Náš manžel

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Tři různé ženy spojuje jediné: stejný muž. Imogen opustil Phillip kvůli mladší a hezčí ženě. Během nepříjemného rozvodového řízení se u ní najednou objeví a vyhrožuje, že ji připraví o syna, jestli do konce měsíce nezmizí z jejich domu. Vyděšená Imogen provede něco šíleného. A pak jí nezbývá než bojovat o život. Nečekané spojence najde v bývalé a budoucí ženě svého manžela. Všechny se chtějí pomstít…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397695/nas-manzel-BI7-397695.jpg 3.6273
Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, Motto

The Exes' Revenge, 2018

Kniha Náš manžel

micha-ella
23. listopadu

Tak to vůbec nebylo naivní (tady v komentářích se často opisuje jak ve škole), ale naopak hodně promyšlené, bezva námět, lehce nadsazený s prvky tragikomedie, o každé postavě dost informací, aby bylo její jednání pochopitelné. Na prvotinu podtržená jednička! Tahle knížka samozřejmě nepatří do klasiků a závažné četby, ale bylo to moje kafe.

Opatov
17. listopadu

Začátek mě hodně bavil, ale pak se to nějak zvrtlo. Konec byl předvídatelny.
Bohužel děj byl místy nereálný a těžko uvěřitelný až naivní.

magic11
16. listopadu

Naivní, ale četla se dobře

crazyslunicko
11. listopadu

3 ženy - 1 bývalá manželka, 1 současná manželka a 1 budoucí manželka. To je sestava této knihy. Jejich muž je policista a je to manipulativní osobnost se sklony k násilí. Svým ženám neustále lže a každá zná svou pravdu. Bývalá manželka ho vidí a zná jako hodného člověka, ale občas je vzteklý. Má ho ráda jako svého syna. Současná manželka s ním má jedno dítě - chlapce, o kterého s ním bojuje. Mají společný dům, který chce manžel do svého výlučného vlastnictví. Při jedné hádce se poperou a nešťastnou náhodou spadne manžel do sklepa. Není nic jednoduššího, než ho tam zamknout, připoutat a nechat ho žít v klidu. Budoucí manželka je také týraná, ale všechno svému muži odpouští, protože ví, že je vážně nemocný a taky si ji chce vzít, až se rozvede. Všechno se to celé zamotá a vyjdou na světlo hrůzy z minulosti, na které nikdo nechce vzpomínat...

michaela0810
09. listopadu

Dobře se čte a díky zvědavosti jak to bude dál se čte rychle. Ale občas je děj těžko k uvěření a naivní.

Ráčkajda

Knížka se mi hodně líbila, četla se jedním dechem.

zdazilek

Kniha se četla dobře ale na můj vkus byl děj hodně nepravděpodobný. A hlavní hrdinka mě občas strašně štvala

evik_svistik

Přestože od první kapitoly bylo jasné, jak to dopadne, podařilo se autorce zachovat pořádnou dávku napětí a udržet si mou pozornost až do poslední kapitoly. Já jsem byla spokojená.