S tebou mě baví svět

Každoroční pánská jízda tří otců se vlivem razantního zásahu manželek stává něčím jako mateřskou školou v zimní přírodě. Ukáže se, že v jistých situacích jsou otcové lepšími mámami nežli mámy samé, což platí hlavně tehdy, když mámy nejsou v dohledu. Jejich výchovné metody jsou velmi svérázné a vyvolávají plno zmatků a úsměvných situací... ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21471/s-tebou-me-bavi-svet-21471.jpg 4.163

Kniha S tebou mě baví svět

kamila5406
01.04.2020

Film i kniha super

nicolettkaa
23.01.2020

Nejde nesrovnávat s filmem. Ten patří mezi naše TOP filmy. Kdyby jsem ho neznala, asi by mi kniha dala víc. Takto si z ní ale nic neodnáším. Při čtení mi hlavou probíhaly filmové scény a části jsem mohla přeskakovat, protože jsem přesně věděla, co přijde. Příště radši film.

Bublinka.
13.06.2019

Asi kdybych filmovou předlohu neznala snad slovo od slova, možná bych měla z knihy větší dojem, takhle jsem pořád měla v hlavě herce a všechny scény bez prostoru pro fantazii. Je to prostě rozšířená verze o pár scén či pocitů nebo pohledů postav, pár věcí konečně do sebe zapadlo, oddechovka to byla příjemná, ale pořád budu mít radši film.

10.08.2018

Knížka je skvělá, naprosto předčila mé očekávání. Přesně jsem na něco takového měla náladu a knížka mi neuvěřitelně sedla. Jinak film miluju a nikdy si reprízu nenechám ujít.

PS: Podobnou příhodu s bačkůrkami máme taky, jen to místo nich byly zimní boty, které tatínek dceři sundal v autě, aby neumazala sedačku a poté ji vytáhl z auta do sněhu, samozřejmě bez bot:o)).

saez
11.06.2018

Kniha nabízí o kapku víc než film a film zase nabízí o kapku víc než kniha.

Endy17
25.12.2017

Samozřejmě se nabízí srovnání se skvělým filmem, ale rozhodování tady není tak jednoznačné jako v jiných případech. Knižní příběh je na několika místech trochu mělčí a bez znalosti filmu těžko pochopitelný, jinde jde naopak mnohem víc do hloubky nebo do minulosti (viz seznámení Michala s Dášou - tuhle skvělou pasáž film nenabízí).

Damato
17.10.2017

Potřebovala jsem si přečíst něco "ext" pozitivního a tahle kniha fakt nezklamala, nemusela jsem u ní přemýšlet, jen jsem si vychutnávala knihu jako takovou a protože jsem viděla film, samozřejmě, že jsem měla před očima i děj z filmu. Na naprostou relaxaci určitě doporučuji.

tatafa
07.01.2017

Krásná knížka, která navíc zachovává a přenáší stejnou pohodu, jako film, což se jen tak nevidí. Klobouk dolů před autorkou.