mirinda973 mirinda973 komentáře u knih

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Za mě určitě lepší než první díl. Konec trošku zmatený, ale tím spíš se těším na třetí díl, kdy se vše rozlousken (doufám:o). Super napínavé čtení

09.10.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Mám autorku i její styl ráda. Ale tenhle příběh už byl přeslazený až moc. Ridge nemluví několik let, ale co by neudělal pro Sydney...S Maggie jim to klape 5 let a nepozastaví se nad jejich vztahem, až když pozná Sydney....Konec už jsem přeskakovala, hrozně se táhl a nechtěla jsem si kazit celkový dojem. Asi si dám od romantiky chvilku pauzu a přečtu si nějakou detektivku:o)

02.10.2020 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak to byl nářez:o). Napínavý příběh, který nenechá čtenáře knihu jen tak odložit. Trošku mě nudily pasáže s Emory, ale zajímavé a skvěle se střídající byly kapitoly minulost a současnost. Na můj vkus někdy až moc brutálně popsané mučící techniky, obzvlášť ty s krysama, ale nějak jsem to překousla. Rozhodně si přečtu další díl

22.09.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Hvězdička navíc za závěr a jeho překvapivý konec (i když by si zasloužil větší prostor). Pro mě thriller,ale vypadá jinak. Nekonalo se žádné napětí (kromě konce), štvala mě věta snad v každé druhé kapitole..."slzy se mi vehnaly do očí" a na často opakované uvozovky už jsem byla taky alergická. Emily ač měla být hlavní kladnou postavou si mě vůbec nezískala, nechápala jsem, co se jí na Adamovi líbí, když ji pořád komandoval a Pammie...jak by ji mohlo vše procházet, aniž by se nad tím nikdo nepozastavil.

10.09.2020 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Hezké, milé, smutné s dobrým koncem...autorka nezklamala.

07.09.2020 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Všechny autorčiny knížky jsou tak jiné díky různorodým tématům a osudům hlavních hrdinů, ale zároveň tak stejné díky krásným a dojemným příběhům, které se snad nikdy nepřejí. Líbilo se mi, jak autorka popisuje krásné spojení mezi Lake a Willem, krásný vztah Lake a Willa se sourozenci nebo jejich podobně nelehký osud. Sice moc podobných náhod a spojení, ale tak tenhle žánr je přesně o tom...o spojení a lásce. Opět moc hezké čtení,jen ten konec by si zasloužil trošku víc

02.09.2020 4 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Hezké čtení. Líbily se mi kapitoly, kdy každá vyprávěla osud hlavních postav, které se prolínaly. Pro mě fajn změna číst o válce z pohledu němců. Opravdu nikdo nebyl ušetřen a nikdo neměl v tomhle období na růžích ustláno...ať Čech, Němec, Francouz a další

01.09.2020 4 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

5.díl a nikdy se nestalo,že bych si řekla to už jsem někde četla... Oceňuji autorčinu fantazii a nápady na témata. Poprvé pro mě vlažnější první půlka,ale druhá opět skvělá,jak tuto sérii už znám. Kim se do cesty opět připlete psychopatka Alex, která je ve vězení,ale rozhodně né méně nebezpečná... Skvělá knížka

23.08.2020 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Ač mám autorku moc ráda a vždy se na její knížky těším, tahle mě zklamala. Pro mě nuda, konec to lehce zachránil, ale jinak nic moc

21.08.2020 2 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Knížka nebyla špatná, ale od autorky už jsem četla lepší. Líbí se mi výběr jejích témat, vždy ze života a zároveň něco, co každý neřekne nahlas...Hezky zpracované a příběh opět zajímavý. Hezké čtení

20.08.2020 3 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Skvělá knížka. Ať sáhnu od této autorky po čemkoliv nikdy se nezklamu. Krásné vyprávění ze života. Pro mě Kamila největší sympaťanda, ale osudy dalších dvou žen velmi čtivé a zajímavé. Ač knížka s 500-ti stránkami, přečtená za víkend.

17.08.2020 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Toto byla moje první knížka série. Možná škoda, že jsem nezačala od prvního dílu,zřejmě bych byla nadšená ještě víc. Každopádně skvělá knížka, plná překvapení a zvratů, konec překvapivý. Doporučuji

17.08.2020 4 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Přečetla jsem už hodně knížek odehraných v koncentračních táborech,ale Rebecca je jiná.... krásná knížka se sice nereálným příběhem,ale do toho jsem na začátku čtení šla. Moc hezké

02.08.2020 4 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Asi i díky hodnocení jsem čekala víc...ano knížka byla krásná, dojemná a smutná, ale tak o 100 stránek míň by bylo lepší. Chvilkama se hrozně táhla a já se trošku nudila. Závěr a jeho pojetí celkový dojem zachránil.
Milé pro mě bylo čtení o vztahu Riley a Zacha a srovnání s příběhem Malých žen.

24.07.2020 3 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Moc se mi líbil kontrast příběhu, který popisuje Bára versus její matka. Autorkou skvěle zachycen pohled dvanáctileté holčičky. Měla jsem vztek pokaždé, když se objevovalo srovnání Baruna a Katunka. Silný a smutný příběh. Doporučuji

16.07.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Hezké čtení, přesně takové jaké se od románu čeká. Autorka i zdánlivě jednoduchý příběh umí udělat napínavý a zajímavý. Určitě půjdu i do jejich dalších knížek...

15.07.2020 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Napínavá a skvěle napsaná knížka. Přečetla jsem ji jedním dechem. Závěr nečekaný, ale za něj o hvězdu míň, nedokážu se zbavit pocitu "zklamání", že pro mě tak skvělý strhující příběh skončil, tak zvláštně otevřeně..pravdou nebo lží?

29.06.2020 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Ani čtvrtý díl nezklamal. Líbí se mi spojení detektivního případu a odhalování soukromí Kim. Čtivé, napínavé a na konci překvapivé rozuzlení. Skvělá série

26.06.2020 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Na to, jak je Nesbo "profláknutý" jsem asi čekala víc. Netopýr pro mě byl zklamání. Většinu knížky jsem se nudila a hlavní pachatel se na můj vkus dal uhodnout celkem brzy. Závěr knihy nabral větší a zajímavější spád, proto dám tomuto autorovi ještě šanci a přečtu si nějakou jinou z této série.

24.06.2020 2 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Neznám milejší knížku. Velké pouto mezi sestrami, zajímavé osudy, těžké zkoušky a bohužel i smrt, které je provází v průběhu jejich dospívání mě nadchly. Krásná knížka!

24.06.2020 5 z 5