Pravda nebo věrnost

Designérka interiérů Zoe Luceová našla ve Whispering Springs dlouho hledaný klid a štěstí. Jako čerstvá novomanželka se učí žít se svým manželem, soukromým vyšetřovatelem Ethanem Truaxem, a zdá se, že ji čeká krásná budoucnost po boku muže, před nímž nemusí skrývat své paranormální schopnosti – dokáže totiž vycítit ve zdech pokojů události, které se v nich udály. Hrozba, jež svedla Zoe s Ethanem dohromady, je konečně za nimi, nebo si to všichni alespoň myslí. Zoe totiž někdo pronásleduje, někdo, kdo zná její minulost a mapuje každý její krok. S Ethanem se tedy musí pustit do řešení záhady, která může ohrozit nejeden lidský život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/94_/94080/pravda-nebo-vernost-94080.jpg 4.267

Whispering Springs 2.

Vydáno: , Baronet

Truth or dare, 2004

Kniha Pravda nebo věrnost

pip11
21.09.2021

Pěkné a opět poutavé pokračování, kde více prostoru dostává také Arcádie a další zajímavé postavy. Kniha má více zápletek a příběh je napínavější než předchozí díl. Bylo hezké a příjemné začíst se do této série. Také doufám, že autorka zvažuje napsání třetího dílu.

petraj30
22.09.2020

Moc pěkné. Tento díl mi přišel víc akčnější, než ten předešlý. Opět se zde setkáváme se všemi hrdiny z prvního dílu, ale pořád jsem čekala, že si každý jednotlivec najde svou druhou polovičku. Tady to bylo jen okrajově zmíněno, takže souhlasím s komentáři pode mnou, že musel být napsán ještě jeden poslední díl. Tak doufám, že u nás ještě vyjde.
Bylo to moc pěkné, ale někdy mi bylo obou hrdinů moc líto tím, jak se neustále utápěli v nevědomosti, co s nimi vlastně bude. I tu věc s těmi pavučinami jsem rychle rozluštila, ale nevadilo by mi, kdyby to mělo ještě pár stránek navíc:-)
Moc se mi to líbilo a určitě se ke knihám ještě vrátím, Jako oddechovka naprosto ideální:-)

Kudík
15.07.2020

Druhý díl mi přišel vtipnější než první. Nejvíc jsem se bavila u bezpečnostních dárků Zoe pro Ethana, a to jak o nich Ethan žertoval. Ohledně pavučin jsem měla jisté podezření, které mi vyšlo. Také jsem četla, že se jedná o trilogii, ale evidentně autorka napsala, v sérii Whispering Springs, díly dva.

Laf
06.10.2018

Poutavé čtení pro chvíle oddychu. Můžu jen doporučit :)

saez
21.08.2017

I druhý díl byl prima oddechovka.

zabicka.1110
12.05.2015

cetla jsem ze tato serie je trilologii tak by me zajimalo jestli vyjde i ten treti dil

renefer
15.08.2014

Druhý díl byl o trošinku lepší než první, aspoň jsem do konce nevěděla,kdože je autorem těch "černých pavučin". Nevím, jak komu, ale mně se po přečtení knih od této autorky vybaví vždy jedno slovo: "sladké" :-)

kadgam
21.04.2013

Kniha písaná o ženách pre ženy. Červená knižnica s čierno-bielymi hrdinami a s detektívnou zápletkou. Chvíľami sa dej autorke vymykal spod kontroly. Snáď sú nevypovedané zápletky skryté v predchádzajúcich častiach série, naproti tomu sa dozvedáme detaily z milostného života manželov aj ničnehovoriace konverzácie.