Hrdina

Alexa Hollandová vždy pokladala svojho otca za hrdinu, ale iba do chvíle, keď odhalí, že ona a jej matka nie sú jeho jedinou rodinou. Zrazu sa zrútia všetky jej istoty, a preto chce od základov zmeniť svoj život. Začne si budovať vlastnú identitu, nechce mať nič spoločné s desivým tajomstvom, ktoré sa práve dozvedela. Náhoda jej do cesty postaví Caina Carrawaya, ktorému jej otec takisto zničil detstvo a pre ktorého Caine prišiel o rodinu. Rozhodne sa pomôcť mu, ale on jej pomoc odmieta. Začne pracovať ako jeho osobná asistentka, lenže stále to medzi nimi iskrí. Caine totiž vie, že nikdy nebude tým rytierom, ktorého Alexa hľadá. Chce, aby ho nenávidela, svojím správaním ju irituje a očakáva, že sa zvrtne a odíde preč......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/293938/hrdina-SjO-293938.jpg 4.1352

Hero (2015)

Vydáno:, Ikar (SK)

langova.katka

Myslela jsem si, že jdu najisto, ale tato kniha mě trochu zklamala. Nelíbila se mi tolik jako např. Jamaica Lane, kterou jsem hltala i ve frontě v Kauflandu. Ale pořád na tento žánr ta z lepších, rozhodně. A mělo to velmi zajímavou zápletku, to jeho tajemství. Takže dobré.

LivN

Miluju Smanthu Youngovou a miluju její knihy. Hrdina byl fenomén! Mám ráda knihy typu namyšlený ,arogantní ,ale přitom strašně sexy ŠÉF a sekretářka,která ho nesnáší,ale časem se jí začne líbit a skončí to sexem a nakonec se do něj zamiluje. Doporučuji je to vzrušující knížka.

tereza..23

Další jedinečný příběh. Od jedinečné autorky. :-)

Onceuponthetime

Kniha se četla rychle a opravdu dovolila čtenáři vypnout a odpočinout si, což oceňuji, protože je to někdy opravdu potřeba. Jako v každé eroticko-romantické knize někdy mi hlavní hrdinka lezla na nervy a měla jsem chuť na ní křičet: PROČ?!?! PROČ TO SAKRA DĚLÁŠ?!?! Ale to už v těchto knihách bývá, hlavní hrdinka dělá ty nejhorší možný rozhodnutí.
Pokud si chcete odpočinout tak neváhejte a čtěte.

Maggie168

Přečteno na jeden zátah, kniha se mi líbila! I když je to trošku klasické klišé, ale zápletka byla zajímavá a určitě si knihu zase někdy v budoucnu ráda přečtu!

cukrovka

Čtivá oddechová romantika. Příjemné byly vtipné Alexiny komentáře.

Monbon

toto bola wau ze kniha, paci sa mi Alexin charakter, aj cele gradovanie deja, zmlsla som ju za jedno popoludnie :-)

shay
28.12.2017

Pro mě zatím nejlepší knížka od autorky.

Petruse21
21.11.2017

Jako pohádka pro dospělé proč ne, ale už se s těmi záhadnými typy, co mají tragickou minulost a shodou okolnosti jsou v balíku, roztrhl pytel.

učtenávčelka
08.11.2017

Musím říct, že mi vadí neschopnost autorky pokračovat plynule v ději, takže popisuje den za dnem, každou kávu a zakopnutí, pak přeskočí 3 týdny a vrátí se k tomu, co se dělo. To není styl psaní, co by mi vyhovoval.
Co mě vyloženě iritovalo, byly duchaplné, rozumné analytické rozhovory o tom, co se právě stalo mezi hlavními hrdiny a podrobné rozebírání detailů, kdy si vzájemně přesně řekli, co kdo jak cítí.
Dovršil to zhýralý otec, celou dobu považován za černou ovci rodiny, který přiznává, že je slaboch a hrozný otec a jak se s tím musel vyrovnat.
Zkrátka došlo jen k špatnému zařazení žánru, je to daleko spíš takové eroticko-psychologické fantasy.

liletka_a
23.10.2017

Pedantský šéfík a jeho nezdolná zaměstnankyně..:))Klasika, která mě stále ještě neomrzela.. :) U Caina jsem trošku postrádala takové to charisma, které tě srazí na kolena..Naopak velmi se mi líbila Lexi, její odolná povaha, důvtip a inteligence dodávaly knize šmrnc..No co se budeme povídat, nic nového pod sluncem, ale za mě ano! :)

jani.ruzicko
20.10.2017

příběh se mi líbil... chvílemi jsem ze začátku nemohla Cainovi přijít na jméno, pak se to ale zlepšilo, nehledě na to, že Lexi si ho dobře dávala... =D v druhé polovině trochu drámo, ale tím lépe =)

Amitiel76
08.10.2017

Mé první setkání s touto autorkou, a hned jsme si sedly do noty.... Skvěle napsaná knížka. Dokonce i mírně napínavý děj, romantika, psychologické vykreslení hlavních postav a jejich "kostlivců ve skříni".
Jen označení knihy - jako "erotická romance" mi tady moc nesedí. Té erotiky je tam jen tak poskrovnu, a opravdu vkusně, na rozdíl od jiných knih. Ale myslím, že je to jenom dobře :-) Nic se nemá přehánět. O to víc si pak člověk užíval to jiskření a přitažlivost mezi hlavními hrdiny.
Za mě plný počet hvězdiček, a hned se vrhám na autorčinu další knihu :-)

ajla5
01.10.2017

Nelíbilo se mi to. Stránky jsem přeskakovala a dočetla jsem jen ze zvědavosti na konec.

