Mišule_11 Online Mišule_11 komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Prostě Colleen opět nezklamala! :) Všechno, tak jak má být a nic nechybí!
I přes smutné okamžiky, kdy má člověk chuť si pobrečet, zažije šťastný konec, přesně tak jak si přeje již od samotného začátku..! :)

02.01.2019 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Jako zakončení celé série o hokejistech, ani tento díl nezklamal..! :) Tucker byl snad jediný, který neřešil problém jen se zamilovaností, ale také komplikaci, která je nakonec dala se Sabinou dohromady natrvalo..! :) A i kdyby byly další díly série a byly by na jedno brdo, stálo by to za to! :)

19.11.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherná knížka při níž oko nezůstane suché! Rychle přečtená! :)

17.09.2016 5 z 5

Rande na balkoně Rande na balkoně Felicia Kingsley

Krátký a humorný příběh, který se odehrává v době, kdy to pro nikoho nebylo jednoduché.. :)
Číst to v té době, tak mi to nepřijde takové jako teď, když je to už s odstupem času.
Alex i Didi si oblíbíte včetně jejich příběhu a blízkých! :)

12.03.2023 4 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Páni! Tak tento příběh určitě doporučuji! :)
Dal mi všechno, co jsem potřebovala - byl neuvěřitelně čtivý, Charly i Maxxe jsem si ihned oblíbila, oba byli sympatičtí a také jsem se u něj zasmála, protože ani jeden na toho druhého mezi sebou vtípky rozhodně nešetřili :D

14.01.2023 5 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Krásný romantický a konečně i vánoční příběh! :)
Sierru jsem si oblíbila, líbilo se mi jak její rodina prodávala stromky a držela se vánočních tradic! :) Ovšem jsem jí přála vánoční a romantickou lásku, stejně jako měli její rodičové! :)

03.01.2021 4 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Krásná letní romantická oddechovka, která se nejen dobře čte, ale také se mi líbila zatím nejvíce od autorky! :)

09.09.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Tak tuhle knihu bych asi nikdy nepřečetla, kdyby mi nebyla doporučována! Ale už jen ta obálka a samotná anotace mě zlákala! :)
Od samotného začátku byla čtivá, vtipná i napínavá! Přičemž doba, ve které se příběh odehrával, tomu všemu dodala jakési kouzlo a navíc takovou knihovnu navštívit, kdo by nechtěl! :)
Hlavní hrdiny si nejde neoblíbit, i když jsou oba pěkně tvrdohlaví a ne jednou by jste jim do jejich osudů nejradši vstoupili a jednali místo nich!
Myslela jsem si, že od začátku už vím, jak celý příběh nakonec dopadne, což jsem se spletla a ne jednou! Určité zvraty a situace dodaly příběhu ještě větší čtivost a moje zvědavé já se později tetelilo blahem. I když konec se mi zdál trochu uspěchaný oproti jiným pasážím příběhu :)

02.05.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Pěkný, dobře krátký! :) Ale za to výstižný komiks, u kterého se člověk nejen zasměje, ale i se tam najde :D

02.05.2020 5 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Zajímalo mě, co na ní všichni vidí a proč se jim vlastně, tak líbí po dočtení..? :)
A joo musím jim dát za pravdu! Milý příběh dvou mladých lidí, kteří oba něco v životě ztratili a přesto se dokázali vzájemně pochopit a najít si cestu! :) Jakmile kniha obsahuje dopisy, tak je ještě kouzelnější a zajímavější! :)

13.12.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Tak za mě tuhle knihu rozhodně ano! :)
Kulti se mi líbilo od samotného začátku až do úplného konce! Nenechalo mě to chvíli v klidu, nutilo pořád číst dál a dál.. a na to, že má tolik stránek, tak mi to ani nepřišlo! :D
Rozhodně je čtivá, člověk se u ní zasměje a pomalý vývoj mezi Kultim a Sal je kouzelný! :)
A ten závěr! No kdo by nechtěl taky jednoho takového vlastního romantického Kultiho! :D

