Introvertka v hlučném světě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když jsou vašimi nejlepšími přáteli knihy a vaše představa o báječném víkendu obnáší čtení, spoustu hrnků čaje a malování obrázků, to vše v duchu hesla: „Lidem vstup zakázán“, každé pozvání na večírek nebo do kina představuje výzvu. Místy úsměvná, místy smutná kniha je otevřeným oknem do světa všech, kdo by svůj život nejradši strávili zalezlí pod dekou. Když ale jako Debbie zjistí, že kamarádit se s ostatními lidmi může být fajn, jejich život se rozjasní… Kniha upoutá svým obsahem, ale také jedinečným zpracováním ilustrací. Debbie Tung je ve světě komiksu známou osobou (nejen v zahraničí)....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418980/big_introvertka-v-hlucnem-svete-Drb-418980.png 4.6464
Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Pro ženy

Vydáno: , Portál
Originální název:

Quiet Girl In A Noisy World, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (138)

Kniha Introvertka v hlučném světě

Hnaty
10. srpna

Do této knihy jsem se zamilovala. Jak do kresby, tak do mini příběhů. Četla jsem jak českou, tak anglickou verzi a musím doporučit tu anglickou. Je výstižnější.

blackoutzuzi
13. května

Naprosto boží komiks, který pasuji na jeden z nejlepších, který jsem v roce 2021 četla!

Tolik scén jak kdyby je někdo vystřihl z mého života! Moc jsem se pobavila. Ideální čtení pro všechny introverty, kteří milují knihy a svoji polovičku:))


midone
15. dubna

To je tedy, musím přiznat, docela dost trefné. A má to hezké ilustrace.

Kate18
04. dubna

Naprosto dokonalé, jako by někdo sledoval můj život a psal o něm. Jsem ráda, že nejsem jediná na světě. Tuhle knížku by si měl přečíst každý, aby pochopil, jak se můžou cítit ostatní.

Manifest blech
18. února

To byla bomba. Až v knihovně jsem zjistila, že se jedná o komiks. O to víc jsem si to užila - škoda, že nebyla už dřív. Ta se hodí každé mladé dívce introvertce, i těm, kteří jim chtějí porozumět.

Chesterton
16. února

Příběh spíš pro větší děcka, která jsou cílovkou pro tyto dost luxusní bubliny. Je hodně fajn, že mají (máme) zrcátko, kterým lze kouknout dovnitř svého světa a zároveň vnímat jak je vidí ostatní zvenku.
Asi už nepročtu pečlivě, komiks jsem opustila v časech Čtyřlístku a už to nikdy nedoženu.
Dlužno poznamenat, že hodnocení "o ničem, nuda" je vážně velmi NAFRNĚNÉ a jen svědčí o tom jak na nás introverty nahlíží povrchní extrovertní část lidstva :o)
Povedená záležitost s nádhernou obálkou!
Top koment haanyys - taky mám kousek svého extroverta v sobě ráda.
4/6

los
12. únoraodpad!

o ničem, nuda

AlexandraBane
11. února

Úplně jsem se viděla

1 ...