Vánoční zázrak

Nový romantický příběh od bestselerového autora Jaye Ashera. Vánoční romance, která vám zlomí srdce, ale přiměje vás brzo začít znovu věřit… Sierra vede dva životy. Jeden v Oregonu, kde její rodina vlastní farmu vánočních stromků. A druhý v Kalifornii, kam před Vánocemi jezdí stromky prodávat. A opustit jeden vždycky znamená, že jí schází ten druhý. Tak to je až do posledních Vánoc, kdy Sierra potká Caleba. Caleb je vzorný kluk, jen před lety udělal obrovskou chybu a platí za ni dodnes. Ale Sierra nedá na jeho minulost a rozhodne se mu pomoct. To samozřejmě vyvolá vlnu nesouhlasu, falešných dojmů a podezření, ale Caleb se Sierrou přijdou na to, že jedna věc je silnější než tohle všechno: pravá láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/313326/vanocni-zazrak-LyX-313326.jpg 3.8216
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, CooBoo

What Light (2016)

Kniha Vánoční zázrak

Damonka12

Oddechová kniha, doporučuji číst spíše v zimním období, mě v létě moc nesedlo to zimní prostředí. Ale jinak určitě super.

Lucijáš276

Příjemná oddechovka s krásnou vánoční atmosférou, s krásnými tradicemi hlavní hrdinky a především s krásným obalem! :)

prcek19

Příjemná oddechovka přečtená za jeden den.

akšuram37

Na knížku mám zálusk už pěkně dlouho. Zaujala mě obálka a ty hvězdičky na stránkách uvnitř jsou dokonalé. Dokreslují vánoční atmosféru. :)
Knížka se četla strašně krásně a lehce. Je to takové nenáročné oddychové čtení, když chce člověk vypnout. Vřele doporučuji :) Jak píší všichni, čtěte před Vánoci (četla jsem teď v únoru a není to ono).
Každopádně by mě zajímalo, zda to Sieře a Calebovi vydrží :)

teri1003

Milé jednoduché čtení, které vás určitě před Vánoci dostane do vánoční nálady. Určitě nečekejte nějaké velké zvraty, ale spíše si knihu přečtěte jako odpočinkovou po nějaké náročnější. Na Vánoce ideální kniha, kterou můžu doporučit.

Murasaki

Krásný romantický příběh s tou pravou vánoční atmosférou. Vánoční oddechovka, která se nádherně a rychle čte. Docela mě mrzelo, jak rychle ta knížka skončila. A také nejsem fanoušek otevřených konců. :D Ale i přesto moc krásná knížka.

CarrieDeIf

Milá,vánoční

verulik196
28.12.2018

Nádherný vánoční příběh. Co víc si o Vánocích přát?

Navždy s láskou, Lara Jean
Navždy s láskou, Lara Jean