Ze života knihomolky

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/big_ze-zivota-knihomolky-Nje-416922.png 4.5713
Humor, Komiksy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CPress

Book Love, 2019

Kniha Ze života knihomolky

horalkaH

když jsem to četla viděla jsem v tom sama sebe. Tato knížka je taková jednohubka na jedno kousnutí

skvělé:)

midone

Pěkné, trefné, top strop roztomilé s krásnými kresbami.

NikolOt

Moc pěkné. Věřím, že se určitě někdo v obrázcích pozná. Prostě knihomolská závislost. Není co vytknout.

Ryšava

Knížka je pro zasmáti. V plno situacích jsem se viděla. Některé věci jsem dělala kdysi, ale nikdy jsem si nečichala ke knihám=D krásné ilustrace, ale víc by mi to vyhovovalo jednou týdně vidět na blogu, nebo ig. V knížce ty ilustrace ztrácejí kouzlo

jiri77

Hodně příjemný komiks, kde se každý čtenář, tak trochu najde. U knihy jsem se mírně pousmíval, jak jsem se v situacích poznával, a přiznejte se ,kdo si při čtení strany 12 nečuchnul ke knize. Doporučuji všem knihomolům.

alishek

Přečteno během chvilky, místy zábavné, někdy k pousmání, ale jinak asi není moc důvodů se ke knížce vracet.

sidonka

Zajímavý komiks, v hodně obrazcích jsem se opravdu viděla, některé mě i inspirovaly, prostě taková milá kratinká oddechovka pro knihomolku :-D

Jurajovamaka

Super knižný komix.
Som presvedčená, že v príbehu sa našiel každý jeden KNIHOMOĽ.
Za mňa super :-)
A aj 9r. dcérke sa páčila
O D P O R Ú Č A M :-)
Táto kniha na MŇA rozprávala z duše :-)