Introvertka v hlučném světě

Když jsou vašimi nejlepšími přáteli knihy a vaše představa o báječném víkendu obnáší čtení, spoustu hrnků čaje a malování obrázků, to vše v duchu hesla: „Lidem vstup zakázán“, každé pozvání na večírek nebo do kina představuje výzvu. Místy úsměvná, místy smutná kniha je otevřeným oknem do světa všech, kdo by svůj život nejradši strávili zalezlí pod dekou. Když ale jako Debbie zjistí, že kamarádit se s ostatními lidmi může být fajn, jejich život se rozjasní… Kniha upoutá svým obsahem, ale také jedinečným zpracováním ilustrací. Debbie Tung je ve světě komiksu známou osobou (nejen v zahraničí)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418980/introvertka-v-hlucnem-svete-Drb-418980.png 4.6393
Literatura světová, Komiksy, Pro ženy

Vydáno: , Portál

Quiet Girl In A Noisy World, 2017

Kniha Introvertka v hlučném světě

ivzu77

Rozbor nepříjemných pocitů z kolektivu, práce, společnosti, krásný pocit samoty, dobití baterky čajem a knihou .... Kdo z nás to také takto má?

madlenka3189

Mám pocit, že autorka sepsala můj život do téhle knihy. :D Vážně! Do teď jsem měla pocit, že jsem originál, ale tahle kniha je důkaz, že je nás víc a rozhodně nejsem divná (jak jsem si myslela). Doporučuji každému, kdo potřebuje nabrat trochu sebevědomí, aby mohl být pyšný na to, jak skvělý je být introvert! (:

knihomolkaMist

Tak tohle byla bomba. Doslova příběh o mně. I ten osobnostní typ máme stejný :D
Knížku jsem přečetla na jeden zátah.
Normálně se mi u ní i chtělo brečet, jak moc jsem se v příběhu viděla :D
Jednoduše boží!

dlabikk

Kolikrát mám chuť se zavrtat do peřiny uvařit si kávu a jen číst a číst :o)

AshleySimmer

Milý, vtipný, odpočinkový příběh. V některých věcech jsem se viděla :).

WomanInLove

Je dobrá, i když další díl se mi líbí o něco víc...

Karciina

Úžasný komiks, který vám nesmí chybět v knihovně. Příběhy jsou krátké a úsměvné, skvěle si u nic odpočinete. Vsadím se, že alespoň část situací jste zažili, pokud se řadíte mezi introverty.

Alma-Nacida

Líbila se mi výtvarná stránka komiksu a některé věci byly fakt i výstižné i vtipné, jiné spíš jen výstižné. ;) Co mi trochu chybí, je to, jak se introvertka seznámila s ideálním manželem...vrtá mi to hlavou. Třeba mi poskytne odpověď další díl.
Sámo některé situace jsou klasická noční můra introverta, jako popracovní posezení - toho se taky děsím a vykrucuju se z něj, co to dá. ;) Nebo vnější zdánlivě klidné a pohodové já a vnitřní bouře, kterou svět nevidí. Co mě naopak zaráží je banda "otravujících" přátel a známost už asi před VŠ. Věřte, že to introverti nemívají. Já to musím vědět, jsem introvert půl století. ;)