Vánoční zázrak

Vánoční zázrak https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/313326/bmid_vanocni-zazrak-LyX-313326.jpg 4 354 108

Nový romantický příběh od bestselerového autora Jaye Ashera. Vánoční romance, která vám zlomí srdce, ale přiměje vás brzo začít znovu věřit… Sierra vede dva životy. Jeden v Oregonu, kde její rodina vlastní farmu vánočních stromků. A druhý v Kalifornii, kam před Vánocemi jezdí stromky prodávat. A opustit jeden vždycky znamená, že jí schází ten druhý. Tak to je až do posledních Vánoc, kdy Sierra potká Caleba. Caleb je vzorný kluk, jen před lety udělal obrovskou chybu a platí za ni dodnes. Ale Sierra nedá na jeho minulost a rozhodne se mu pomoct. To samozřejmě vyvolá vlnu nesouhlasu, falešných dojmů a podezření, ale Caleb se Sierrou přijdou na to, že jedna věc je silnější než tohle všechno: pravá láska.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

What Light , 2016

prcek19
02.03.2019 4 z 5

Příjemná oddechovka přečtená za jeden den.

akšuram37
23.02.2019 4 z 5

Na knížku mám zálusk už pěkně dlouho. Zaujala mě obálka a ty hvězdičky na stránkách uvnitř jsou dokonalé. Dokreslují vánoční atmosféru. :)
Knížka se četla strašně krásně a lehce. Je to takové nenáročné oddychové čtení, když chce člověk vypnout. Vřele doporučuji :) Jak píší všichni, čtěte před Vánoci (četla jsem teď v únoru a není to ono).
Každopádně by mě zajímalo, zda to Sieře a Calebovi vydrží :)

teri1003
14.02.2019 4 z 5

Milé jednoduché čtení, které vás určitě před Vánoci dostane do vánoční nálady. Určitě nečekejte nějaké velké zvraty, ale spíše si knihu přečtěte jako odpočinkovou po nějaké náročnější. Na Vánoce ideální kniha, kterou můžu doporučit.

Murasaki
03.02.2019 5 z 5

Krásný romantický příběh s tou pravou vánoční atmosférou. Vánoční oddechovka, která se nádherně a rychle čte. Docela mě mrzelo, jak rychle ta knížka skončila. A také nejsem fanoušek otevřených konců. :D Ale i přesto moc krásná knížka.

CarrieDeIf
03.01.2019

Milá,vánoční

verulik196
28.12.2018 5 z 5

Nádherný vánoční příběh. Co víc si o Vánocích přát?

Denisa_a
19.12.2018 5 z 5

Tohle bylo tak hezký! Málo lidí, jednoduchý děj, láska a vánoční stromečky. Totální oddechovka při které se nemusí přemýšlet. Určitě doporučuji. A k smrti nenávidím otevřené konce. Tady sice je, ale končí to tak krásně, že se ten zázrak dá jednoduše domyslet :-)

klarinka9974
12.12.2018 5 z 5

Jako vánoční kniha u mě zabodovala. Naladí vás do Vánoční nálady a je to příjemné a zamilované čtení.

silvinka12
09.12.2018 2 z 5

Kniha se celkem rychle četla, ale že by mě nějak uchvátila se říct nedá. Přečetla jsem si ji kvůli tomu, abych se naladila na Vánoce. Vánoční atmosféru jsem z té knihy ale nějak zvlášť necítila, cítila jsem spíše zimní atmosféru, když se děj odehrával na farmě u stromků. Ale i tak stojí za přečtení.

Orange8knihomol
08.12.2018 5 z 5

Patřím k tomu typu lidí, kteří milostné a sladké románky nemají zrovna v oblibě, avšak proč si nějaký takový nepřečíst v předvánočním období? A ještě k tomu, když se odehrává v zimě a nese v sobě kouzlo Vánoc a její atmosféru? Musím se přiznat, že mne ona kniha zaujala svou velmi zdařenou obálkou a ,,vánočním" názvem, tudíž jsem si poté přečetla její anotaci, z níž jsem měla rozporuplné pocity. Nakonec jsem se tedy rozhodla, že si knížku budu přát pod stromeček k Vánocům 2017. Přání se mi vyplnilo, avšak knížka mi ležela téměř rok v knihovničce, než jsem se ji rozhodla přečíst a dát ji šanci. A tak se tedy stalo a opravdu s potěšením a ohromením přiznávám, že mě příběh velice překvapil, neboť byl dokonale propracovaný a ojedinělý. DOPORUČUJI si knížku přečíst v období kolem Vánoc, jelikož Vás nabudí vánoční atmosférou, mile a roztomile potěší a příjemně si u čtení odpočinete.

