Vánoční zázrak

Nový romantický příběh od bestselerového autora Jaye Ashera. Vánoční romance, která vám zlomí srdce, ale přiměje vás brzo začít znovu věřit… Sierra vede dva životy. Jeden v Oregonu, kde její rodina vlastní farmu vánočních stromků. A druhý v Kalifornii, kam před Vánocemi jezdí stromky prodávat. A opustit jeden vždycky znamená, že jí schází ten druhý. Tak to je až do posledních Vánoc, kdy Sierra potká Caleba. Caleb je vzorný kluk, jen před lety udělal obrovskou chybu a platí za ni dodnes. Ale Sierra nedá na jeho minulost a rozhodne se mu pomoct. To samozřejmě vyvolá vlnu nesouhlasu, falešných dojmů a podezření, ale Caleb se Sierrou přijdou na to, že jedna věc je silnější než tohle všechno: pravá láska....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313326/big_vanocni-zazrak-LyX-313326.jpg 3.8309
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

Vydáno: , CooBoo

What Light, 2016

Kniha Vánoční zázrak

naty_z_knihy

Tak tuhle knížku jsem měla přečtenou skoro hned.
Jak dějová, tak romantická linka byla skvělá. ️ Taková ta správná vánoční oddychovka.
Sierra odjede z Oregonu do Kalifornie prodávat vánoční stromky, jenže zjistí, že tenhle rok může být ten poslední, takže si ho Sierra chce pořádně užít. Do cesty se jí však připlete Caleb, kluk s uhrančivým pohledem, ale příšernou pověstí… Zápletka byla sice plná klišé, ale to k tomuto typu knížek prostě patří, navíc bad boy? Anooo. Knížka se četla skoro sama, jediné, co bych jí vytkla, je grafické zpracování, to bylo má můj vkus hodně nepovedené.

*Pájuše*
05.12.2021

Velmi naivní příběh, který se však rychle četl. Ačkoliv mám k tomu hodně výhrad, děj knihy naladil mého ducha konečně na Vánoce.

Ellinek
06.10.2021

Jednoduchý, celkem naivní a trochu rychlý příběh o lásce mezi puberťáky...ale co, já něco jednoduchého a milého zrovna potřebovala a Vánoční zázrak mi dal přesně to, co jsem očekávala. Kolikrát by se u toho chytil člověk za hlavu, ale někdy to naivní klišé prostě potřebujete. Takže za mě fajn pohodové čtení provoněné jehličím a čokoládou. :) I když teda to mátové moccacino....jakože vážně fuj, to snad ne. :D

MartinaF
15.04.2021

Mám načteno dost knih pro teenagery, ale tohle byl hodně slabý průměr. Nemastné neslané, vcelku žádná zápletka, postavy naivní a tuctové. Pokud ovšem nehledáte nic náročného na čtení a chcete si jenom odpočinout, proč ne. No a navíc Vánoce, že? Knihu jsem četla v dubnu, což je asi trochu mimo, takže mě to vánočně nenaladilo.

Ann98
09.04.2021

Musím souhlasit, že příběh je hodně naivní, děj ubíhal až moc rychle (některé pasáže mohly být více propracované), což ubíralo na uvěřitelnosti celého příběhu. Ale jsou to Vánoce! Nemůžu hodnotit jinak. Příběh je kouzelný, nechybí ani krapet romantiky, tajemna či vánoční atmosféry. Hlavní postavy mi byly velmi sympatické. Hledala jsem něco, u čeho si vyloženě odpočnu a toto to splnilo každopádně.
Musím se ale přiznat, že ke čtení mě přitáhla hlavně nádherná obálka této knihy.

heliiinka
09.03.2021

Kýč jak blázen. A nebylo to kvůli Vánocům, bylo to kvůli chování hlavních postav. Každou chvíli jsem protáčela oči, jak naivní to bylo. Přesto se knížka čte rychle a je to milý příběh, u kterého si odpočinete.

monita333
22.02.2021

(+ SPOILER) Krásný, nevinný, možná lehce naivní vánoční příběh. Lépe bych tuto knihu asi neshrnula. Věděla jsem, že už je trochu mimo moji věkovou kategorii, ale nedá se nic dělat. Stárneme, ale knihy zůstávají. Bohužel si za to můžu sama nebo spíš moje lehká posedlost young adult žánrem. Však já z toho jednou (mentálně) vyrostu, ale naštěstí i naneštěstí takových knih na mě čeká ještě hromada v mé knihovně :)

Ale ted k romantickému příběhu Sierry a Caleba, donutilo mě to přemýšlet o vztazích na dálku. Obdivuji jejich sílu a odhodlanost do toho jít. Sama jsem si už vyzkoušela vztah na dálku a to nebylo žádných 16h cesty jako mezi S a C. Kdepak. Pro mě i o tolik hodin kratší cesta, než ta jejich, byla problém. Naštěstí to ale nebyl ten pravý. Toho jsem našla až v novém městě o 2 ulice dál :D Ale proč tu vůbec píšu o sobě proboha?
No nic, toho si nevšímejte :D
Chtěla jsem jen říct, že vztah na dálku chce opravdu kuráž a trpělivost. A opravdu doufám, že jim to vydrží, a že nejspíš spolu budou v budoucnu provozovat farmu na vánoční stromky po Sierřiných rodičích. Nebo budou žít v Californii s Heather a Devonem a každou zimu jezdit na dovolenou do Oregonu. No ale co potom bude s Rachel a Elizabeth? Zapeklitá situace. Ale já věřím, že ti dva si nějak poradí a ať budou kdekoliv, budou kolem sebe mít samé dobré přátele. A tak by to mělo být nebo ne?

Mišule_11
03.01.2021

Krásný romantický a konečně i vánoční příběh! :)
Sierru jsem si oblíbila, líbilo se mi jak její rodina prodávala stromky a držela se vánočních tradic! :) Ovšem jsem jí přála vánoční a romantickou lásku, stejně jako měli její rodičové! :)