Zjizveni přehled

Zjizveni
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/525605/bmid_zjizveni-65454c3bc0ba2.jpg 4 137 137

Never After série

< 2. díl >

Scar jako utlačovaný bratr, Mufasa jako neschopný vládce, Sarabi jako mladá bojovnice prahnoucí po pomstě – vítejte ve světě, ve kterém se hranice mezi dobrem a zlem stírá, kde naši hrdinové nejsou takoví, jací se zdají, a kde se naši oblíbení zloduši dočkají šťastného konce. Pociťte pod kůží jizvy postav temného románu inspirovaného Lvím králem. Princ Tristan Faasa neměl nikdy usednout na trůn. To byl vždy úděl jeho bratra Michaela, který Tristana celý život trápil. Když se Michael po smrti otce chopí trůnu, Tristan je připravený mu to překazit. Pak však na hrad dorazí Sara B. a Tristan se náhle octne uprostřed zcela jiné války. Války, která ho donutí začít pochybovat o tom, na čem skutečně záleží – na koruně, či na ženě, která si ji má co nevidět nasadit? Sara má jasný plán. Vdát se za krále a vyhladit rod Faasů. Nepočítala ale s tím, že jí úkol znesnadní zjizvený princ. Je nebezpečný. Zakázaný. A je jedním z těch, které má zavraždit. Ale hranice mezi nenávistí a vášní se postupně ztenčuje, a zatímco na povrch vyplouvají dlouhou ukrytá tajemství, Sara si přestává být jistá, komu může věřit. Čemu dá přednost – pomstě, nebo padouchovi, do kterého se nikdy neměla zamilovat?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

Scarred

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zjizveni. Přihlašte se a napište ho.

happy19
předevčírem 5 z 5

Dark...temná,nelítostná,
originální...skvělá!
Tohle mě opět bavilo!
Ta chemie tu fungovala na výbornou!
A další část série s dílem Zmámeni už v dohledu,-)

,,Když chcete spálit peklo,musíte se nejprve naučit hrát ďáblovu hru."

Jennifer0
15.06.2024 5 z 5

Kniha byla vším, co jsem od ní očekávala a i mnohem víc. Milovala jsem temné prostředí a hluboké pouto mezi hlavními postavami. Nemohla jsem se odtrhnout až do samého konce. Je mi jedno, kdo co říká, ale pro mě to bude vždy jedna z nejlepší knih.

KlaraD851
13.06.2024 3 z 5

Pro mě osobně první díl lepší. Jestli hledáte temnou a zvrhlou pohádku pro dospělé, tak ok. Pokud dark romantický opravdový příběh, jděte do jiné knihy. Zbytečně moc násilí a zvrhlostí, které u mě ubírají na čtenosti. Fantasy země, rok 1910, až středověká brutalita, nenávist, vášeň, vzpoura, zrada,... trochu jak když pejsek s kočičkou vařili dort. Prostě narvat milion témat (i když zajímavých) do jednoho příběhu nemusí znamenat dobrý výsledek. No a sexuální scény byly místy dost úchylné (asi jako kdyby to byl fakt lev a lvice, tak ok, ale u lidí, no nevím). Přesto půjdu do třetího dílu, první byl fajn.

všechny komentáře

Související novinky (4)

Žebříček 10 nejčtenějších knih (březen)

15.03.2024

Žebříček nejprodávanějších knih (9. týden)

06.03.2024

10 nejžádanějších únorových knížek

12.02.2024

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.

Kniha Zjizveni v seznamech

ve Čtenářské výzvě14x