PawlušQa
04.09.2017

Musím říct, že mi tato kniha připadala trošku jiná než ostatní. Nebyla dle mého zase tolik předvídatelná jako ostatní knihy této autorky, protože většinu jejích knih jsem prokoukla velmi brzy. Samozřejmě, že člověk očekává happyend, protože takové romány jsou. Málokterý má smutný konec. Tato kniha se mi moc líbila a velmi ráda si ji přečtu znovu. Hodně se mi líbila dynamika dialogu a zvraty, které v knize nastaly. Trošku mi připomněla mou oblíbenou sérii od Sylvie Day: Crossfire. Pokud si člověk potřebuje pročistit hlavu, určitě je to dobrá volba a za mě mohu jen doporučit.

IvankaM
31.08.2017

Samantha napsala lepší knihy, ale i tak mě to bavilo a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Jednu hvězdičku ztrhávám za ten za vlasy přitažený konec. Jinak skvělé.

Tabby
25.08.2017

Lehká oddechovka na večer, kdy si jen chcete sednout a vychutnat si příjemnou knížku.
Hlavní postavy mě zaujali a jejich dialogy mě občas dost pobavili, hlavně Alexi pohotové odpovědi.
Byla tam romance, lehký zvrat a hezký závěr kdy vlastně zjistili že se hrozně milují a nemůžou bez sebe být.

SBH
21.07.2017

Je pro mě naprosto záhadou, jak se mi tuto knihu vůbec podařilo dočíst, a za to dostává jednu *. Těch klišé bylo tolik, že zahltily i typický produkt žánru. Hrdinka zaujala tvrdého byznysmena, ačkoliv se chovala jako typická nanynka. Popis erotických scén byl nezáživný, děj až příliš předvídatelný. Hlavní milovník postrádal charisma a vtip. Škoda času.

stehlicek
10.07.2017

Jedna z nejlepších knih tohoto žánru, velmi příjemné čtení na dovolenou :-)

pooh7
18.06.2017

zajímavý námět, ale ke konci mě to už nudilo

kacaaba
03.06.2017

Kniha se mi líbila, dlouho jsem se do ní nechtěla pustit, protože jsem na to měla rozporuplné recenze, ale jsem ráda, že jsem si jí nakonec přečetla. Moc se mi to líbilo, zase takové odpočinkové čtení v závěru s napětím. Určitě si jí ještě někdy přečtu.

Arnapi
03.06.2017

Zajimava, pěkně napsána kniha.

ardeas
06.05.2017

Na túto autorku som dosť často naráža a túto knihu som od nej čítala ako prvú. Musím povedať, že aj napriek faktu, že som ju prečítala za necelý deň, tá zápletka bol tak trocha prefabulovaná a pritiahnutá za vlasy. Neohúri, ale ako oddychovka postačí.

lalikpepa
21.04.2017

Ooo, to se tak dobře četlo:) Taková pohodička čtení, za 2 dny přelouskáno i když to má skoro 400 stran. Jsem nadšená, očekávala jsem něco na způsob Padesáti odstínů, ale upřímně, toto je úplně jiná liga (lepší). Kniha se čte skvěle, je dobře napsaná, žádné hloupě se opakující věty nebo iritující celé pasáže. Jsem vážně příjemně překvapená, protože jsem z tématiky erotických románů četla jen Odstíny (a to byl děs). Za poslední dobu jsem přečetla asi 6 knih s romantickými náměty a tato z nich vysoko vyčnívá. Od autorky to byla má první kniha, ale určitě si přečtu další. Super ;)

havrmoni
18.03.2017

Poslední kniha od této autorky a musím říci,že nebyla tak pěkná jako ty ostatní. Tady mi moc neseděla Alex,něčím co neumím popsat. Byla fajn i vtipná ,ale bylo tam to ale.. Oddychová romantika,nějaký ten zvrat a darebák dohromady celkem fajn čtení.

Bet
14.03.2017

Klasické pohodové čtení :)
Super čtení na dovolenou někde u vody a popíjet u toho koktejl :)

mariva
14.03.2017

Nenáročná oddechovka, sáhla jsem po ní, protože Dublin Street se mi docela líbila, ale tentokrát to nebylo tak úplně ono. Dá se přečíst, ale nic mimořádného.

Ráčkajda
01.03.2017

Klasická Youngová, člověk od první stránky ví, jak to dopadne......ale stejně nádhera.....nemohla jsem se odtrhnout, přečteno za 3 dny....kdybych měla víc času a nemusela chodit do práce, přečetla bych ji najednou:-)

JanickaP
24.01.2017

Tak tahle kniha vazne nezklamala....hltala jsem ji od zacatku az do konce...a priznam se, precetla jsem ji za jeden den a kvuli ni jsem spala jen 3hodiny :-D ale stalo to za to...pro me asi nejlepsi kniha od Samanthy...davam plno *...a ještě podotknu, že jsem se u knihy náramně bavila..její vtip mě dostal

ankaras
23.01.2017

Parádně napsaný romantický "cajdák", od kterého se nemůžete odtrhnout, to Samantha umí. Už se těším na další knihu.