Vánoční zázrak

Vánoční zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313326/bmid_vanocni-zazrak-LyX-313326.jpg 4 354 108

Nový romantický příběh od bestselerového autora Jaye Ashera. Vánoční romance, která vám zlomí srdce, ale přiměje vás brzo začít znovu věřit… Sierra vede dva životy. Jeden v Oregonu, kde její rodina vlastní farmu vánočních stromků. A druhý v Kalifornii, kam před Vánocemi jezdí stromky prodávat. A opustit jeden vždycky znamená, že jí schází ten druhý. Tak to je až do posledních Vánoc, kdy Sierra potká Caleba. Caleb je vzorný kluk, jen před lety udělal obrovskou chybu a platí za ni dodnes. Ale Sierra nedá na jeho minulost a rozhodne se mu pomoct. To samozřejmě vyvolá vlnu nesouhlasu, falešných dojmů a podezření, ale Caleb se Sierrou přijdou na to, že jedna věc je silnější než tohle všechno: pravá láska.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

What Light , 2016

Acquenta
13.06.2017 3 z 5

Dobrá nenáročná oddechovka :-)

MerMinGwendol
08.06.2017 5 z 5

lepší než proč 13X proto
a lechce najivní a mohl by tam být epilog

jesterka.as
02.06.2017 3 z 5

Krásná romantika :) na zachumlání do deky v zimě úplně ideální, i když já ji teda četla v letních vedrech ;)

Marry123
14.05.2017 4 z 5

Takové odpočinkové počtení, které mě nikdy neomrzí. :)

bookcase
30.03.2017 4 z 5

Milá vánoční jednohubka, sice nepřináší nic, co by už nebylo napsáno, ale čte se dobře.

vodopad152
28.02.2017 4 z 5

Kniha byla dobrá, ale připadala mi hrozně naivní. Ale jinak to bylo moc hezky napsané a děj pěkně plynul.

Napůlanděl
18.02.2017 5 z 5

Krásný Vánoční příběh. Oddechová kniha k zimním večerům u čaje a kamen (nebo krbu)...Nemá to velkou zápletku, ale krásně to stačí na odpočinek.

Knižní střípky
12.02.2017 3 z 5

Milá vánoční knížečka přečtená za chvilku, sáhla jsem po ní v okamžiku, kdy bylo za okny krásně nasněženo, zapálila jsem si svíčku s vánoční vůní a udělala si díky ní pěkný pohodový večer. Kniha je určena pro mladší čtenáře, ale je vidět na mně, že i čtyřicítka si ji dokázala užít :-)...a neodpustím si jednu malou romantickou vsuvku, docela bych si přála, aby to Sieře a Calebovi nakonec vyšlo, líbili se mi oba dva.

TerkaHor
26.01.2017 5 z 5

Bylo to tak sladké a sentimentální, až to bylo super. Je to oddechovka, něco co vás donutí na všechno zapomenout. Tu knížku si musíte užít. Nemusíte přemýšlet je napsaná jednoduše a velmi mile.

Kayla
22.01.2017 2 z 5

Pro mě je tato kniha velkým zklamáním. Kniha je napsaná sice jednoduchým stylem, ale za to tak naivním způsobem, že mi z té knížky bylo skoro až špatně. Jsem ráda, že jsem knihu dočetla. Do čtení jsem se musela prostě nutit a to je špatně. Co se týká obálky je nádherná, ale co se týká obsahu, tak je to děs a hrůza. Za mě 2 hvězdičky.

warca
08.01.2017 2 z 5

Pozor! Komentář muže obsahovat spoilery!
Zázrakem bylo, že jsem knihu dočetla. Romány mám ráda, ale tahle kniha byla docela hrůza. Přijede, zamiluje se (samozřejmě do pohledného a tajemného kluka), zázračně mu pomůže s jeho problémy a pak zase odjede. Ovšem jejich vroucí láska vydrží i tu dálku a tak má kniha šťastný konec. Celé to bylo moc naivní, vyhrocené a přeslazené.
Ale nápad a obálka se povedly!

Aivinka
06.01.2017 5 z 5

Krásný román, když k tomu máte ještě tu pravou vánoční atmosféru tak je to dokonalé. Určitě doporučuji.

pichova.veru
05.01.2017 5 z 5

Skvělá oddechovka, kniha se hezky čte a navodí krásnou vánoční atmosféru. Konec jsem doslova hltala, bylo to opravdu nádherné :)

Lokina
31.12.2016 4 z 5

Tak tohle jsem přesně potřebovala. Když člověk pořád čte jenom fantasy a scifi a chce si oddechnout, tahle kniha přijde vhod, zvlášť v tomto období, kdy je venku ošklivo a vy se zachumláte do dek s čajíkem a s cukrovím... dokonalá kombinace :-) Nenáročná, milá s předvídatelným koncem pohodová kniha.

babyboar
30.12.2016 3 z 5

Vánoční jednohubka. Doják pro náctileté, pro zasloužilou třicátnici už jen oddechovka s nádechem americké naivity. Zápletka trochu podivná (i psychciky labilní hoch si zaslouží odpuštění a velkou lásku na tisícikilometrovou vzdálenost). Čte se to ovšem samo a jako bonus se dozvíte něco o životě pěstitelů a prodavačů vánočních stromků.

kyticka152
27.12.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Nesla krásný nádech Vánoc a krásné poselství o tom, že druhé šance jsou někdy i víc cennější než ty první. Myslím, že si tuto knihu zapisuji na svůj seznam knih, co si přečtu příští rok na Vánoce znovu. DOPORUČUJI K PŘEČTENÍ!!!

Lelaqu
27.12.2016 5 z 5

Úžasná vánoční romance.U knihy jsem brečela a prožila pocity jaké dlouho ne.Za mě stoprocentní doporučení!

JanaDor
26.12.2016 4 z 5

Mimo hlavní vztah dvou hrdinů jsou výstižně vylíčeny i vánoční dobré skutky. Je pěkné dělat na vánoce druhým radost. K tomu oba mají správné rodinné vztahy, které se o vánocích také dobře vyjímají. Vánoce tu prosvítají na každé stránce. Takže vánoční romance je to skvělá, jen se hodí spíše pro ty mladší. Je to o první velké čisté lásce a o odpuštění. Nesmím zapomenout se zmínit o nádherné grafické úpravě knihy. Padají na vás hvězdičky. Pro náctileté holky vřele doporučuji.

RauMari
26.12.2016 5 z 5

Jedna z nejhezčích knížek. Moc se mi líbila klidná pohodová atmosféra a taky jsem se míst i od srdce zasmála. Úplně jsem cítila vůni stromečku a cukroví.

Ewik
22.12.2016 3 z 5

Jednoduchý, laskavý příběh provoněný stromečky a cukrovím. Kromě toho, že je kniha velmi pěkně graficky zpracovaná, nese v sobě i zajímavé poselství. I maličkost darovaná ze srdce může pro leckoho být zázrak. Já osobně miluju vůni lesa a stromečků. :-)

Vánoce

Jay Asher