Medovnice Medovnice komentáře u knih

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Příšerná nuda. Potřeba udržet v paměti několik různých jmen několika různých, a přesto zaměnitelných postav. Ač to nikdy nedělám, zkusila jsem přeskočit kapitolu, potom dvě a ejhle - nic se nestalo, příběh pokračoval v nezměněném, pomalém a neskutečně ubíjejícím tempu. Závěr žádná překvapení nepřinesl, byl stejně nudný a očekávatelný jako předchozí text.
Jedna hvězda, a to jsem hodně milosrdná.

07.08.2019 1 z 5

Divočina - Povídky pro Duhu Divočina - Povídky pro Duhu * antologie

Některé povídky slabší, jiné silnější. Výsledek není špatný. Brilantní povídky, jak se dalo čekat, od Katalpy, od Bolavé, naprosto zklamala Mornštajnová i Bellová. Naštěstí jsem měla z knihovny, asi bych si ji nekoupila. Dá se přečíst za jeden večer, takže plus :)

15.06.2019 4 z 5

Síla přírody Síla přírody Jane Harper

Ale jo, příjemné počteníčko tak na jedno odpoledne. Žádná divočina, nenáročný, zhruba v polovině začnete tušit, jak to asi mohlo být, ale stejně se zájmem čtete dál.

15.06.2019 4 z 5

Velká chyba Velká chyba Maria Adolfsson

Trochu nuda. Nenadchne, neurazí, takové pomalé čtení. Co je však chyba, je font, kterým je to vytištěné. Neskutečně blbě se čte, bolí z něj oči a stím, jak pomalu kniha odsejpá, se čtení občas proměňuje v boj.

15.06.2019 3 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Úsporný styl, který se dobře čte. Prostý a jednoduchý text, který si na nic nehraje a po kterém nakonec zbyde poměrně hluboký dojem. Mohu doporučit jako jednohubku na jedno odpoledne.

07.06.2019 4 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Tak tohle byla naprostá a zdlouhavá nuda, zakončená absurdním koncem, kdy člověk nevědel kdo je kdo. Asi jsem četla málo pozorně.

20.05.2019 1 z 5

Květy nad peklem Květy nad peklem Ilaria Tuti

Nádherně poetické a zároveň napínavé.

09.04.2019 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Začátek zajímavý, ale pak postupně ztrácí tempo. Ale čte se dobře.

09.04.2019

Hřbitov nevěst Hřbitov nevěst Tomáš Boukal

Zajímavě a poutavě popsaná sibiřská příroda a život... Skoro všichni chlastají. Kromě hlavního hrdiny, teda. Konec je useknutý, na to, jakej to má na předchozích stranách epickej rozmach, stačí autorovi na konci pár vět... Ale četlo se to dobře, příjemná jednohubka na nedělní odpoledne.

19.03.2018 3 z 5

Domina Domina L.S. Hilton

Maestra byla dobrá, Domina je ještě o něco lepší. Parádní jízda.

17.12.2017 4 z 5

Únava materiálu Únava materiálu Marek Šindelka

Zajímavý pohled na uprchlíky, ale trochu schématický. Sem tam klišé, ale ve výsledku docela povedená kniha

17.12.2017 2 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Napínavé do poslední stránky, sice jsem asi v půlce uhodla pachatele, ale stejně nářez :)

17.12.2017 4 z 5

Za Alpami Za Alpami David Zábranský

Příliš mnohomluvné, autor se opájí vlastními slovy, nuda nabírá na obrátkách.

17.12.2017 1 z 5

Doupě Doupě Jakuba Katalpa (p)

Za mě dobrý :)

16.12.2017 5 z 5