Pravda nebo věrnost

Designérka interiérů Zoe Luceová našla ve Whispering Springs dlouho hledaný klid a štěstí. Jako čerstvá novomanželka se učí žít se svým manželem, soukromým vyšetřovatelem Ethanem Truaxem, a zdá se, že ji čeká krásná budoucnost po boku muže, před nímž nemusí skrývat své paranormální schopnosti – dokáže totiž vycítit ve zdech pokojů události, které se v nich udály. Hrozba, jež svedla Zoe s Ethanem dohromady, je konečně za nimi, nebo si to všichni alespoň myslí. Zoe totiž někdo pronásleduje, někdo, kdo zná její minulost a mapuje každý její krok. S Ethanem se tedy musí pustit do řešení záhady, která může ohrozit nejeden lidský život....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94080/pravda-nebo-vernost-94080.jpg 4.156

Whispering Springs 2.

Vydáno, Baronet

Truth or dare, 2004

Kniha Pravda nebo věrnost

Laf
06.10.2018

Poutavé čtení pro chvíle oddychu. Můžu jen doporučit :)

saez
21.08.2017

I druhý díl byl prima oddechovka.

zabicka.1110
12.05.2015

cetla jsem ze tato serie je trilologii tak by me zajimalo jestli vyjde i ten treti dil

renefer
15.08.2014

Druhý díl byl o trošinku lepší než první, aspoň jsem do konce nevěděla,kdože je autorem těch "černých pavučin". Nevím, jak komu, ale mně se po přečtení knih od této autorky vybaví vždy jedno slovo: "sladké" :-)

kadgam
21.04.2013

Kniha písaná o ženách pre ženy. Červená knižnica s čierno-bielymi hrdinami a s detektívnou zápletkou. Chvíľami sa dej autorke vymykal spod kontroly. Snáď sú nevypovedané zápletky skryté v predchádzajúcich častiach série, naproti tomu sa dozvedáme detaily z milostného života manželov aj ničnehovoriace konverzácie.

kika 13
23.02.2013

Dramatický děj,ale čte se to pěkně.