Vánoční zázrak

Vánoční zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313326/bmid_vanocni-zazrak-LyX-313326.jpg 4 354 108

Nový romantický příběh od bestselerového autora Jaye Ashera. Vánoční romance, která vám zlomí srdce, ale přiměje vás brzo začít znovu věřit… Sierra vede dva životy. Jeden v Oregonu, kde její rodina vlastní farmu vánočních stromků. A druhý v Kalifornii, kam před Vánocemi jezdí stromky prodávat. A opustit jeden vždycky znamená, že jí schází ten druhý. Tak to je až do posledních Vánoc, kdy Sierra potká Caleba. Caleb je vzorný kluk, jen před lety udělal obrovskou chybu a platí za ni dodnes. Ale Sierra nedá na jeho minulost a rozhodne se mu pomoct. To samozřejmě vyvolá vlnu nesouhlasu, falešných dojmů a podezření, ale Caleb se Sierrou přijdou na to, že jedna věc je silnější než tohle všechno: pravá láska.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

What Light , 2016

dom.ini
22.12.2020 3 z 5

Toto byl takový nenáročný dívčí románek. Hlavní zápletka je vám jasná už od začátku a příběh nepřináší úplně nic nového, ale knížka je napsaná čtivě a myslím, že mladším čtenářkám by se mohla líbit.

knihovnička007
06.12.2020

Kniha mne nijak neoslovila. Ničím nápaditý příběh a vánoční nálada se nedostavila.
Více v recenzi.

popeluška
14.11.2020 5 z 5

Čekala jsem od knihy krásný vánoční příběh a ten jsem také dostala. Milé, pohodové čtení.

Akléda_
25.10.2020 2 z 5

Z téhle knížky jsem měla čtecí krizi. Chtěla jsem romantický, vánoční příběh, který jsem vůbec nedostala. Bylo mi úplně jedno co se stane hlavním hrdinům, romantickou linku jsem jim nevěřila, do knížky jsem se nutila a opravdu mě to nebavilo. Jediné pozitivum na téhle knížce je obálka a stříbrné hvězdičky na obvodu stránek, ale jinak za mě opravdu ne.

petusska01
15.10.2020 3 z 5

Milý príbeh, taká zimná oddychovka plná príjemnej atmosféry. Pravdepodobne pre mladšie ročníky, lebo napriek tomu, že sa tam riešil celkom závažný čin, tak akoby to bolo také "jednoduché", samozrejme až na spytovanie svedomia. Príbeh medzi Sierrou a Calebom bol pekne vykreslený, ale veci okolo mi prišli nedoriešené.

Leni.S
13.10.2020 4 z 5

Přiznám se, že na tuto knihu mě v knihovně nejvíce nalákala obálka :-) Ačkoli příběh hlavních postav byl trošku slabší (opravdu je to čtení spíše pro náctileté), musím uznat, že vánoční atmosféra na mě z knihy opravdu 'dýchla'... a při vzpomínce na knihu ožívá i po roce od přečtení..

ovsemzectu
24.09.2020 4 z 5

Nevím, čekala jsem víc. Asi na vánoční zázrak?
Nebyl to teda nejhorší příběh, ale mezi nejlepší bych ho nezařadila.

Deňulínek111
29.07.2020 5 z 5

Tato kniha byla jednou z prvních knih, kterou jsem si půjčila před dvěma lety po přihlášení v městské knihovně ( do té doby jsem 6 let navštěvovala místní knihovnu v naší malé vesničce, kde jsem už měla všechny zajímavě knihy nejméně dvakrát přečtené - z toho všechny díly Harryho Pottera nejméně čtyřikrát) a své volby do dnes nelituji. Kniha se zařadila mezi opravdu malé množství mých oblíbených knih a i teď po dvou letech bych si ji přečetla znova a znova :)

ydnac
20.02.2020 2 z 5

Nádherná obálka, ale děj byl tak pro věk 13 let. To jsem samozřejmě podle recenzí trochu očekávala, ale přeci jen jsem doufala, že to bude trochu víc jak to říct:-) Vánoční zázrak:-). Líbilo se mi obdarovávání lidí vánočními stromky i celá atmosféra Vánoc.

