O život

O život https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31029/o-zivot-31029.jpg 4 76 15

Společnost arkány série

Páté pokračování příběhů o Společnosti arkány zabývající se zkoumáním paranormálních jevů představuje její dva členy, mladou a nezkušenou knihovnici z malého městečka v Oregonu Grace Renquistovou, která má dar rozpoznávat auru, a bývalého policistu Luthera Maloneho. Oba spolu odjíždějí na Hawai na přání agentury Jones & Jones, Grace, aby zde s pomocí svých mimořádných schopností pátrala po vrahovi, a Luther jako její doprovod a ochránce. Brzy po svém příjezdu do Maui zjišťují, že se zde děje něco podivného. Začíná se to zde hemžit členy tajné zločinecké organizace Noční stín, jako by zde měla mít sjezd. Ukazuje se, že pátrají po stejné osobě, a pro posíleních svého paranormálního talentu používají nebezpečnou drogu. Grace s Lutherem, kteří se během vyšetřování velice sblížili, jsou povoláni agenturou zpět, ale protože si uvědomují, jak nebezpečně se situace vyvíjí, rozhodnou se jí čelit na vlastní vrub až do konce...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Running Hot , 2008

kolacky
06.01.2024 5 z 5

Kolega/yně Kudík - naprosto přesně. Eclipse Bay, Arizona Snow, miluju to tam. Moc příjemné čtení.

Kudík
30.04.2023 4 z 5

(SPOILER) V tomto díle je díky Grace Renquistové, která má talent na rozpoznávání aury u ostatních, propojení s městečkem a sérií Eclipse Bay, kde se jako "domovnice" mihne i má oblíbená Arizona Snowová. Dále bývalý policista, Luther Malone, v současnosti barman, který má dar pracovat a potlačovat auru druhých, a který přišel na to, že Fallon je člověk se smyslem pro humor. :) I když Luther si to zasloužil za to, že si automaticky představil knihovnici jako postarší šedovlasou dámu. U tohoto dílu jsem měla celou dobu pocit, jako bych část již četla, i když nečetla, protože zrovna mytologická Siréna pro mě byla novinkou. A opět mi to nedá, než souhlasit, že rodina není jen o krvi.

pip11
17.08.2021 5 z 5

Další povedený, poutavý díl ze série Arkány, se sympatickou hrdinkou i sympatickým hrdinou, odehrávající se v současnosti na Havaji. Opět směs paranormálna a tajemných okolností, kde nechybí dávka napětí. Příběh mě ihned zaujal a získal si mě.

petraj30
09.06.2021 5 z 5

Mám moc ráda celou sérii. Někdy jsou ty příběhy jsou lepší, některé horší. Tohle byl zrovna ten lepší a prozatím nejlepší díl z celé série. Od čtení jsem se nemohla odtrhnout. Bylo to napínavé čtení s trochou romantiky. Je pravdou, že se v těch paranormálních schopnostem sem tam trochu ztrácím. Nicméně série pokračuje a určitě se ještě nějaké novinky objeví, jen si asi budu muset začít dělat poznámky:-)
Oba hlavní hrdinové byli skvělí, jen jsem neviděla mezi jejich para schopnostmi téměř žádné rozdíly.
Jak už jsem psala, tohle byl prozatím nejlepší díl. Moc pěkné:-)

biki
30.12.2019 4 z 5

Knihu jsem si po několika letech zopakovala, protože před vánocemi se mi nechtělo do ničeho nového. Jako vždy se od A.Q. jedná o příjemnou romantiku s dobrodružnými, či v tomto případě paranormálními prvky, která se velmi dobře čte. Lehounké rýpnutí do manýrů operních hvězd (doufám, že ne všech), a další narážka na městečko Eclipse Bay.

calli
12.12.2019 4 z 5

čtivá oddechovka

moudivlacek
10.03.2019 4 z 5

Takové hezké odreagování na 1 odpoledne, oblíbila jsem si tuto řadu, je to romantika, trošičku detektivka a trochu vymyšlenost. Přesto se to hezky čte a rychle u toho ubývá čas. Vždy se těším, jaký talent budou mít hrdinové, tito si získali mou pozornost od začátku a vydrželo to až do konce.
Těším se na další díl.

sarekaslukova
02.07.2018 4 z 5

Moc nevím jak hodnotit, knížka se mi líbila jako všechny předchozí, ale nějak mi v téhle něco chybělo, takové to že čtu skoro se zadrženým dechem a otáčím stránky, jako bych byla v transu. Také jsem zjistila, že mám o trochu raději díly posazené do historie.

Jája92
27.01.2018 3 z 5

Skvěle napsaná knížka, doufám, že se mi podaří přečíst celou sérii.

xindl007
16.05.2016 4 z 5

Pěkná knížka, jak je již dole někde zmíněno, ty jednotlivé dílečky skládačky pomaličku do sebe začínají zapadat. Autorka to má moc dobře vymyšlené a napsané.

kacaaba
25.08.2015 5 z 5

Mě se kniha líbila, další milostné, napínavé fantasy dobrodružství.

78lulu
26.02.2015 4 z 5

mě se kniha velmi líbila, napětí, záhada, milostná zápletka,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

mariva
09.03.2014 5 z 5

Už je to nějakou dobu, co jsem četla knihy z řady Společnost Arkány, takže už se mi nevybaví, jaké byly osudy některých postav v jiných knihách, ale i tak mě autorka okamžitě zase vtáhla do děje. Napínavé i odpočinkové čtení, které pobaví.

kika 13
23.02.2013 3 z 5

Pěkné čtení,pohodové a příjemné.

Nikol18
25.12.2012 5 z 5

Opět skvělý díl, nabitý akcí, romantikou a tajemnem. Ať autorka napíše o jakémkoliv páru, pokaždé se do něj zamilujete. Je to tak krásně popsané, těšíte se z toho, jak se ti dva dávají dohromady a společně s nimi odhalujete tajemství. Noční stín v tomhle díle se odkryl hodně. Než jsem začala číst prvních šest dílů, četla jsem trilogii o lampě a o zrcadle a když čtu tuhle, zapadají mi jednotlivé díly víc a víc do sebe. Je úžasné, jak to má autorka skvěle provázané, jak za dob královny Viktorie, tak v současnosti či v Harmonii. Nemůžu dát méně než pět hvězd.

Amanda Quick (p)
americká, 1948