Ze života knihomolky

Ze života knihomolky obálka knihy
Mé hodnocení:

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/ze-zivota-knihomolky-B4E-416922.png 4.5569
Humor, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, CPress

Book Love

Kniha Ze života knihomolky

Mikanadeta

Přečetla jsem kvůli čtenářské výzvě, špatné to nebylo, naopak, akorát na mě to moc nesedělo. Ke knihám nemám potřebu čichat a elektronická čtečka je super :-) ale přečteno naráz během vaření oběda.

1v8na

Komiks jsem přečetla na jeden zátah. Šlo o odpočinkovou četbu. Nicméně jsem se poznávala na každé stránce.

Katerina589

Tahle knížka je opravdovou nutností pro každého knihomola. V několika situacích jsem se viděla a opravdu mě to bavilo a zvedlo mi to náladu. :)

Knihomollla

Kniha mi zvedla náladu tak o sto tisíc procent. Autorka nádherně maluje a dokáže skvěle pobavit. Řekla bych, že je to kniha, kterou pořádně pochopí jen pravý knihomol.

Haňulilinka

99 % z této knížky je o mně, každou chvíli jsem se smála, jak moc je to pravdivé.

Sova15

Vtipné, krásné a mnohých příbězích celá já.

mamzila

Jééé, to jsem já. Ale asi nebudu jediná, kdo se v této skvělé knížečce alespoň trochu pozná.

Ivet_V

Krásná a vtipná kniha na odreagování. Přečetla jsem ji během jedné hodiny. A vážně se v ní najde každý knihomol!