ivana02
24.01.2020 4 z 5

Krásná vánoční YA, přesně co jsem očekávala. Co jsem očekávala, to jsem dostala. Nenáročný, milý, vánoční příběh. Jako bonus jsem se dozvěděla o farmách na vánoční stromky a způsob život rodin, které je pěstují a pak prodávají. Ideální na předvánoční čas.

Janca001
22.01.2020 5 z 5

Kniha mě hodně moc bavila, četla jsem ji o Vánocích, takže se to k tomu skvěle hodilo. Bylo to takové sladké, ale děly se tam i věci které by člověk nemusel čekat, takže tím také přičítám body. Určitě doporučuji těm, kteří mají rádi takovou tu dívčí romantiku.

katerina7986
21.01.2020 5 z 5

Od knížky jsem čekala víc. Mohlo to být lépe napsané.

lenka608
04.01.2020 4 z 5

Kniha pro odpočinek, u které se nemusí ani nijak přemýšlet. Dobře se čte, i když já v ní neustále hledala něco, co by ději dalo nějakou "šťávu". Prostě jen kniha pro odreagování se. Jen mi v ní chybí taková ta "tažná síla", která člověka donutí na knihu myslet i týdny poté, co ji dočte. Tahle kniha to nemá, ale i tak určitě stojí za přečtení, obzvláště pokud se potřebujete uvolnit, na nic nemyslet, prostě vypnout.

Luciáš01
27.12.2019 5 z 5

Chtěla jsem si v době vánoční přečíst něco oddechového, vánočního a milého. Povedlo se!

Příběh vypráví o dívce jménem Sierra, která žije v Oregonu, ale každý rok jezdí na měsíc do Kalifornie, kde před Vánocemi prodává se svou rodinou stromky, jež během roku pěstují. Vždy si přála zažít jeden rok Vánoce v rodném městě se svými přáteli, ale zároveň nechce přijít o své každoroční jednoměsíční dobrodružství v Kalifornii. Letošní rok je ale v něčem jiný. Sierra potká kluka, který ji velmi zaujme. Netuší však, že vše bude malinko složitější, než si myslela...

Knihu jsem si koupila na doporučení. Je pravda, že se jedná o dívčí román, ale myslím, že v každém z nás se najde dítě, které touží po krásném a milém vánočním příběhu, u kterého si může odpočinout. Vánoční zázrak je opravdu oddechová knížka, ale to jí určitě neubírá na kráse. Je to ideální způsob, jak si připomenout krásu Vánoc a to, že každý máme nárok na svůj vánoční zázrak. Knihu bych doporučila jak pro mládež, tak dospělému. Mě čtení tohoto příběhu potěšilo a dostalo do vánoční nálady.

katst
16.12.2019 3 z 5

Milý nenáročný vánoční příběh...

avalon448
25.11.2019 5 z 5

Moc pěkný příběh.

betule3
08.11.2019 3 z 5

Milá, nenáročná oddechovka přečtená za jeden večer. Postavy byly sympatické a příběh se skvěle četl. A vizuální stránka přidávala tu správnou vánoční atmosféru.

Karola050716
09.10.2019 3 z 5

Příjemná, maximálně nenáročná kniha, spíše pro mladší náctileté..je to takový nevinný příběh, příjemná vánoční atmosféra a krásná vizuální stránka.

Damonka12
10.08.2019 3 z 5

Oddechová kniha, doporučuji číst spíše v zimním období, mě v létě moc nesedlo to zimní prostředí. Ale jinak určitě super.

Lucijáš276
05.03.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka s krásnou vánoční atmosférou, s krásnými tradicemi hlavní hrdinky a především s krásným obalem! :)

Vánoce

Jay Asher