Hrdina

Samostatný příběh od autorky oblíbené série Dublin Street. Pro Alexu Hollandovou byl vždycky hrdinou její otec… dokud nezjistila, že ona a její matka nebyly jedinou rodinou, kterou měl. Zrazená a nejistá se snaží aspoň uspět ve své profesi, ale když má v popisu práce schůzku s Cainem Carrawayem, povolí jí nervy. Tenhle nádherný, úspěšný muž je s její minulostí až příliš spojený. Jak se tedy vlastně stalo, že kývla na jeho nabídku stát se jeho asistentkou? Přestože Caine není právě vzorný šéf, navzdory minulým i čerstvým sporům je to k sobě začíná táhnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293938/hrdina-0Iu-293938.jpg 4.1594
Vydáno, Ikar (SK)

Hero, 2015

Kniha Hrdina

ElikaS

Knížka, kterou jsou po pár dnech po přečtení pustila z hlavy a v podstatě si ani nevzpomenu, o čem byla. A to i přestože se četla lehce a děj utíkal.

janina66

Romantický příběh s erotikou. Čtivé, oddychové, spíše nereálné. Pohádka pro ženy. Začátek skvělý, pak trochu nuda, ke konci měl děj zase spád. U knihy jsem si odpočinula, a to je hlavní.

Ketfl

Moje oblíbená kniha od této autorky. Vracím se k ní čas od času pravidelně a pokaždé mě moc baví. Obě hlavní postavy jsou sympatické. Jediné, co mi pokaždé vyrazí dech, je Cainova minulost - ale tak nějak se vypracovat musel. Super kniha od super autorky :-)

Ella161
05. květnaodpad!

Přečetla jsem jen něco málo přes 100 stran a knihu jsem odložila. Nemám ráda, když nechávám knihy nedočtené, ale tady nemohu jinak. Alexa mi vůbec nesedla. Chovala se jako hloupá naivka, která se hned do někoho zamiluje. Caine byl typický chlap. Toho jsem si docela oblíbila a kdyby kniha byla z jeho pohledu, tak bych jí určitě dočetla a dostala by větší hodnocení. Za mě nedoporučuji, ale chápu, že se někomu líbí. Třeba jí dám šanci za pár měsíců, ale zatím jí odkládám.

LadyAlena

Nemohla jsem se odtrhnout od čtení, moc příjemné čtení. Mám ráda hašteřivé vztahy ❤

MiliKry

Chtěla jsem si přečíst nějakou oddychovku v téhle době a to se povedlo, ale nic, co by mě extra překvapilo. Je to taková ta klasická romantická pohádka s nádechem erotiky.

AelinBělotrn

Za jeden večer přečtena, oddechovka.Velice mě to bavilo.Sexualni napětí,rozumné chování obou postav, drzost postav a dost vtipných momentů.Velice doporučuji!

Myška43

Miluju tuhle autorku a všechny její knihy. Doporučuji!!!!

India Place
India Place