15.09.2019 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

To jsem potřebovala! :) Čtivý a napínavý příběh již od samotného začátku až do konce. Příběhu nic nechybělo, místy jsem se i pobavila a místy jsem byla i z průběhu smutná..! Zkrátka všechno, jak má být včetně i občasného plamene vášně mezi hlavními hrdiny! :) A s touto autorkou jsem prozatím jen a jen spokojená! :)

22.03.2019 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha, které vůbec nic nechybí a měl by si jí přečíst, snad každý, který jí dokáže pochopit..! :)

02.01.2019

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tato knížka není zrovna typ, který bych četla, ale sáhla jsem po ní, jelikož mě její anotace lákala..! :) Byla jsem překvapena její tloušťkou, stylem psaní, ale i tak byla pro mě zajímavým čtením. I když občas člověk věděl, co bude..nevadilo mi to, patřilo to k tomu. Určitě jde o smutný příběh, který je plný emocí, co člověku něco dá a bude si jej pamatovat dlouhou dobu, tedy alespoň já..! :)

20.02.2018 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Přesně tohle jsem potřebovala! :) Knihu, která mě pobaví, ale zároveň i napne, jak to vlastně mezi nimi nakonec dopadne..
Odpočinková kniha plná lásky, emocí, zážitků, smíchu a také sexu jako celá tahle série! :D :)

12.11.2017 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Páni..v jednoduchosti je síla! I u téhle knížky jsem se nejen bavila, ale nemohla jsem se od ní odtrhnout, jak jsem ji hltala! :) Logana i Grace jsem si hned oblíbila, a líbilo se mi, že tam byli i jiní stejně jako od začátku! Těším se na další příběhy a osudy party nejen z univerzity! :)

11.01.2017 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

(SPOILER) Je možné, aby člověk dostal druhou šanci, když už jednou srdce zlomil..?
Ďábel nosí černou je čtivý příběh, u kterého by možná někdo z nás uronil i nějakou tu slzu..! A pokud jde o autorku, tak mě doposud ještě nezklamala! :)

Hlavního hrdinu Chase by jste nejdřív zabili, ale stejně si ho nakonec oblíbíte, protože to prostě ani jinak nejde! Bohužel, ale jeho rodinu nečeká nic dobrého..
Navíc jeho "nevlastního" bratra s manželkou budete nenávidět a to ještě ani nepromluví!
Maddie byla správnou ženou - tvrdohlavou, ale taky pěkně nerozhodnou.
Ti dva spolu tvořili skvělou dvojku, i když chtěl každý dosáhnout něčeho po svém.

12.03.2023 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Páni! Tak tomu tedy říkám příběh, co dokáže zaujmout! :)
Ani po přečtení jsem se nemohla přestat usmívat, jak to celé nakonec vlastně dopadlo!
Takový převyprávěný příběh Popelky jsem, ale rozhodně nečekala! Hlavní hrdinky Elly mi bylo líto už od samotného začátku! Vůbec to neměla jednoduché a nikdo v okolí jí to ani neulehčil, ale díky těmto těžkým překážkám si dokázala uvědomit důležité věci! :)
Příběh nejen Elly a její rodiny, ale i Cindera mě natolik pohltil, že jsem nemohla přestat číst a zvládla jsem to během chvilky! :)

31.10.2020 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Bylo to poprvé, kdy jsem se setkala v příběhu s mafií a musím říct, že jsem čekala, že to bude díky ní více akčnější a dojde, snad i na smrt, ale nakonec se tak nestalo :D Rozhodně se musí nechat to, že knížka je hodně čtivá, stránky ubíhají a i přes začátek, kdy jsem se bála, že to nebude ono, to nakonec dopadlo dobře :)
Pár výhrad bych ještě měla (např. k oběma hlavním hrdinům), ale víc než průměr to pro mě určitě bylo a nakonec se mi i líbila! :)

09.09.2020 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Oddechová letní romantika, jejíž příběh je propojený se spoustou sladkého, lásky a přátelství! :) I když se mi ze začátku hůře do děje ponořovalo, posléze se to napravilo, ale konec se mi zdál, tak trochu useknutý a dal by se více rozepsat..:)

09.09.2020 4 z 5