Síla vášně

Síla vášně obálka knihy
Mé hodnocení:

Potomci Nicholase Winterse a Sylvestera Jonese jsou poznamenáni pokusy vzešlými z fanatické rivality svých předků. Vládnou neobvyklými schopnostmi, avšak také trpí duševními poruchami. Jack Winters prožívá noční můry i výpadky paměti a věří, že je to jen počátek nastupujícího rodinného prokletí. Legenda praví, že mu může pomoci jen Spalující lampa, ale že ji nemůže nalézt bez pomoci ženy, která umí číst v její záři. Je přesvědčen, že takovou ženu objevil v Chloe Harperové, jejíž soukromá vyšetřování jsou překvapivě úspěšná. A Chloe skutečně nachází její stopu, ale jak se k lampě přibližují, energie v ní skrytá hrozí zničit jejich psychiku. 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/64687/sila-vasne-64687.jpg 4.263

Paprsky snů 1.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Baronet

Fired Up, 2009

Kniha Síla vášně

zuzana4291
29.04.2018

Tak tento díl mi přišel zbytečně moc vleklý, až ke konci knihy jsem konečně měla pocit, že děj má spád a nemohla jsem se odtrhnout. Ale 2/3 knihy mi přišlo, že se vše točilo pořád do kolečka.

angelbooks
17.02.2018

Takové... průměrné. Nevím proč tato kniha od A. Quick mě moc nebavila.
Přesto dávám do doporučuji, protože pro odpolední odpočinek je jako ideální.

DUNIKO
02.02.2018

Pěkné.

moudivlacek
15.01.2017

I když sci-fi moc nemusím, dokázala jsem přečíst knihu, aniž bych se nějak moc ošívala. Trochu mi vadilo, že na začátku máte vysvětlení a to se pak často objevuje i během celého příběhu. Jinak hlavní hrdiny jsem si zamilovala hned od začátku, oba dva, jsou to sympaťáci a rozhodně kladné postavy. Ani bych to do sebe neřekla, ale ráda sáhnu po pokračování.

kacaaba
17.10.2016

Další úžasná kniha navazující na Společnost Arkány. Moc se mi to líbilo, jako každá kniha s parasmysly a Jonesy :)

mariva
27.02.2013

Nemůžu říct, že by se mi kniha nelíbila. Dobře se čte, děj je napínavý, nechybí láska ani paranormální schopnosti hrdinů, typické pro tuto sérii. Jen mi tam chybělo něco navíc, co by dělalo knihu více strhující, že bych se od ní nemohla odtrhnout, jako od některých jiných knih této autorky. Trilogii Paprsky snů mám připravenou ke čtení celou a jsem zvědavá, na další díly.

kika 13
26.02.2013

Romantický děj,láska co by člověk hledal více.

slunko
24.09.2012

Bezvadná kniha. Jen opravím malou chybku - kniha se v originále jmenuje Fired up.