Introvertka v hlučném světě

Introvertka v hlučném světě https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418980/bmid_introvertka-v-hlucnem-svete-Drb-418980.png 5 568 157

Když jsou vašimi nejlepšími přáteli knihy a vaše představa o báječném víkendu obnáší čtení, spoustu hrnků čaje a malování obrázků, to vše v duchu hesla: „Lidem vstup zakázán“, každé pozvání na večírek nebo do kina představuje výzvu. Místy úsměvná, místy smutná kniha je otevřeným oknem do světa všech, kdo by svůj život nejradši strávili zalezlí pod dekou. Když ale jako Debbie zjistí, že kamarádit se s ostatními lidmi může být fajn, jejich život se rozjasní… Kniha upoutá svým obsahem, ale také jedinečným zpracováním ilustrací. Debbie Tung je ve světě komiksu známou osobou (nejen v zahraničí).... celý text

Literatura světová Komiksy Pro ženy
Vydáno: , Portál

Quiet Girl In A Noisy World , 2017

Dobraadresa
28.01.2024 4 z 5

Milé a něžné komiksy, které potěší introverty i extroverty. Protože každý extrovert má někde v sobě introverta, a někdy si dokonce i myslí, že je vlastně introvert, který extroverta jenom předvádí kvůli rodině, kolegům, kamarádům a tak :-)

Anna27
06.01.2024 5 z 5

Vždycky jsem si myslela, že introvert nejsem, ale i já jsem se v mnohém našla. Kniha, čaj, vypnuté zvuky na mobilu jsou ten nejlepší relax.

Čand@
30.12.2023 4 z 5

Niekedy potrebujeme inych, aby sme pochopili sami seba. Alebo potrebujeme takyto komiks, aby sme pochopili sami seba. Alebo aby sme pochopili inych :).

lencin
29.11.2023 5 z 5

Čaj a kniha

lucien.94
04.09.2023 5 z 5

Pro nás introverty je to každodenní chleba, se kterým se musíme potýkat. Komiks je lehký, vtipný, zábavný a poučný pro Ty, kteří se stále hledají. Čaj a kniha v ruce, nejlepší odpočinek.

Aghatte
18.08.2023 5 z 5

KONEČNĚ mě někdo chápe.
Např., jedna věc ze všech - Jak tam zvoní telefon a ona zdrhá, já ještě vypnu zvonění, ten zvuk je jako výhružný prst.
Vidím se na každé stránce.
Ale knihu by měli přečíst spíš lidé v mém okolí, aby pochopili i oni, že netrpím tím, že nejedu nikam na dovolenou, nebo na vernisáž, nebo na oslavu, nebo... naopak jsem blažena, když mě opomenou pozvat.
A hlavně, že to není nemoc a nepotřebuji se vyléčit, když do konce dne už neuvidím ani duši, jen dobře. Já ten zpovykaný svět kolem nepotřebuji, pořád někdo trvá na tom, že to musí zlomit, a dostat mě z té ulity, ale to ( kdovíproč) potřebuje on, ne já.
Já žádný problém nemám :-))

ydnac
10.08.2023 5 z 5

JSEM SVOBODNÁ V TOM, JAKÁ JSEM.

Poslední věta knihy přesně vystihuje, jaký má člověk být.
Takový jaký je. Lidé jsou různí. Každý potřebuje něco jiného.
Krásné obrazové zpracování :-).
Úplně chápu krásu chvíle, kdy si zalezu za deště s čajem a nějakou úžasnou knihou a hlavně sama :-).
Chápu i chvíle, kdy Debbie čelila ostatním kolegům, kteří potřebují neustále o něčem mluvit...

Ukázka:
Co se bude na firemní večeři dít?
Pořádáme jí každoročně pro všechny. Jdeme na jídlo a na něco k pití a dáme si oraz. Je to zábava.
Můžeme pro změnu mluvit o jiných věcech než o práci.
A COPAK TO NEDĚLÁME KAŽDÝ DEN?

Člověk se nemusí chovat podle očekávání druhých.
Musí se chovat tak, aby byl šťastný :-).

Opět moc hezký komiks :-).

JHoralka
28.07.2023 5 z 5

Milý a krásný komiks.

Už se těším, až se podívám na další komiksy od autorky.

Doporučuji.

Lka
01.06.2023 5 z 5

Krásný komiks nad kterým jsem se opět usmívala a v některých situacích se poznávala.
Krásné ilustrace.

Knihotyna
27.05.2023 5 z 5

Za sebe musím říct, že tento díl - Introvertka v hlučném světě - za mě zatím vítězí na plné čáře!
Nejsem jediná, kdo při zvonění mobilu utíká nebo ho dává pod polštář aby ho nemusel brát? Bojí se jít do práce, školy, protože je všude moc lidí? Je nadšený, když někdo zruší oslavu? Chce poznat všechny ty fajn lidi, ale to by se nejdříve musel měsíce připravovat, aby takovou nálož lidí vůbec zvládl?

Paráda. Poznávala jsem se snad ve všem. Doporučuji všem. Nám introvertům i extrovertům - protože aspoň pochopíte, proč se chováme tak, jak se chováme! :) A že to mnohdy opravdu není lehké.

hungryreader00
27.05.2023 3 z 5

Kromě toho, že se v tom člověk vidí a necítí se díky tomu sám vyčleněn že společnosti, nevidím jinou přidanou hodnotu díla. Komiks byl fajn, ale ocenila bych i hlubší pointu :)

Uma
03.04.2023 5 z 5

Moc krásný komiks. Doporučuji.

