Ze života knihomolky

Ze života knihomolky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/bmid_ze-zivota-knihomolky-Nje-416922.png 4 816 240

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.... celý text

Humor Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Book Love , 2019

Zuzvil
22.06.2020 4 z 5

Každý knihomol či knihomolka si v této knize najde to své a jemu podobné (či úplně stejné). Ilustrace jsou velmi příjemné a výstižné. Společně se stručným textem je tento komiks velmi povedený a taková mírně povinná četba (čti zábava) pro nadšené čtenáře všeho druhu, ale i pro jejich kamarády, partnery a protějšky, protože po přečtení nás třeba více pochopí ;-) Milá jednohubka, kterou můžu doporučit.

Misshell1
21.06.2020 5 z 5

Vtipné, výstižne...je to o nás ????

Marcela1950
12.06.2020 5 z 5

Knihu jsem si vybrala z důvodu plnění Čtenářské výzvy - bod 8 .Aniž jsem tušila,že je to komix,byla jsem velice potěšena jak obrázky ,tak textem k nim. Tato kniha mne vystihuje skoro ve všem.Bohužel knihy nenakupuji,protože nejsou prostory pro jejich skladování,navštěvuji knihovnu,která je vybavená skvělými tituly.Také mám čtečku knih,která je vhodná pro cestování.

verka5083
12.06.2020 5 z 5

V 90% procentech této knihy jsem se viděla. Do teď jsem si myslela, že jen já se dívám lidem před rameno, aby jsem zjistila, co čtou. Ale jak vidím, tak je nás víc. Najednou jsem si ulevila. :DKnížka je úžasná. Opravdu popisuje snad vše, co knihomolové dělají. Nebo, já jsem si během čtení nemohla vybavit nic, na co by se v knize zapomnělo. Určitě doporučuji každému čtenáři. Věřím, že se v knize najde.

jennefer
10.06.2020 5 z 5

Ha, po dlouhé době mám knihu na jeden zátah! S dvěmi dětmi a manželem skoro nemožný úlovek... Navíc jsem se v půlce věcí fakt viděla a některé scény jsou naprosto přesné, že by mě někdo sledoval?! :-D Měla bych si konečně najít práci, kde bych mohla jen číst nové knihy a za to být opravdu a pravidelně placená....

HDosoudilová
10.06.2020 5 z 5

Co k této knize dodat - snad jen, že tady se najde snad každý milovník knih ❤
V knize jsou moc pěkné ilustrace.

-markéta-
10.06.2020 5 z 5

Nemám ráda komiksy a tak jsem hodně přemýšlela, zda si tuto knihu přečtu a voila - přečetla.
Kniha byla nádherně zpracovaná. Obsahovala jednoduché a výstižné kresbičky!
Myslím, že každý knihomol se v knize nejednou našel a nejednou zasmál.
Výborný knižní skvost!

LilianaFalcon
10.06.2020 5 z 5

Povinná četba pro všechny, co s námi knihomoly přijdou do styku.
Konečně pochopí, že si neděláme srandu, a myslíme to naprosto vážně :-D

zbožňuju_knihy
08.06.2020 5 z 5

Čas od času si prostě nějaké ty předražené komiksy koupím, do hodiny přečteno.. ale je to prostě tááák skvělé. :-)

HaHy7
07.06.2020 5 z 5

Úžasná, vtipná kniha s hezkými ilustracemi, přečtená na jeden zátah. V mnohém jsem se našla, bavila mě.

FunkovaV
07.06.2020 5 z 5

Vtipná knížka s jednoduchými ale nádhernými ilustracemi. V různých situacích jsem se poznala, ale některé mi přišli trochu moc přehnané. Určitě stojí za přečtení.

Jirinamac
06.06.2020 4 z 5

Vtipné a opravdu ze života milovníků knih. Přiznávám se, že jsem se tam taky poznala. Ale tuto knížku vlastnit nemusím :-))

8912
05.06.2020 1 z 5

Hned na první stránce jsem se našla a během celého čtení jsem se usmívala od ucha k uchu. Co jsem však úplně nepochopila bylo to, proč se taková "knížka" musela tisknout a vydávat. Je to něco, co by se mohlo sdílet a kolovat po sociálních sítích. Ale není to něco, kvůli čemu by se musely kácet lesy.

Jajusenka
03.06.2020 5 z 5

Úžasná kniha, která pohladí po duši každého knihomola. Hodně jsem se v ní našla a od prvních stránek jsem měla pusu od ucha k uchu. Určitě jsem jí nečetla naposledy, protože umí spolehlivě zvednout náladu.

MamaKnihomolka
25.05.2020 3 z 5

Vtipné, trefné, pravdivé obrázky a texty. V mnohém jsem se našla. Parádní vložka mezi knihami. Úsměvná kniha pro každého knihomola.

Mateo67
23.05.2020 5 z 5

Celá já! Prostě paráda.

Lily101
23.05.2020 5 z 5

Aneb, jak si Lily101 našla svou "diagnózu"prostřednictvím diagnostiky popsané autorkou v této knížce...

Tomuto komiksu nelze nic vytknout. Vtipná, výstižná útlá knížka zásluhou které jsem si uvědomila, že jsem knihomol duší i srdcem (s cca 2-5 % "faktů" jsem se neztotožňovala, což je úspěch-autorčin).

Navíc (mimo hodnocení-protože by se to hodnotit v rámci knižní recenze nemělo) oceňuji autorčiné kresby.

sgjoli
20.05.2020 4 z 5

Skvělá kresba a v řadě stripů jsem se našla či s autorkou souzněla. Pokud hledáte něco milého, k pousmání, co vás zhruba na hodinku zabaví a něco, s čím se budete více či méně ztotožňovat, tohle by mohla být fajn volba.

blackoutzuzi
20.05.2020 5 z 5

Skvělá oddechovka, ve které se - troufám si říci, že VŠICHNI - knihomolové najdou! Spousta situací byla jak vytržená z mého života :D Moc jsem se u tohoto komiksu pobavila a doporučuji ho všem knihoholkám! :)

Tebby
18.05.2020 5 z 5

Parádní knížka, přečtená na zátah a také na zátah jsem se smála :D