Medovnice Medovnice komentáře u knih

Chlad Chlad Scott Carson (p)

Trochu mě to zklamalo. Napínavé, ale zbytečně zdlouhavé a na konci jako by si autor nevěděl rady, tak to rychle utnul. Myslím, že se z neotřelého nápadu dalo vytěžit mnohem víc.

02.04.2021 3 z 5

Než bude pozdě Než bude pozdě Jenny Blackhurst

Mě to fakt nudilo. Ani v polovině se nic nestalo a napětí žádné. No jo, stane se.

17.03.2021 2 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Mám ráda Kate. Nikdy nezklame. Žádné potoky krve, napětí tak akorát. Prostředí amišů hodně zajímavé. Kate je fajn vyšetřovatelka a narozdíl od současného trendu žádná závislačka na alkoholu atd. Prostě příjemná kniha se zajímavým námětem.

11.03.2021 5 z 5

Zlomení lidé Zlomení lidé Leah Konen

Velké zklamání. Prvních 50 stran ušlo, ale pak jen protahovaná a hodně naivní nuda. Ztráta času.

10.03.2021 odpad!

Spící nymfa Spící nymfa Ilaria Tuti

Poklidné, neuspěchané, poetické. Se špetkou smutku. Výborné. Těším se na další díl.

02.03.2021 5 z 5

Vražda bez soucitu Vražda bez soucitu Catherine Shepherd

Docela dobře se to čte, ale není to moc napínavé a konec je hodně naivní a spíš jako červená knihovna. Ale dají se nad tím strávit dvě příjemná odpoledne.

27.02.2021 3 z 5

Poslední lež Poslední lež Riley Sager (p)

Hodně zdlouhavá a předvídatelná nuda.

25.02.2021 2 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Velké zklamání. Zbytečně zdlouhavé a pomalé tempo. Vyznění takové nijaké.

25.02.2021 3 z 5

Bez příčiny Bez příčiny Ed James

Kostrbatý styl, příšerní vyšetřovatelé s ještě příšernějšími jmény, ubohá zápletka. Zklamání.

21.02.2021 odpad!

Les vzpomínek Les vzpomínek Sam Lloyd

Použiju jenom dvě slova: naprostá bomba!

17.02.2021 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Nuda. Nuda. Už jsem psala, že je to nuda?

13.02.2021 1 z 5

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

Snažila jsem se. Kate je mi sympatická. Ale nuda mě převálcovala. Utahaný pomalý děj a stále dokola omílané popisy přírody. Jo, Aljaška je asi pěkná. Zima krutá. Jaro nejspíš taky. Ale proč to opakovat pořád dokola? Škoda.

12.02.2021 2 z 5

Imaginární přítel Imaginární přítel Stephen Chbosky

Je to dlouhý, fakt jo. Začátek hodně dobrý, potom sešup. King je cítit z každé stránky. Nebylo to špatný, ale zázrak se taky nekoná. Slabší průměr.

10.02.2021 3 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Asi půjdu proti proudu, ale přišlo mi, že se autor vyčerpal v první půlce a pak to ztratilo dech. Nástup byl dobrý, jenže napětí pomalu vyprchalo. Průměr.

08.02.2021 3 z 5

Dům panenek Dům panenek Erik Axl Sund

Trochu zmatené, občas jsem se ztrácela. Místy dost nechutné. Ale také dost napínavé, pořád mě to nutilo číst dál. Konec takový hořkosladký, ale nechci nic prozrazovat.

Údolí Údolí Bernard Minier

Napínavé do poslední stránky. Minier v nejlepší formě. Doporučuju!

08.02.2021 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Napřed jsem si musela zvyknout na strohý styl vyprávění. Naštěstí kniha je tak čtivá, že se to dalo. Líbili se mi už Němci, tady je jednodušší a trochu černobílý příběh, ale ve výsledku jsem spokojená. Možná bych ubrala toho násilí, ale jak psal někdo přede mnou - i takové to bylo.

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Docela příjemná carterovka. Jen ten konec moc rychlý. Ale jinak pěkně odsýpá a čte se sama.

19.11.2020 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Bryndza umí. Napínavé, svižné, přečteno za dva dny. Chci další!

16.11.2020 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Spokojenost. Kepler je stále ve formě. Napínavé, bez hluchých míst, děj se pěkně svižně žene kupředu.

16.11.2020 5 z 5