O život

Páté pokračování příběhů o Společnosti arkány zabývající se zkoumáním paranormálních jevů představuje její dva členy, mladou a nezkušenou knihovnici z malého městečka v Oregonu Grace Renquistovou, která má dar rozpoznávat auru, a bývalého policistu Luthera Maloneho. Oba spolu odjíždějí na Hawai na přání agentury Jones & Jones, Grace, aby zde s pomocí svých mimořádných schopností pátrala po vrahovi, a Luther jako její doprovod a ochránce. Brzy po svém příjezdu do Maui zjišťují, že se zde děje něco podivného. Začíná se to zde hemžit členy tajné zločinecké organizace Noční stín, jako by zde měla mít sjezd. Ukazuje se, že pátrají po stejné osobě, a pro posíleních svého paranormálního talentu používají nebezpečnou drogu. Grace s Lutherem, kteří se během vyšetřování velice sblížili, jsou povoláni agenturou zpět, ale protože si uvědomují, jak nebezpečně se situace vyvíjí, rozhodnou se jí čelit na vlastní vrub až do konce......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31029/o-zivot-31029.jpg 454

Společnost arkány (5.)

Running Hot (2008)

Vydáno:, Baronet

sarekaslukova

Moc nevím jak hodnotit, knížka se mi líbila jako všechny předchozí, ale nějak mi v téhle něco chybělo, takové to že čtu skoro se zadrženým dechem a otáčím stránky, jako bych byla v transu. Také jsem zjistila, že mám o trochu raději díly posazené do historie.

Jája92

Skvěle napsaná knížka, doufám, že se mi podaří přečíst celou sérii.

xindl007
16.05.2016

Pěkná knížka, jak je již dole někde zmíněno, ty jednotlivé dílečky skládačky pomaličku do sebe začínají zapadat. Autorka to má moc dobře vymyšlené a napsané.

kacaaba
25.08.2015

Mě se kniha líbila, další milostné, napínavé fantasy dobrodružství.

78lulu
26.02.2015

mě se kniha velmi líbila, napětí, záhada, milostná zápletka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

mariva
09.03.2014

Už je to nějakou dobu, co jsem četla knihy z řady Společnost Arkány, takže už se mi nevybaví, jaké byly osudy některých postav v jiných knihách, ale i tak mě autorka okamžitě zase vtáhla do děje. Napínavé i odpočinkové čtení, které pobaví.

kika 13
23.02.2013

Pěkné čtení,pohodové a příjemné.

Nikol18
25.12.2012

Opět skvělý díl, nabitý akcí, romantikou a tajemnem. Ať autorka napíše o jakémkoliv páru, pokaždé se do něj zamilujete. Je to tak krásně popsané, těšíte se z toho, jak se ti dva dávají dohromady a společně s nimi odhalujete tajemství. Noční stín v tomhle díle se odkryl hodně. Než jsem začala číst prvních šest dílů, četla jsem trilogii o lampě a o zrcadle a když čtu tuhle, zapadají mi jednotlivé díly víc a víc do sebe. Je úžasné, jak to má autorka skvěle provázané, jak za dob královny Viktorie, tak v současnosti či v Harmonii. Nemůžu dát méně než pět hvězd.

Jayne Ann Krentz

Amanda Quick (p)