit.

18.11.2023 2 z 5

Lovec Lovec L. J. Shen

"Princ tě nezachrání, aingeal dian. Je uvězněný ve svém zámku a bojuje vlastní bitvu. Jsi připravená vystoupit ze svojí komfortní zóny a žít?" zeptal se téměř zlomeně. Nikdy jsem ho neviděla tak obnaženého. "Musíš dovolit životu, aby se tě dotýkal. Zlato, potop se trochu se mnou."

Opět další dokonalé čtení od této autorky, ve které máme další generaci. Hunter zazobaný spratek, kterému vše prochází, až do jednoho okamžiku, kdy to vážně přehnal. Sailor žije pro jedinou věc, a to dostat se na olympiádu. A z těchto dvou se stanou díky dohodě mezi jejich rodiči spolubydlící, kteří si navzájem pomůžou do života. Od knížky se nešlo odtrhnout, doufám, že nám autorka brzy dá další takto poutavé počteníčko.

18.11.2023 5 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Další díl této série, ve kterém se opět dočítáme o klubu zavázaných očí. Tentokrát se do popředí linky dostává Joseph, který stejně jako Peyton v minulém díle, získává lásku svého života, i když cesta k ní nebyla jednoduchá.

15.11.2023 4 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Druhý díl série se nese v duchu prvního - velmi čtivé. No samozřejmě, že jsem se nepoučila a začala číst sérii, u které nemám všechny díly, jenže další díl prostě nutně potřebujete :-)))))). Doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat.

13.11.2023 5 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Nutkání ji vlastnit mi bije pod kůží a drásá mi kosti. Je to víc než posedlost, nebo dokonce závislost. Je to světlo v temnotě, které mě spaluje zevnitř. Čím pevněji se mě drží, jako bych byl její kotvou, tím prudčeji propadám do jejího tepla. Být s Elsou je stále stejné jako před deseti lety. Vždy do mé chaotické mysli přinášela klid.

Další čtivá kniha této autorky. Tentokrát se zde odhalila minulost, kterou se Elsa snažila z mysli vytěsnit. A láska? Ta, která vznikla před 10 lety, co si kdysi slíbili, se nyní naplno rozjela, a oba splnili svůj slib. Tuto sérii mohu jen doporučit.

13.11.2023 5 z 5

Já a ty, navždy Já a ty, navždy Jo Watson

Sklopila jsem oči ke krabičce a pomalu z ní odklopila víko. Když jsem spatřila její obsah, začaly mi po tváři stékat slzy.

Nádherně čtivý příběh. Do čeho se Becca pustila při hledání pravdy o Edith a její zakázané lásce, když náhodou našla ve své kabelce její dopisy, se jí vymykalo z rukou. Ale byla tak odhodlaná dopátrat se pravdy, že každou chvilku musela prostě porušit i zákon. A při jeho porušování poznala Mika. Při jejích eskapádách jsem se musela smát, ale v určitých momentech mi zase stékaly slzy, no určitě knížku můžu jen doporučit.

12.11.2023 5 z 5

Krvavý písek Krvavý písek M. T. Majar (p)

Musím říci, že se mi první díl líbil víc. V tomto díle bylo více násilí, v jednu chvíli jsem měla myšlenky, že knížku nedočtu, jenže převážila zvědavost, jak to nakonec dopadne a s kým Tori zůstane - Eliah nebo Ruben?

10.11.2023 3 z 5

Padlý anděl Padlý anděl Petra Kamlachová

"Je tu něco, co ti musím říct," začal. "Nemusíš," odvětila a pevně mu stiskla ruku. "Claire, tohle nepočká. Je o to..."

Claire nadaná parapsychologickými schopnostmi, se kterými se stále potýká, smířená s tím, že má na světe pouze svého otce. Byl zatčen a ona se rozhodne rozjet se za ním a prokázat jeho nevinu. Jenže najednou zjišťuje, že už není sama, má nevlastního bratra a otec už v jejích očích není tak čistý a nevinný, jak si myslela. Knížka se mi moc líbila, byla čtivá od začátku až do konce. Určitě doporučuji její přečtení, na své si tu přijdou romantici, i ti, co mají rádi intriky, tajemství a parapsychologii.

09.11.2023 5 z 5

Znamení vlka Znamení vlka M. T. Majar (p)

Krásná vlčí fantasy. No, ale co ten konec? Copak od ní Eliah potřebuje, že se odhodlal k takovémuto činu? Takže šup na druhý díl.

06.11.2023 4 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Chelsea - dosti střelená, Damon - nevrlý boháč a mezi nimi jedna chvilka, při které vznikne Luna. Jenže tohle tajemství si Chelsea nechá pro sebe, jenže nakonec stejně musí vyjít s pravdou ven. Luna byla senzační, jejím hláškám jsem se musela smát.

05.11.2023 4 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Cassie Connor

"Zvedáš někdy telefon?" zeptá se a zvedne smlouvu. "A co je sakra tohle?" Otvírám pusu, ale ven z ní nevychází ani slůvko. Jediným rychlým pohybem roztrhne smlouvu vejpůl a zůstane stát. Tváří se stejně překvapeně jako já.

Taková hezká romantická jednohubka, co může způsobit jedna smlouva? Změní jí celkový pohled na svět. Rebecca mě malinko štvala, chovala se totiž trošku jako krá.a. No a Hudson a jeho rodina - tu jsem si zamilovala. Milované sestřičky, které nemají přes pusu filtr, super. Pro romantické dušičky jako dělané.

04.11.2023 4 z 5

Matt Matt Lauren Layne

Další krásně čtivá romantika. Nic překvapivého nečekejte, ale romantické dušičky si přijdou na své. Matt i Sabina - oba tvrdohlaví, sexuální napětí, co by se dalo v jejich přítomnosti přímo krájet, jenže také nevraživost - co k ní vedlo? A jak to nakonec se smlouvou, kterou se rozhodnout uzavřít, a s jejich nevraživostí dopadne? Doporučuji si i tento díl přečíst. Už se těším na příběh Kennedyho, doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat.

Zmateně vrtím hlavou. "Vzdáváš se práce pro multimiliardáře..." "Pro tebe bych se vzdal všeho. Každého klienta, posledního dolaru." "Matte," zašeptám. "Vždycky jsi chtěl..." "Tebe. Vždycky jsem chtěl tebe. To už vím dávno, ale až tento týden jsem pochopil, že tě miluju. Miluju tě, Sabrino. Prosím, pro lásku boží, řekni mi, že ještě není pozdě."

02.11.2023 5 z 5