Hrdina

Samostatný příběh od autorky oblíbené série Dublin Street. Pro Alexu Hollandovou byl vždycky hrdinou její otec… dokud nezjistila, že ona a její matka nebyly jedinou rodinou, kterou měl. Zrazená a nejistá se snaží aspoň uspět ve své profesi, ale když má v popisu práce schůzku s Cainem Carrawayem, povolí jí nervy. Tenhle nádherný, úspěšný muž je s její minulostí až příliš spojený. Jak se tedy vlastně stalo, že kývla na jeho nabídku stát se jeho asistentkou? Přestože Caine není právě vzorný šéf, navzdory minulým i čerstvým sporům je to k sobě začíná táhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293938/hrdina-0Iu-293938.jpg 4.1679
Vydáno, Ikar (SK)

Hero, 2015

Kniha Hrdina

illca2

Jsem mile překvapená. Knížka se četla přímo parádně! Příběh, romantika, hlavní postavy, napětí.. Super!

knihomolkajesie

Příjemný, romantický příběh, kterému v podstatě kriminální zápletka, dodává tu správnou šťávu. Přiznám se, že takovou zápletku jsem ani v nejmenším nečekala a jakmile jsem se k ní dostala, musela jsem knihu ihned dočíst, abych věděla, jak to dopadne.

lihate

A mě se to líbilo. Krásný, dojemný příběh, který se mi zdál sice trochu zamotaný, ale nakonec dával smysl. Oceňovala jsem Lexinu odvahu, několikrát přešla činy, které se jí stali a stále si šla za svým. Každý se nejprve potřebuje najít, aby zjistil, že to co hledal, má celou dobu vedle sebe. A tady to platí dvojnásob. Autorka nezklamala ani tímto příběhem.

"To, koho milujeme, rozumem neovlivníme."

barb_B

Na plný počet to rozhodně není, ALE špatná také nebyla. Na můj vkus je zbytečně natahovaná a občas hl. hrdinka by si měla stát za svým a mít víc hrdosti. Jako nenáročnou oddechovku doporučuju, ale s tím, že Vám to extra nic nedá. Pouze trochu za vlasy přitaženej příběh rodícího se vztahu mezi šéfem a asistentkou.

Jurajovamaka

Prijemná romantická oddychovka, ktorú prečítate za jeden večer. Autorka nesklamala ani tentokrát.
O D P O R Ú Č A M ❤

BrokenDreamer

Když jsem to četla, nedokázala jsem se od toho odtrhnout. To je snad jediný problém této knihy. Samantha Young to dokáže napsat tak, že prostě nedokážete přestat její knihy číst, i když nemusí být okolní příběh tak zábavný okolní příběh.

Dellphi

Pokud chcete pěkný, romantický a velmi dobře napsaný příběh, tak sáhněte po knize od Samanthy Young. A to po jakékoliv, nikdy nesáhnete vedle. Tato autorka je sázka na jistotu a já ji řadím mezi své TOP autory.

Tuto knihu jsem už kdysi četla, ale přesto mě znovu vtáhla do děje a bavila mě. Není to nic komplikovaného, přesto je tu pár zajímavých zvratů a celkově se kniha velmi dobře čte. Takže určitě doporučuji!

Dudek25

Za mě super kniha určitě přečtu ještě jednou a ten konec sem tedy co se tyče Alexy a toho co se stalo sem nečekala