Život po tobě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kdybyste ztratili někoho, koho jste moc milovali, jak moc by to změnilo váš pohled na svět? V pokračování světového bestselleru Jojo Moyesové Než jsem tě poznala najdeme Louisu Clarkovou v přesně takové situaci. Po intenzivním půlročním vztahu s ochrnutým Willem Traynorem, který se rozhodl ukončit svůj život asistovanou sebevraždou, zůstává Louisa sama, zmítána smutkem a výčitkami svědomí. Po vážném úrazu se navíc musí vrátit domů k rodičům. Jako by byla najednou zpátky na začátku cesty – život po Willově smrti totiž znamená učit se leccos znovu, stavět na nových základech. Záchranář Sam Fielding, pro něhož je kontakt se smrtí každodenní náplní práce, by snad mohl být právě tím, kdo Louise pomůže se zase vrátit do života, jenomže pak se z Willovy minulosti nečekaně jako uragán vynoří Lily – jeho šestnáctiletá nezvladatelná dcera. A všechno je rázem jinak…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342129/big_zivot-po-tobe-cxS-342129.jpg 3.92775
Série:

Než jsem tě poznala / Predtým ako som ťa poznala 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

After You, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (691)

Kniha Život po tobě

Gemma88
19. května

Také jsem byla zvědavá, jak bude život Louisy pokračovat a musím přiznat, že jsem byla trošku zklamaná. A i když mi byla v prvním díle moc sympatická, tak její chování a rozhodování se mi teď nelíbilo.

Petronelka123
26. února

Mně se to prostě líbilo. Ráda jsem zase nakoukla do života Louisy a i když to nebyla taková emocionální jízda jako první díl, tak mě to bavilo...a chystám se na závěrečný díl.


dancadragneel
26. února

Hrozně jsem se toho bála. Než jsem tě poznala jsem si zamilovala. Knihu jsem několikrát četla, film znám nazpaměť a hudba... no ta mi hraje dost často.
A tak když jsem se dozvěděla o pokračování zalil mě strach. Co když to bude špatný? Co když to nesplní má očekávání?
Možná proto kniha ležela v mé knihovně něco přes rok. Nakonec jsem se, ale odhodlala a nelituji toho. Slza ukápla, ne tolik jako u jedničky a dokonce jsem se i zasmála. Všechny postavy, co už známe dostali více prostoru, více času a zápletka byla skvělá.
Všechno to do sebe zapadlo, ale toho třetího dílu se zase budu bát

Veronika13
20. února

Na konci knihy v "Poděkování" autorka děkuje všem, kteří jí napsali a dožadovali se pokračování prvního dílu. A přesně tak to vypadalo. Moc mi to pokračování nedávalo smysl, nebylo to promyšlené, spíš jen tak na rychlo splácané na koleni. Ač jsem knihu dočetla až do konce, můj zájem o pokračování příběhu se vytratil, takže třetí díl série zůstane mnou netknutý.

Termina
05. února

Paní Moyesová, chápu, každý den není posvícení … DÍK!

pige
22. ledna

V podstatě žádný příběh, jen samé kličky a rádoby dějové zvraty.

Viviana-Mori
26.12.2022

První slavný díl (který je vynikající), jsem četla už před nějakou dobou a do druhého se mi hned jít nechtělo. Říkala jsem si, že možná někdy, pokud vůbec.
No, nakonec, když byla potřeba číst něco odpočinkovějšího, jsem po knize sáhla. Není nutné si vše do detailu pamatovat z předchozího dílu, chytíte se.
Vlastně si myslím, že díky tomu, že jsem od knihy vůbec nic nečekala, tak jsem byla velmi příjemně překvapena. Děj mě chytil hned, je to roztomilé pokračování a vůbec mi nevadí, že se hlavní hrdinka ve všem tak babrá, po ztrátě milovaného člověka to není nic neobvyklého.
První díl byl citová bomba, nemůžeme čekat to samé od této knihy, ale dle mě se jedná o zábavné a důstojné pokračování Louisina nevšedního života, které mě bavilo a mnohdy rozesmálo. Brzy se pustím do knihy třetí.

Sansli
30.11.2022

Asi jako každý jsem po knize sáhla hlavně z důvodu zvědavosti. Přece jen mi nedalo dozvědět se jak se Louise podařilo vyrovnat s Willovou smrtí a jak se jí vlastně celkově daří. A asi jako každý cítím, že i když příběh nebyl špatný, něco mu chybí. Ale tak už to prostě je a zklamaná jsem rozhodně nebyla.
Louisa je pořád skvělá, nový muž v její životě - záchranář Sam - je za mě super, Louisiny rodiče a sestra Trina byli dokonalý:), no výhrady bych měla snad jen k Lily. Teda ta holka mi občas lezla opravdu děsně na nervy. Kdyby nebylo těch ostatních postav asi bych to nedočetla. Tedy týká se to hlavně první poloviny knihy, která je hlavně o Lily a upřímně moc mě nebavila. Nakonec se vyplatilo číst dál, protože druhá polovina je akcí a událostmi doslova našlapaná a zcela mi vynahradila ten pomalý rozjezd.
Takže kniha za přečtení rozhodně stojí, hlavně pokud jste jako já fanoušky prvního dílu a pokud jste zvědaví jak to bylo dál:) No a teď ještě třetí díl, abych věděla jak to dopadne.

1 ...