Mr.Pajek Mr.Pajek komentáře u knih

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Opět kniha, která ve vás něco zanechá (smutek/pocit štěstí, že žijeme tak jak žijeme/znechucení/úlevu).

27.08.2021 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Nerada píšu hodnocení hned po zaklapnutí poslední stránky,ale tady teda musím..bylo to tak silné. Opět velmi "povedené" zpracování těch hrůz. Hlavní hrdinka mi vyloženě sedla. Skvělé bylo i závěrečne shrnutí osudu vybraných postav.

09.04.2021 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Pohodička,slaďárnička..která nezklame.

12.03.2021 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Téma se mi moc líbilo, knížka se dobře četla. Líbilo by se mi, kdyby byl námět knížky trochu detailněji rozpracován, škoda že to bylo jen tak letem světem :D

22.01.2021 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Hezký napsané.. zajímavé jak válka "ohýbá" charaktery.

29.06.2020 4 z 5

Pekařova dcera Pekařova dcera Sarah McCoy

Nadherny pribeh,skvele napsane. Dost me mrzelo,ze uz je konec..az jsem si musela upect neco ke kaficku,abych neztratila tu atmosferu :-)

21.03.2020 5 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Neslané, nemastné..

03.03.2020 2 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Za me nejslabsi kniha od autorky. Trochu jsem se ztracela v postavach..

30.10.2019 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Takova pohodovka,která nijak nenadchne ani neurazi.

10.09.2019 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Knížka opět super, hrozně mi vyhovuje způsob a "tón" jakým Mortštajnová píše. Jediný, co mě trochu mrzí je ten konec, trochu víc bych si s ním pohrála a ještě nechala čtenáře nakouknout o kapitolu nebo dvě dál ;)

19.08.2019 4 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Nebyla jsem z toho nijak zvlášť vydřená, to se přiznám. Chtěla jsem nejdřív přečíst knížku než zkouknu seriál, tak snad jsem zvolila správné pořadí ;)

05.08.2019 4 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásně napsané, hodně čtivé. Ač se to možná nehodí, ale atmosféra heřmánkového údolí mě uchvátila, úplně jsem to tam viděla. Moc hezká kniha!!

12.06.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Krásně napsané..a ten závěr, fantastický!

17.05.2019 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Krásný příběh, jen bych možná trochu víc rozvinula linku ze současnosti..

03.04.2019 5 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Tohle by měli číst děti ve školách, povinně!! Aby se už nikdy nedopustilo něco podobného.
Knížka super, jen musím říct, že mi nebyl "hlavní hrdina"úplně sympatický, nedokážu říct proč..Místy až k nevíře, že se opravdu něco takového dělo a že někdo mohl mít ,neuražte se, v některých chvílích takovou "zpredelekliku"...

28.01.2019 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Zacinam tuhle spisovatelku dost zboznovat. Opet nadherne napsane.

04.01.2019 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Naprosto skvělé napsaná. Čte se to jako když nůž prochází máslem.

07.12.2018 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Opět super téma!! Zažívala jsem z každým hrdinou jeho osobní dilema a vůbec nedokážu říct, kde je pravda..nikde, protože to není černé ani bíle..Silný příběh!

23.10.2018 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Jodi mě prostě baví, skvěle uchytí každý téma (a toto téma je vážně ošemetné). Opět nezklamala!

04.10.2018 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

"Chci si to přečíst znovu", tak to byl můj pocit po dočtení..nic víc není potřeba psát.

29.08.2018 5 z 5