Ze života knihomolky

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/ze-zivota-knihomolky-B4E-416922.png 4.5483
Humor, Komiksy, Pro děti a mládež
Vydáno, CPress

Book Love

Kniha Ze života knihomolky

Shimy
včera

Úsměvná knížečka, hezké ilustrace, ale pak už mi to přišlo takové omílání pořád dokola. Určené možná spíš pro mladší čtenáře :)

FejKýý
předevčírem

V hodně věcech jsem se našla. Je to taková jednohubka na 20 minut. Být mladší, asi jsem z toho ale nadšenější. 3,5*.

Sud007
25. listopadu

až mě děsí v kolika věcech jsem se našla

Schamila
21. listopadu

Teda tady si každý z databáze musí myslet, že je to o něm... Příjemné a vtipné počteníčko, moc doporučuji

Mucq.luck
13. listopadu

Myslím, že většina z nás se v této knize najde. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo čichá ke knihám, cítí se jako by život skončil když dočte výbornou knihu nebo se bojí, že bude mít někde volnou chvíli a nic ke čtení.

Karin_Kim55
09. listopadu

Tohle jsem si zase tolik neužila. Vtipy byly stále o tom samém (čichání knih, kupování knih, knihy mi změnily život, ...), pousmála jsem se asi jenom u třetiny, asi nejsem zase tak velký knihomol, abych se v nich viděla. Hrozně moc věcí ani nechápu, např. proč by si člověk koupil knížku, kterou četl z knihovny?
Nejvíce se mi líbily celostránkové ilustrace, ale i tak pochybuji, že se k ní ještě někdy vrátím.

MimaJ
04. listopadu

Tak táto je od Debbie úplne naj! Strašne milá, vtipná, úprimná a myslím, že veľmi reálna ukážka zo života čitateľov, ktorá je must have na čitateľskom zozname :)

asodomkova

Při čtení jsem se cítila, jako kdyby autorka psala přímo o mně. Nabo přinejmenším jsem se ve všem našla, nebyla jediná část, kdy bych si neřekla ,,Anoo, to úplně sedí!" a takhle jsem se do knihy naprosto zamilovala :DD