IVANA0123
02.04.2023 5 z 5

Autorku jsem si oblíbila už od první knížky. Ta první mi sice byla malinko bližší, ale i tato je skvělá. Debbie se se svým životem pere a snaží se zapadnout, což se jí často nedaří nebo ji to stojí neúměrné množství sil. Nakonec ale zjistí, že se jenom prostě snaží vpasovat do role, která jí není vlastní. A když konečně přijme, že je prostě taková jaká je, začne si život konečně užívat.. Myslím, že kromě toho, že je kniha krásně nakreslená a napsaná, tak může pomoct v tomto uspěchaném světě pár ztraceným duším, které tato extroverní doba válcuje. Krásná komiksová kniha, jejíž autorka už patří mezi mé oblíbené. Těším se na další. 5*
(4/23)

simca9342
17.02.2023 5 z 5

Název knihy myslím mluví za všechno.. Pěkně a s citem napsané, mě samotné to netrvalo přečíst ani ne během hodiny . Skvělá kniha, která ve vás, kteří se stejně jako ostatní lidé bojíte společnosti nebo delším kontaktu s lidmi nebo člověkem vyvolá vzpomínky nebo slzy. Možná smutné nebo veselé, ale taky menší návod na to jak to překonat a zbavit se svého strachu- fobie. Možná si říkáte že je to těžké a že to nikdy nepůjde, ale chce to čas a všechno nakonec půjde! Můžu říct, že na mě to taky hodně zapůsobilo. Ano.. V té postavě se vidím já sama. Knihy, knihy a zase knihy. Je mi jedno, co mi kdo doporučí, půjčí nebo dá. Přečtu všechno.Víkend si představuji stejně jako autorka- kniha, horký ovocný čaj a ticho.
Knihu bych doporučila všem lidem, kteří mají takového knihomola v okolí a nevi, co můžou dělat nebo jak můžou pomoct. Ale taky ostatním, kteří jsou sami introverti️

Kristulda
21.01.2023 5 z 5

Koupila jsem jí dceři k 15. narozeninám, krom jiného a dá se říct, že kniha byla mezi top dárky. Mě se dostala do rukou až teď, musím říct, že je to moc dobrá kniha, v mnohých situacích jsem se našla. Určitě si pořídíme s dcerou další její knihy.

Aivlis
29.11.2022 4 z 5

Trochu z introverta v sebe mám a chápem Debbie, že chce mať od každého pokoj. Občas unikám zo sveta ľudí a milujem domácu atmosféru s teplými fusaklami, dobrou knihou, sviečkami, lampičkami a nesmie chýbať teplá hebká deka a vedľa mňa usadajú dve plyšové ovečky Bela a Klotynka. Verte, že Debbie vie, o čom hovorím :-) A hluk okolného sveta mi fakt nechýba.

Hanina61
24.11.2022 5 z 5

"Vždycky, když někam jdu, si s sebou chci vzít knihu... I když vím, že nebudu mít čas ji číst. Myslím, že se pak cítím v pohodě... Protože mám pocit, že při mně stojí dobrý kamarád."

Já si s sebou nějakou knihu nosím pořád... A v hlavní postavě jsem našla obraz sebe samé před mnoha lety, když jsem byla na škole, když jsem nastoupila do prvního zaměstnání, když jsem se chtěla s někým seznámit (zvládla jsem to jedině přes inzerát)... Roky plynou a dnes už je to lepší, ale přesto nejsem ve společnosti mnoha lidí ve své kůži a samota pro mě má svůj půvab... Skvělá knížka pro introverty, kteří nevědí, co se sebou samými... Jdu si půjčit pokračování... PS. Za manžela mám extroverta... :-D

Ivuška235
22.11.2022 4 z 5

Moc hezký komiks, pobavila jsem se.
Koupila jsem i švagrové, která je introvertka, tak jsem zvědavá, jak se jí bude líbit :)

Štěpinambura
11.10.2022 5 z 5

Debbie je prostě nejlepší!

Luciluc
03.09.2022 5 z 5

"Je naprosto v pořádku dávat přednost myšlení před mluvením."
Na seznamu knih k přečtení jsem měla Introvertku v hlučném světě celkem dlouho. Nedávno jsem zaslechla, jak se po knize ptá jedna slečna u nás v knihovně, tam ji ale bohužel k půjčení nemají...a já to brala jako znamení, kniha se mi takto připomněla. Měla jsem štěstí a sehnala ji na stránkách knižního bazaru.
Nejsem fanda komiksů, ale tahle knížka se mi moc líbila. Jakožto introvert jsem se v mnoha situacích poznávala a nad některými obrázky jsem se musela až zasmát :-) Líbí se mi strana 26 "skvělý společný večer", plně se shoduje i s mojí představou ideálního večera :-) Myslím, že 100% extrovert tuhle knihu asi nepochopí. Pro introverty je to ale super oddechovka.

introvert grafické romány

Deborah Tung
anglická, 1990
2019  88%Ze života knihomolky
2019  91%Introvertka v hlučném světě
2020  85%Když se introvertka vdá
2023  92%Introvertka chodí na terapii

Kniha Introvertka v hlučném světě je v