Žhavá zóna

Žhavá zóna https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232433/bmid_rainshadow-zhava-zona-8rU-232433.jpg 4 62 13

Ostrov Rainshadow série

Harmonie je svět plný záhad a jednou z nich je i ostrov Rainshadow. Přímo pod povrchem skrývá bludiště katakomb nebezpečné tajemství... Halloween – se svými radostmi i starostmi – je pro každého prachového králíčka jako splněný sen. Jen se zeptejte Lylea, oddaného parťáka Sedony Snowové. Pro Sedonu je to však období plné nočních můr. I když jí nová práce správkyně malého hotýlku a restaurace na Rainshadowu pomáhá zapomenout na tragickou minulost, bizarní katastrofa v katakombách přivede do jejího podniku partičku neurvalých lovců duchů. Na ostrov navíc dorazí Sedonin bývalý s tím, že ji chce získat zpátky, právě když se o ni silně zajímá jeden z nově příchozích - Cyrus Jones, který je novým šéfem Bratrstva ve městě. Se Sedonou má vlastní úmysly, ale i ty nejpropracovanější plány se nemohou měřit s vášní, která se na Rainshadowu rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Hot Zone , 2014

Kudík
27.05.2023 5 z 5

(SPOILER) Sedona Snowová (potomek známé Arizony Snowové z EB) byla unesena a čekala na záchranu svým PM manželem. Díky svému staronovému (multi)talentu na otevírání a zavírání energetických bran a práci s ohněm a hlavně novému parťákovi v podání prachového králíčka Lylea se dokázala zachránit. Poté zjistila, že manžel se s ní rozvedl a "rodina" jí také nehledala. S Lylem nalezne práci, útočiště a nové přátele na ostrově Rainshadow, kam přichází i nový šéf Bratrstva Cyrus Jones, ne nadarmo zvaný Smrťák Jones. Čí je to potomek je jasné, navíc současně je bratrancem Marlowe Jonesové. Jako oheň a led si báječně sednou a Cyrus je navíc někdo, kdo znovu unesenou Sedonu hledá.

pip11
02.07.2021 5 z 5

Tuto sérii si nad očekávání užívám. Vše je pěkně promyšlené a prachoví králíčci jsou naprosto skvělí :)

IvikaS
09.05.2020 4 z 5

Lehká a čtivá oddechovka.

moudivlacek
05.12.2019 4 z 5

Je to pravá kniha na odreagování, o ničem velkém se nemusí dumat, víte, že příběh skončí dobře, trošku vzrušení a dobrodružství a romantiky.
Předchozí dva díly se mi líbily více.

pegasek
17.10.2019 5 z 5

Kniha se mi velice libila,jeji knihy me stale bavi a porad prekvapuji,jsem cimdal vetsim fanouskem teto spisovatelky.kniha je opravdu skvela,nekteri tu pisou o neuveritelnem konci,ale je to smysleny pribeh a ne pribeh podle skutecne udalosti :-D

zuzana4291
22.05.2018 4 z 5

Jelikož už je to několikátá kniha, kterou jsem od této autorky přečetla. Tak i když je děj zajímavý a plný zvratů. Už začínám být unavená z těch naprosto stejných scénářů. Žena , která mám netradiční a velmi silnou energii. Která je sama, protože se k ní nikdo nehodí. Pak potká muže svách snů, ke kterému ji vemi silně přitahuje i po té sexuální stránce, který ji pak ke konci knihy zachrání z nesnází.

saez
14.05.2018 3 z 5

Znáte ta náhle volná odpoledne, kdy se snažíte zabít čas, protože není zrovna nic kloudného na práci, nemáte nic domluveno a vlastně se vám ani nikam nechce? Knihomol v té chvíli sáhne po knize, unavený knihomol po nenáročné knize. A přesně tohle kniha splňovala.

kacaaba
05.04.2018 5 z 5

Další skvělé pokračování. Moc se mi líbí, jak se zde proplétají postavy jak ze série Společnost Arkány, tak Zrcadlo a Paprsky snů. Nemůžu se dočkat co bude dál, doufám, že Jones a spol se bude vyskytovat v dalších jejích knihách.

helenkan
21.02.2018 4 z 5

Nejsem moc velký fanda paranormálna,ale tenhle díl jsem si přečetla s chutí. Docela se mi líbil a hlavně mi byli Cyrus a Sedona sympatičtí.

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Skvělá kniha. Možná až na začátek, opravdu tak 5-10 stránek bylo spíš o tom, abychom se zorientovali v příběhu, ale pak se to rozjelo.
Myslím, že kdo hledá špetku tajemna společně s romantikou, rozhodně nesáhne vedle.
Kniha se mi moc líbila, během dvou dnů přečtená a to jsem s ní i večer usnula. :D
Rozhodně doporučuji. :)

Laf
03.07.2017 4 z 5

Zajímavý a čtivý příběh, pro milovníky paranormálních příběhů jako stvořený. Pokud hledáte odpočinkové čtení, tohle je dobrá volba :)

munka
10.05.2016 4 z 5

Napínavý dej až do konca, ale ako píše "handuli" koniec trochu odfláknutý. Zmierenie s rodinou také neskutočné... Cyrus sa mi však páčil, podobne aj Lyle, milý prachový králik.

handulli
02.09.2015 3 z 5

Rainshadow mě baví, přehršle paranormálna mi nevadí, autorka píše čtivě, ale .... AQ už vykrádá sama sebe. Přišlo mi, že uprostřed knihy to nabralo zajímavý spád, děj byl napínavý, ale ten konec mi přišel úplně odfláklý. Jako: došly mi nápady, ale nějak ukončit to musím.
Spoiler: A to usmíření s rodinou mi přišlo taky trošku přitažený za vlasy. Jeden 5minutový srdceryvný výlev a desetiletí křivdy a nezájem rodiny zapomenuty. I ten vztah mezi Sedonou a Cyrusem mi přišel dost nevěrohodný.
Ale jak jsem už psala - kniha je docela čtivá, a proto 3 hvězdy za odpočinkové čtení.

Amanda Quick (p)
americká, 1948