Ze života knihomolky

Ze života knihomolky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/bmid_ze-zivota-knihomolky-Nje-416922.png 4 816 240

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.... celý text

Humor Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Book Love , 2019

lily_maleckova
13.05.2020 5 z 5

Moc milá kniha, ve které se najde každý knihomol ❤️

Vknihách
12.05.2020 4 z 5

Ilustrácie zo života knihomoľa. Sedí to na mňa, introverta, tak na 90%. Pretože situácie,ako cudzím ľuďom rozprávam o nejakej mojej obľúbenej knihe- no to sa mne proste stať nemôže.. Vrelo odporúčam-ideálne na oddych.

ElikaS
10.05.2020 4 z 5

Komix, který máte za par minut přečtený a pozná se v něm asi každý, kdo miluje knihy. Takže jsem se pobavila a několikrát poznala a doporučuji

Mišule_11
02.05.2020 5 z 5

Pěkný, dobře krátký! :) Ale za to výstižný komiks, u kterého se člověk nejen zasměje, ale i se tam najde :D

Jandýs
18.04.2020 5 z 5

Stručně - je to božííííííí, výstižné a nasmála jsem se! :-D

anetka.repova
10.04.2020 5 z 5

Co k tomu dodat, pobavila jsem se a v mnoha případech jsem se poznala.

Aleen
01.04.2020 3 z 5

Hmmmm........hmmmmm, nuda, nuda, šeď, šeď. Za tu hodinu, co jsem ji četla, jsem nedostala nic, co bych si s sebou měla vzít do dalšího života. Nejspíš jsem milovnicí knih již moc dlouho a většina situací mi přijde otřepaná a stará známá. Nejspíš nejsem cílovka - je spíše pro knihomoly začátečníky, nebo velmi mladé knihomoly, ne knihomoly z povolání :-) Ale děkuji za každou knížečku, která mladé vede k lásce k literatuře!

TaLu
30.03.2020 5 z 5

Vybrala jsem si knihu do Čtenářské výzvy a zjistila jsem, že vysněné povolání již mám. Poznala jsem se téměř na každé stránce !
Naprosto dokonale vystižená radost z knih, kterou nechápající nazývají závislostí :o))
Také vnitřně svádím tuhý boj, když mám půjčit knihu, také v kině vyšiluji, jak mohli tak zničit dokonalou předlohu. Dokonce znám i touhu koupit si stejnou knihu v novém vydání. Miluji knihy ošuntělé, na kterých hlodal zub času už v době mého dětství a ráda mám i knihy nové, nečtené. Každá osobitě voní, v každé se ukrývá příběh, jež se stane mou součástí. Všude s sebou vláčím velkou kabelku, kam se vejde kniha, někdy knih několik, protože hrozí, že knihu při čekání u lékaře dočtu a z dalších si potřebuji vybrat, kterou číst začnu.
Výtisk, jež se mi dostal díky práci v knihovně do ruky je uvnitř vložen obráceně. Netuším, zda je to vada jedné konkrétní knihy, či se jedná o záměr, ale rozhodli jsme se knihu nereklamovat, protože je díky tomu ještě zajímavější.

Blondebookdevil
25.03.2020 5 z 5

Každý, kdo miluje knihy, se musí v tomto souboru fórků i klasických knihomolských problémů najít. Není to kniha jako taková, ale milé komiksové obrázky pohladí po duši a rozjasní den. Jsem ráda, že mám sbírku doma a budu se k ní často vracet. A kdyby náhodou v mém okolí někdo nechápal, ukážu mu některé (skoro všechny) situace, které na mě sedí... A nejsem v tom sama!

tereza2787
21.03.2020 5 z 5

Je to úžasně oddychová kniha, kterou jsem měla přečtenou za jeden den. Nad každou stránkou jsem se smála a říkala si "jo to jsem přesně já".

Shui-Xian
18.03.2020 4 z 5

No, vlastně jsem to původně ani kupovat nechtěla... :-))) Znáte to. ;-)

Ťapulka
12.03.2020 5 z 5

Krásná kniha, kterou jsem zvolila jako oddech od těžkých témat předchozích knih. Ani jsem netušila, že mě autorka zná :-), protože to celé je samozřejmě o mně. I já nosím knihy s sebou všude, a to i když vím, že číst nebudu, ale prostě knihu mít u sebe musím. I já knihy očmuchávám. I já mám takové, které mají výsostní místo na mém nočním stolku. Krásné kresby jsou třešničkou na dortu. Nejsem milovnice komiksů, ale tenhle jsem si zamilovala!

janina66
10.03.2020 5 z 5

Výborný komiks knihomolky. Také musím mít v zásobě alespoň, no dost hodně knih. Kdybych přečetla jednu během dne, abych hned mohla číst další a další. Při čtení knížky jsem se jen usmívala.

Ellinek
05.03.2020 5 z 5

Milý, zábavný a hlavně oddechový komiks, který zhltnete během cesty autobusem. Což je nebezpečné, protože se budete smát třeba i nahlas, když se najdete na nějakém obrázku. A že já jsem se našla prakticky všude. :D Milé a trefné postřehy ze života milovníků knih. A po přečtení na sebe stejně budete hrdí. Jednou čtenář, navždy čtenář. :3

Ivaiva
03.03.2020 5 z 5

Milá jednohubka. U některých situací jsem se smála nahlas...přesné.

bagel
02.03.2020 4 z 5

Výstižné shrnutí života knihomola, pěkné kresby.

lucmat
29.02.2020 5 z 5

Jo jo jo pravda pravdoucí...celá já :D

Aprilek
27.02.2020 5 z 5

V hlavní hrdince jsem se viděla, super kniha

Chytuš
27.02.2020 5 z 5

Aktuality ze života knihomolky: Zemi zachvacuje panika z šíření koronaviru. Lidé začínají skupovat všemožné trvanlivé potraviny. I mě zachvacuje panika - budu mít pro případnou karanténu dostatek nového čtiva? Jak se proboha v případě epidemie dostanu do knihovny??? Škoda jen, že to nedokážu ještě tak hezky nakreslit do komiksové podoby, jako Debbie Tung... Velmi milý komiks, ve většině situací jsem se úplně viděla - pro knihomoly povinné čtení :-)

Verunka926
25.02.2020 4 z 5

Moc pěkný komiks. Ve většině situacích jsem se viděla.