Ze života knihomolky

Ze života knihomolky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/bmid_ze-zivota-knihomolky-Nje-416922.png 4 816 240

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.... celý text

Humor Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Book Love , 2019

Selfinka
22.10.2019 5 z 5

Jé, někdo napsal knihu o mně! Snad každá stránka je jako moje zrcadlo, prostě to sedí jak pr..na hrnec!! Skvělá knížka, která pobaví.

Andynka
14.10.2019 5 z 5

Takovéhle jednohubky mám ráda. Přečteno zachvilku.
Pobavila, hodně jsem se v tom našla. Prostě kniha o knihomolech s hezkou ilustrací. To se prostě musí líbit všem knihomolum. ????

Eorin
14.10.2019 3 z 5

Ale jo, je to celkem vtipné, takové "pokocháníčko" na jedno odpoledne v autobuse cestou z práce..
Celkem trefné glosy, ovšem dost se opakující a někdy takové.. no, já nevím, asi jsem čekala víc. Upřímně, čekala jsem něco jako "Dospělost je mýtus" křížená s "Divné hlášky z knihkupectví".
Tohle byl takový průměr s občas povedenými obrázky, ale v podstatě o ničem. Za minutu už nevíte, co tam vlastně bylo.. Škoda. Čekala jsem prostě víc všeho - víc kreativity, víc zajímavých hlášek.. eh.. tak nějak.. Jsem prostě zklamaná.

minde
11.10.2019 5 z 5

No jasně, taky jsem se v tom poznávala :-) Skvělá oddechovka, která potěší každého knihomola.

Cipori
09.10.2019 5 z 5

Spřízněná duše...

andrejci
08.10.2019 5 z 5

Fajn přiznejte se - kdo mě špehoval?

heliiinka
08.10.2019 4 z 5

Něco jsem znala z instagramu, něco bylo super přesné, něco zase příliš nadsazené. Ale všechno bylo vtipné.

anishta
04.10.2019 5 z 5

To bylo tak krááásně pravdivé a ve většině jsem se viděla. Jednoduše ilustrovaná jednohubka. Vsadím boty, že se v tom každý knihomol najde.

Michalka98
04.10.2019 5 z 5

Skvělé čtení pro každou knihomolku.

Peťa2110
04.10.2019 5 z 5

Veľmi pekná oddychovka "prečítaná" asi za pol hodinku. Nie raz som sa zasmiala a skutočne sa v obrázkoch našla. Odporúčam :-)

iveta3689
03.10.2019 5 z 5

Milé, vtipné. Samozřejmě to 100% sedí.

Greg25
30.09.2019 5 z 5

Asi každá čtenářka se v tom najde. :-) Být tam místo čaje káva, pak by to skoro fungovalo jako zrcadlo. :-) Krásné výtvarně a výstižně napsané. 90%

Ivuska.09
30.09.2019

Ano, každý knihomol se v knize najde. Ano, spousta známých scének a situací. Ano, je to milé. Ale zároveň nijak obohacující. Jednou to bylo fajn.

bazyk21
29.09.2019 5 z 5

to je srdcovka, jak kdyby mi autorka mluvila z duše... a ještě to kodifikovala a opatřila obrázky... božské dílo, díky (i překladatelce) ;o))

Lenny.Wolf
28.09.2019 4 z 5

Velmi milá kniha, ve které se určitě nejedna knihomolka najde. Já se určitě v několika obrázcích 100% našla a zasmála se tomu

cenichajda
27.09.2019 4 z 5

Jak pise agatha2, v nekterych obrazcich jsem se také poznala a musela se smat, protoze do te doby si prece rikate, ze nic takového nedelate, nebo ze tohle vy nejste. Jste a delate. Kolikrat jsem narazila do sloupu atd., bych snad ani nespočítala a v okamžiku, kdy jsem zjistila, ze mi zavreli knihkupectvi? Vyhlasovala jsem skoro statni smutek :D
Shrnuti? No, asi takhle: pro knihomola BIBLE :)

Knižní střípky
24.09.2019 5 z 5

Nu, co Vám budu povídat. V mnoha ilustracích jsem se poznala, je to skvělé, ke knize si se mnou sedla i má dcera, která také moc ráda čte a společně jsme listovaly, četly, komentovaly, smály se, říkaly si, že přesně toto děláme taky.... Byl to skvěle strávený čas.

petuzla5591
22.09.2019 5 z 5

Roztomilý komiks naprosto přesně vystihující mé knihomolství. Jsem maximálně spokojená.

klaraj093
20.09.2019 5 z 5

Prima čtení. Každý knihomol a knihkupec se v tom jistě pozná.

Bezkyne9
17.09.2019 5 z 5

Dokonale a naprosto presne :D ilustrace proste, velmi mile a jedinecne vystihujici kazdodenni zivot knihomolky a vsech jejich aspektu, emoci a predevsim nesmirne a nemeritelne lasky ke kniham, kterou s autorkou sdilim :) na kazde strane jsem se videla. Hrejive poznani, ze je nas mnoho :) Dekuji...