Cinder & Ella

Ellin život není žádná pohádka. Před necelým rokem ztratila matku při autonehodě, z níž sama vyvázla vážně zraněná. Svého otce léta neviděla a teď se musí přestěhovat k jeho nové rodině. Jediný, kdo jí rozumí, je Cinder, s nímž se už roky přátelí přes internet, ale s kterým se nikdy nesetkala. Ví, že je vtipný, chytrý a stejný knihomol jako ona. Netuší však, že Cinder je jeden z nejslavnějších hollywoodských herců, který navíc hraje prince v jejím nejoblíbenějším filmu. Změní se teď konečně Ellin život v pohádku? Kelly Oram přináší emotivní převyprávění nesmrtelné pohádky o Popelce....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/357618/cinder-a-ella-Aty-357618.jpg 4.5341

Cinder & Ella (1.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány, Pohádky
Vydáno:, Baronet

Cinder & Ella (2014)

Kniha Cinder & Ella

sgjoli

Tahle kniha se rozhodně zařadí mezi TOP knihy, které jsem v letošním roce přečetla. Nečekala jsem, že mne tato kniha tak zasáhne, tak zaujme, tak dostane. Četlo se to úplně samo! Do příběhu jsem byla vtažená od první stránky, bylo to zábavné, bolestné, vtipné, emotivní a naprosto úžasně napsané. Postavy mne bavily, včetně jejich vývoje, a já si tuto knihu nesmírně užila.

ainekarlickova

První odstavec a... "Wau!" Tato kniha mně upoutala a konečně za dlouhou dobu jsem nějakou knihu přečetla téměř na jeden zátah. Fakt bomba. Je to sice další převyprávění popelky, která už mě nudí, protože je to pořád stejné, ale tahle verze je parádní. Právě se chystám číst druhý díl a doufám, že to bude stejná pecka. Ne-li větší. :-)

KaileyBlot

Moc krásná knížka, která mě chytla hned od začátku svým zajímavým, novým, ale přesto naprosto popelkovským příběhem. Chvílemi to bylo dost přeslazené, ale to k tomu prostě patří.

Manifest blech

Velmi miloučká verze moderní popelky. Čte se to samo.

happy19

Úžasná kniha plná emocí..pohladí po duši..jsem okouzlena:-)).."řekni auto" :-*

Knihomolka10942

Tahle knížka je naprosto úžasná! Je v ní spoustu vtipných hlášek, je procítěná, smutná, romantická a je v ní prostě vše co já od knížky očekávám. Moc se mi líbí ten nápad na "Popelku" A všem co milují Young Adult doporučuji;-)

jesterka.as

Knihu mě "donutila" číst kamarádka. Ze začátku jsem jí psala jak je kniha děsně depresivní a ona mi říkala, že to mám odložit, když se mi to nelíbí... Neměla jsem pocit, že bych ji odložit přese všechno chtěla, takže jsem ve čtení pokračovala. Z knihy se vyklubal krásný příběh, perfektně napsaný s propracovanými vtipnými scénami a smutnými detaily, kdy slza neměla daleko k ukápnutí nebo i tajně ukápla ;) Jsem ráda, že jsem knihu neodložila, protože je dokonalá přesto, že její hlavní hrdinka taková není. Nechtělo se mi věřit příběhu - že se krásný princ zamiluje do "ošklivé" Popelky, (protože zatím jsme se vždy setkali s tím, že Popelka, i když byla opovrhovaná, tak byla krásná) přesto, že se do ní zamiloval již v době kdy ji neviděl a miloval ji pro její povahu. Asi proto, že já sama bych si v její situaci nevěřila vůbec... Ale příběh je opravdu úžasný a jsem ráda, že mě k ní kamarádka "dotlačila"... Asi nejvíc o tom vypovídá to, že po dočtení knihy ve 22:30 ;) jsem kamarádce napsala - "je moc pozdě na to, začít rovnou další díl?" a aniž bych čekala na odpověď ihned jsem dodala "Tak jo, máš pravdu, není na to pozdě, do rána času dost...", protože jsem věděla co by mi řekla a tak jsem se rovnou vrhla na druhý díl.... Miluju pohádky :)

Makkys

Jedním slovem PARÁDA!!! Kniha je úžasná, ctiva ani na chvíli se nenudite. Sice je to klasická romantika kde je klasické klišé, ale ten příběh je proste krásný. Chvíli sem u nej brecela, chvíli smála nebo se potouchle usmívala. Všechny postaví mě byli v knize sympatické.
Za mě mohu jen a jen doporučit. Krásně se u knihy odreagujete a odpocne