Skryté okno

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Rok a půl Natalie Grayová truchlila po manželovi Berniem, který zemřel po srážce autem, až se zamilovala do jeho nejlepšího kamaráda Eda Coopera a nastěhovala se k němu i se svou patnáctiletou dcerou Scarlett. Netrvá dlouho a Natalie pojme podezření, že Ed má i temnou stránku – a ještě temnější úmysly. Aby dospívající Scarlett ochránila, odejde od něj. Avšak i dům, do kterého se obě přestěhují, má svá tajemství. Co když ve snaze uniknout potenciální hrozbě vystavila dceru ještě většímu riziku? I šéfinspektor kriminálky Tom Douglas hledá pravdu, a to v rámci vyšetřování sebevraždy mladé dívky, které ho dovede až k Natalii a Scarlett. Podaří se mu uchránit je před nebezpečím, které jim hrozí, a před pravdami, které by jim mohly zničit život?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353255/big_skryte-okno-8wm-353255.jpg 4.3277
Série:

Detektiv Tom Douglas 6.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Mladá fronta
Originální název:

The Sixth Window, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (86)

Kniha Skryté okno

martiline
06. června

Detektivku jsem si užila. Trošku se mi to zdálo až překombinované, ale pocit "WAU" po přečtení tam byl ... takže ... plný počet.

Leník95
10. května

(+ SPOILER) Je to první kniha, kterou jsem v sérii četla. Za mě kniha neurazí, ani extra nenadchne. Líbilo se mi hlavní téma knihy, které je v dnešní době vcelku časté. I když podezření na pachatele máte v půlce knihy a ztratíte motivaci číst dál, ještě bych knihu nezavírala. Příběh se dokáže ještě zamotat a na konci knihy si oddechnete, že se vše dořešilo.


Januli
26. dubna

Já tam úplně moc nesouhlasím s tak vysokým hodnocením. Dle mého kniha nebyla úplně dotažena a přišlo mi, že se furt ochomita to stejně dokola. Za mě slabší kousek, ale verim, že příště to bude lepší:-)

michaela5515
30. března

Za mě nejslabší díl, ale i přesto dobrý. Jen tam nebylo tolik zvratů jako v předchozích dílech. Těším se na další.

Youn@n
27. února

Autorka je prostě skvělá! Co dodat... Určitě doporučuji ️

P3_tis
22. ledna

Tak tohle byla jizda! Skvělý příběh, skvělé načasování propojení všech postav. Pro všechny nadšence trilleru doporučuji!

Páájinka
06.11.2021

Hm, tak to byl moc dobrý příběh...

judith141
03.10.2021

Další velmi zajímavý příběh, který nutí k zamyšlení!!

1