Introvertka v hlučném světě

Introvertka v hlučném světě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418980/bmid_introvertka-v-hlucnem-svete-Drb-418980.png 5 568 157

Když jsou vašimi nejlepšími přáteli knihy a vaše představa o báječném víkendu obnáší čtení, spoustu hrnků čaje a malování obrázků, to vše v duchu hesla: „Lidem vstup zakázán“, každé pozvání na večírek nebo do kina představuje výzvu. Místy úsměvná, místy smutná kniha je otevřeným oknem do světa všech, kdo by svůj život nejradši strávili zalezlí pod dekou. Když ale jako Debbie zjistí, že kamarádit se s ostatními lidmi může být fajn, jejich život se rozjasní… Kniha upoutá svým obsahem, ale také jedinečným zpracováním ilustrací. Debbie Tung je ve světě komiksu známou osobou (nejen v zahraničí).... celý text

Literatura světová Komiksy Pro ženy
Vydáno: , Portál

Quiet Girl In A Noisy World , 2017

Hnaty
10.08.2022 5 z 5

Do této knihy jsem se zamilovala. Jak do kresby, tak do mini příběhů. Četla jsem jak českou, tak anglickou verzi a musím doporučit tu anglickou. Je výstižnější.

blackoutzuzi
13.05.2022 5 z 5

Naprosto boží komiks, který pasuji na jeden z nejlepších, který jsem v roce 2021 četla!

Tolik scén jak kdyby je někdo vystřihl z mého života! Moc jsem se pobavila. Ideální čtení pro všechny introverty, kteří milují knihy a svoji polovičku:))

midone
15.04.2022 5 z 5

To je tedy, musím přiznat, docela dost trefné. A má to hezké ilustrace.

Kate18
04.04.2022 5 z 5

Naprosto dokonalé, jako by někdo sledoval můj život a psal o něm. Jsem ráda, že nejsem jediná na světě. Tuhle knížku by si měl přečíst každý, aby pochopil, jak se můžou cítit ostatní.

Manifest blech
18.02.2022 5 z 5

To byla bomba. Až v knihovně jsem zjistila, že se jedná o komiks. O to víc jsem si to užila - škoda, že nebyla už dřív. Ta se hodí každé mladé dívce introvertce, i těm, kteří jim chtějí porozumět.

Chesterton
16.02.2022 5 z 5

Příběh spíš pro větší děcka, která jsou cílovkou pro tyto dost luxusní bubliny. Je hodně fajn, že mají (máme) zrcátko, kterým lze kouknout dovnitř svého světa a zároveň vnímat jak je vidí ostatní zvenku.
Asi už nepročtu pečlivě, komiks jsem opustila v časech Čtyřlístku a už to nikdy nedoženu.
Dlužno poznamenat, že hodnocení "o ničem, nuda" je vážně velmi NAFRNĚNÉ a jen svědčí o tom jak na nás introverty nahlíží povrchní extrovertní část lidstva :o)
Povedená záležitost s nádhernou obálkou!
Top koment haanyys - taky mám kousek svého extroverta v sobě ráda.
4/6

11.02.2022 5 z 5

Úplně jsem se viděla

alishek
07.02.2022 4 z 5

Přečteno během chvilky, místy zábavné, někdy k pousmání, ale jinak asi není moc důvodů se ke knížce vracet.

dagmar7365
21.01.2022 5 z 5

Kdo je introvert, ten se v knize najde. A kdo není, tomu kniha pomůže pochpit, jaké to je být introvertem. Krásně graficky zpracovaná.

haannyys
07.01.2022 5 z 5

Pět hvězd za krásné zpracování, otevřenost a ilustrace. Ačkoli jsem extrovert, kousek introverta v sobě mám (a mám ho ráda), takže jsem se sama sobě nad několika situacemi z knihy od srdce zasmála.

Karoley
04.01.2022 5 z 5

S Introvertkou Debbie toho máme hodně společného, v některých situacích jsem se úplně viděla. Přijemné počtení, je dobré vědět, že v tom člověk není sám ;))

luckomar
03.01.2022 4 z 5

Mám radši komiksy Dospělost je mýtus a další... Ale i v introvertce jsem se našla

RanMori
25.12.2021 5 z 5

Paráda :)

zuzi1162
21.12.2021 5 z 5

Perfektni, krasne ...

eliska2126
16.12.2021 4 z 5

Já sama jsem tak napůl cesty (mám ráda společnost, ale čas od času mám ráda svůj klid o samotě, jen třeba s knihou), takže ne úplně ve všem jsem se viděla. Kresby jsou skvělé, styl autorky se mi líbí. Situace, které zde zobrazuje jsou vtipné a z reálného života. Bohužel mi přišlo, že se občas situace opakovaly, což je škoda. I tak ale doporučuju všem nadšencům do těchto obrázkových knížeček!

Meg1
03.11.2021 5 z 5

Dobře, Debbie Tung!

_Gretchen_
31.10.2021 5 z 5

Pohlazení po mé introvertní duši.

Jarka_rybář
21.10.2021 5 z 5

Nádhera! Jakoby to bylo o mně...

Zuna1990
05.10.2021 5 z 5

Jedným slovom: nádhera! Našla som sa v nej a upokojila som sa, že nie som divná. Som normálna, ako aj Debbie Tung.

introvert grafické romány

Deborah Tung
anglická, 1990
2019  88%Ze života knihomolky
2019  91%Introvertka v hlučném světě
2020  85%Když se introvertka vdá
2023  92%Introvertka chodí na terapii

Kniha Introvertka v hlučném světě je v