Domina

Judith Rasleighová to dokázala. Žije v luxusu uprostřed Benátek životem, o kterém vždy snila – a pro který by lidé vraždili. A ona vraždila. Je tu ovšem ještě někdo, kdo ví, co všechno má na svědomí. Judith se může vykoupit jedině tak, když najde obraz nevyčíslitelné ceny, obraz, o kterém si ani není jistá, že existuje. Navíc není sama, kdo ho hledá. Hra se poněkud změnila: tentokrát nemá vše ve svých rukou, protože stojí proti nepříteli mocnějšímu a neúprosnějšímu, než by ji kdy napadlo......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/353245/big_domina-Q4e-353245.jpg 2.359

Maestra 2.

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery

Vydáno: , Ikar (ČR)

Maestra 2: Domina, 2017

Kniha Domina

bárbra13

Ani první díl jsem nehodnotila dobře. Možná proto se budete divit, proč jsem četla pokračování.. Důvod je jednoduchý. Neměl jsem momentálně nic jiného ke čtení a tuto knihu jsme doma již měli. Tak jsem si řekla, proč ne? A asi už vím, proč jsem raději měla zajít do knihovny pro něco jiného.. Hlavní hrdince opět vycházelo vše, co si umanula. Když už jsem se pročetla k nějakému ději, nedával moc smysl a byl zmatený. Třetí dílem už se zlákat nenechám.

Luciasek31
04.01.2020

Kniha má docela zajímavý děj, hlavní hrdinka je trochu trhlá, ale celkem jí to vychází. Takové průměrné oddechové čtení.

mimi55
18.09.2019odpad!

Nevím, kolik stránek bych musela přetrpět, abych se dočkala nějakého děje.

pige
26.07.2019

Opět nevěřím hlavní hrdince nic z toho, co se o jejich činech dočítám.
Sama jsem ale překvapená, že se mi Domina čte lépe jak Maestra.

Autorka opět profesně zklamala, ale co mi vadí nejvíce, jsou texty psané kurzívou - jednou se jedná o zážitky z dětství, najednou jsou to úvahy a myšlenky, které se hlavní hrdince míhají v hlavě. Achjo.

Největším zklamáním pro mě bylo autorčino poděkování. Zjistila jsem totiž, že chystá třetí díl. Ano, reklama je mocná a věřím, že opět bude mít i třetí díl nálepku bestselleru. Smutné.

sarkaditt
12.06.2019

Maestra ušla, Domina už opravdu nic moc. Příběh už v podstatě nepřinesl nic moc nového, prekombinované postavy, ztrácela jsem se v tom kdo je kdo, některé dialogy a popisky situaci mi absolutně nedavaly smysl. Až na pár chvil byla kniha spíše dost nudná, nemluvě o zbytečně dlouhých pasážích o dílech nebo jak to někde chodí. Celkově jsem knihu spíš nepochopila a jsem ráda, že už to mám za sebou.
Třetí díl si určitě přečtu, ale jen proto, že se jedná o trilogii. Budu doufat, že třetí kniha bude lepší, než 2 předchozí. Rozhodně ji ale kupovat nebudu, to by byly vyhozené peníze. Knihovna to jistí :)

riseee
20.03.2019odpad!

Ani jsem to nedočetla

miuk
11.03.2019

Bylo to ještě horší než Maestra.

Janík511
27.12.2018

Po přečtení mohu říci, že Maestra se mi líbila více. Domina už postrádá kouzlo, četla se mi hůře. Konec zůstává opět otevřený. Knihu nezatracuji, ráda si přečtu i třetí díl, jak vše dopadne.