Láska draka

Láska draka https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531254/bmid_laska-draka-65bceb4189944.jpg 4 34 2

Bojovníci z Havaje série

Silas Llewellyn, poslední bojovník z kdysi mocného dračího klanu, nemá čas na nic jiného než na práci a povinnosti. Minulost pohřbil hluboko v sobě a nikdo si nedovolí mu ani naznačit, že na světě existuje i zábava, ženy, láska Silas viděl příliš mnoho bolesti. Zažil ztráty, s kterými se dodnes nevyrovnal. Takže když se objeví nový nepřítel, co plánuje zničit vše, co je Silasovi na tomto světě drahé – vyrazí do boje. Zvlášť když se v New Yorku vynoří neskutečně vzácný diamant – jeden z legendárních kamenů duchů! Silas ví, že drahokam nepřinese nic jiného než potíže stejně jako svůdná žena, která se odmítá drahého kamenu vzdát. Barmanka Cassandra Nicholsová nikdy nežádala o dědictví tajemného diamantu a opravdu nikdy neměla v úmyslu vstoupit mezi dva válčící muže – draky. Ale po sérii neúspěchů a grandiózních katastrof je prostě nucena vybrat si, na čí straně stojí. A než si uvědomí, co vlastně svým rozhodnutím způsobila, soukromý tryskáč ji dopraví na přímořské panství na Havaji. Prý je to pro její vlastní „ochranu“. Je záhadný pan Llewellyn jen dalším miliardářským drakem, který si myslí, že si může nárokovat cokoli, co se mu zalíbí? Nebo je v oduševnělém cizinci víc, než se na první pohled zdá?... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: ekniha , Mediaplex

Love of the Dragon

zatoulane_knihy
26.02.2024 4 z 5

Už po pár kapitolách jsem věděla, že se mi to bude líbit. Cassandra jako hlavní hrdinka je za mě úžasná!! A rozhodně si musíte přečíst její příběh, který se proplétá se Silasem. Na toho bylo moudré si počkat. Za mě je to nejlepší díl z celé série!! Je to oddychové čtení u kterého nemusíte moc přemýšlet. Autorka nás nešetří pikantní scény. Příběh se trošku opakuje, ale pro odlehčení to vůbec ničemu nevadí. Já se do hlavních postav zamilovala a rozhodně stojí za přečtení i pátý díl!

Kudík
18.02.2024 4 z 5

Silas Llewellyn jako poslední z bojovníků a současně i poslední zástupce starého dračího klanu. Tento díl byl zatím nejdelším, což mu prospělo, alespoň v tom ohledu, že se Silas s Cassandrou seznámili v rámci několika dní, nikoliv hodin. :) Jinak je tato série nadále jako přes šablonu. Potkají se, on jí pomáhá z problému, přesun do/z Koa Pointu, akce/boj, vyřešeno. Konečně dojde na setkání s Moirou a Draxem. Jedno překvapení zde je, a to v rámci nerostů. Já osobně čekala, že se jich sejde 5ks a v 6. díle spojí síly a ono...... Jake s Ellou nám to jistě brzy objasní. 3,5*

erotika romantika fantasy

Anna Lowe