saez saez komentáře u knih

Květy na vodě Květy na vodě Kathleen E. Woodiwiss

Taková přeslazená slátanina. Nic dalšího si od autorky nepřečtu. Ale na oddech dobré.

27.08.2018 1 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Tak nějak nevím, jak knihu hodnotit. Četlo se to docela dobře, ale někdy jsem byla z děje zmatená. A konec mě zmátl ještě víc.

20.08.2018 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Výborná kniha. Zajímavý námět, překvapivé rozuzlení
a neotřelé myšlenky, které v člověku rezonují i dlouho po přečtení. Hovoří se o pokračování, ale ač bych ráda věděla co bude dál, zároveň se bojím, aby to nezabilo původní skvělý příběh.

06.08.2018 5 z 5

Papíroví duchové Papíroví duchové Julia Heaberlin

Námět byl bezesporu vynikající, ovšem místy se to vleklo, místo to kulhalo a na konci jsem musela přemýšlet, abych pochopila, co autorka zamýšlela. Nicméně jsem knihu zhltla za tři dny, což dokazuje, její kvality :-)

30.07.2018 5 z 5

Návrat za úplňku Návrat za úplňku Fan Vavřincová (p)

Fan Vavřincová je moje srdcovka. Má vždy pěkně vystavěný příběh, krásnou češtinu, srozumitelnou zápletku a voní nostalgií.

24.07.2018 5 z 5

Komu straší ve věži Komu straší ve věži Marie Rejfová

Vzala jsem Josefínu s sebou na dovolenou a dobře jsem udělala. Dělala mi skvělou společnost v pozdním večeru, ve stínu pod pergolou, kdy jsem potřebovala oddychnout po celodenním výletování (ještě že má muž mobil, aby se zabavil :-)).

23.07.2018 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Právě mi došel Carter, fňuk :-( Dočetla jsem polední knihu série, která mě skutečně bavila. Hunter i Garcia mi budou chybět.

23.07.2018 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

To zas byla jízda. Jak mi v minulé knize chyběl Garcia, tak jeho nástup v této knize jsem si užila :-)

03.07.2018 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Trochu kopírka Hanibala, ale pořád mě baví Cartera číst.

03.07.2018 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Čtu celou sérii za sebou a zatím to nemá příliš sestupnou tendenci. Hunter je sice trochu superman, ale pořád sympaťák.

21.06.2018 5 z 5

Už měkoně vyvádějí Už měkoně vyvádějí Dagmar Urbánková

Taková roztomilůstka.

14.06.2018 3 z 5

S tebou mě baví svět S tebou mě baví svět Marie Poledňáková

Kniha nabízí o kapku víc než film a film zase nabízí o kapku víc než kniha.

11.06.2018 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tak jsem zas neodhalila kdo je vrahem. A to mě na tom baví.

06.06.2018 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Pořád bych se v hodnocení opakovala. Čtu celou sérii a zatím u mě dobrý :-)

29.05.2018 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Přečetla jsem nejdřív dvojku a chytla mě, čili pokračuji ve čtení :-) Děj má spád, detektivové jsou sympaťáci a odhadnout padoucha je těžké. Tak si já představuju solidní detektivku.

28.05.2018 5 z 5

Humorné příhody očima odvážného otce Humorné příhody očima odvážného otce M. M. Cabicar (p)

Na netu mě ty příběhy bavily nějak více, i přesto převládala kladná odezva nad zápornou.

18.05.2018 3 z 5

Žhavá zóna Žhavá zóna Amanda Quick (p)

Znáte ta náhle volná odpoledne, kdy se snažíte zabít čas, protože není zrovna nic kloudného na práci, nemáte nic domluveno a vlastně se vám ani nikam nechce? Knihomol v té chvíli sáhne po knize, unavený knihomol po nenáročné knize. A přesně tohle kniha splňovala.

14.05.2018 3 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Skvěle zpracované pojetí původní látky. Pro klasické Nesbeho čtenáře to jistě není ono, ale kdo zná původní Shakespearovu verzi, ten musí uznat, že se látky autor zhostil se ctí.

14.05.2018 5 z 5

Vládci strachu Vládci strachu Jiří Kulhánek

Klasická, příjemně brutální Kulhánkovština. Na tohle musí mít člověk chuť a náladu, ale když se obojí sejde, je to jííííízdaaaa :-)

25.04.2018 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Starý dobrý Brown, vždycky se v jeho knize najde něco, co přinutí zamyslet se, vyvolá touhu navštívit a poznat popsaná místa.

23.04.2018 5 z 5