Ulrika
06.12.2018 4 z 5

Oddechové čtení vyloženě vhodné pro dlouhé adventní večery:)

Horselen
21.11.2018 2 z 5

Kniha pro mě byla směsí:
A) Protivné hlavní hrdinky, za kterou se okamžitě staví tatínek, když na ni někdo jen sáhne.
B) Despotických rodičů, kteří už si fakt nepamatují, jaké to je být mladý.
C) Téměř nulového děje, kdy hlavní a vlastně vůbec jediný problém "příští rok už nepřijdeme", nebyl vůbec vyřešen
D) Chudáčka kuka, který neví co se sebou a má, ne zas tak tajemnou, minulost
D) Šíleného množství chyb v textu

Kladně hodnotím obálku, vnitřní vzhled a to, že jsem se příjemně naladila na Vánoce

Mufka
08.11.2018 5 z 5

Příběh se mi líbil, bylo to takové milé.. Téma, prostředí, koneckonců i hrdinové. A provedení knihy, "vizážově", je naprosto bomba :-)

makky06
05.11.2018 5 z 5

Dávám 5 hvězd za hezký příběh a příjemné a oddechové čtení. :)

sgjoli
28.10.2018 4 z 5

Příjemná oddechovka. Nečekala jsem od toho nic velkolepého ani hlubokomysleného a nakonec se z toho vyklubal celkem příjemný příběh s hezkou vánoční atmosférou.

Ivka14
25.10.2018 3 z 5

Oddechové čtení, ve které je spoustu romance. Jenom jsem konec čekala jiný,ale kniha mě i tak velice bavila.

Emičkazknihy
08.10.2018 5 z 5

Asi teď půjdu proti většině, ale nemůžu si pomoct. Knihu jsem si vypůjčila a večer jsem ji otevřela, ať zjistím co mě čeká. Ve tři ráno jsem si uvědomila, že bych měla jít spát, ale zbývalo mi posledních padesát stránek a já jsem si nemohla pomoct, tak jsem knihu přečetla. Máte pravdu, kniha je hodně podobná těm ostatním, ale bylo tady něco co se mi nadevšechno líbilo. Šlo o problém mnohých z "internetové generace". S klukem svých snů se potkají na dovolené, nebo při činosti volno dobé. Ale jejich vysněný protějšek žije na druhé straně země. Sladkost mátové kávy a nočního skákání na trampolíně, mě okouzlila a po několika stránkách jsem měla chuť jet prodávat stromečky, najít si nezbednou kamarádku a dokonalého i když tajemného kluka. Je pravda že některé věci byli až příliš jednoduché, ale jako odpočinková četba se mi kniha líbila.

neheria
15.06.2018 odpad!

Příšerne přeslazená kýčovitos plná postav naprosto nezdravě ujízdějících na Vánocích a stromech. Jako u většiny YA romancí jsou postavy archetypní, prvoplánový a nudný, nicméně vzhledem k nulový zápletce založený na zamilovaným cvrlikání dvou pubošů, jsou dostačující.

Kniha je slabá a touží-li někdo po nenáročný četbě, určitě najde něco vhodnějšího. Navíc ten příšernej českej překlad! Upřímně doufám, že v originálním znění autor volil úúúplně jiná slova jako “ta, která jsou složitá a cizí”, protože když Caleb odzbrojil chytrolínku Sierru slovem “transparentní”, při úderu hlavou o desku stolu jsem si způsobila otřes mozku.

Magdyla.8
13.05.2018 3 z 5

Příjemný a dojemný příběh o lásce na dálku. Kniha má zajímavý obal i stránky, které jsou celé poseté hvězdičkami. Oddechové čtení

Marthas
27.03.2018 4 z 5

Kniha jež mě, i když nejsem příliš na romantický žánr, příjemně překvapila, potěšila a nabyla pozitivní energiíí.

Vánoce

Jay Asher