Návrat za úplňku

Návrat za úplňku https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37713/bmid_navrat-za-uplnku-37713.jpg 4 32 13

Humorný přiběh dvou duchů, kteří se vrátili z dávné minulosti do současné doby. Setkávají se zde nejen s mnoha nepochopitelnými novotami, ale i se svými potomky, mladými lidmi, kteří jako by jim u oka vypadli. A nebyla by to ani Fan Vavřincová, kdyby po nejrůznějších komických situacích nenásledoval milostný happy-end.

Knižní střípky
15.04.2024 3 z 5

Zas a opět další skvělá Fan...

Han-nah
13.01.2024 4 z 5

Velmi úsměvný příběh dvou duchů, kteří po pětistech letech prokletí, mají šanci k vysvobození. V jiné době ale dochází k úsměvným situacím. Jak se tito svárlivíí duchové se svou nadějí poperou?

emilieselden
17.05.2020 5 z 5

Krásné milé nenáročné počteníčko na jeden den.

cukrovka
07.04.2020 4 z 5

Odpočinková čtivá jednohudka.

saez
24.07.2018 5 z 5

Fan Vavřincová je moje srdcovka. Má vždy pěkně vystavěný příběh, krásnou češtinu, srozumitelnou zápletku a voní nostalgií.

katerina.l.
01.03.2018 5 z 5

Opravdu a upřímně jsem se zasmála :), nádherná kniha! Jako příjemný a neočekávaný bonus jsem si splnila i čtvrtý bod čtenářské výzvy.

Katka244
18.02.2018

Krásná, odpočinková, žádné zmatky v postavách, taková pohodová, třeba na cestu :-)

Lzicenka
31.12.2016 2 z 5

Jako kniha mě to moc nenadchlo, ale jako film by to mohlo být dobré...

Michi.01
28.03.2016 5 z 5

Knihu jsem četla kdysi dááávno a teď jsem se k ní díky knižní výzvě vrátila. Musím říct, že mě znovu moc bavila a zase jsem se nasmála. Je to velmi příjemná nenáročná četba.

arka53
29.05.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.Byla vtipná a hezky se četla.

1v8na
27.10.2014 4 z 5

Příběh byl velmi zábavný. Chvílemi jsem se smála tak, až mi tekly slzy. Velmi se mi to líbilo. Paní Kateřina byla dokonalá.

minimonisek
17.09.2013 4 z 5

Knihu jsem četla již několikrát a vždy se k ní ráda vracím. Příběh dvou duchů, kteří se za své činy ocitají v budoucnosti, aby je napravily, je místy velmi vtipný. A navíc kniha končí happyendem, tak co si víc přát.

Peggy20
23.10.2012 5 z 5

Příběh dvou duchů, kteří se díky kletbě ocitají v nedávné současnosti. Téma vcelku obyčejné Vavřincová opět excelentně jednoduše rozvedla s humorem jí vlastním. Po Takové normální rodince moje nejoblíbenější od ní.

Kniha Návrat za úplňku je v