Náš manžel

Náš manžel https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397695/bmid_nas-manzel-BI7-397695.jpg 3 540 183

Tři různé ženy spojuje jediné: stejný muž. Imogen opustil Phillip kvůli mladší a hezčí ženě. Během nepříjemného rozvodového řízení se u ní najednou objeví a vyhrožuje, že ji připraví o syna, jestli do konce měsíce nezmizí z jejich domu. Vyděšená Imogen provede něco šíleného. A pak jí nezbývá než bojovat o život. Nečekané spojence najde v bývalé a budoucí ženě svého manžela. Všechny se chtějí pomstít…... celý text

Literatura světová , Romány , Thrillery

Vydáno: , Motto

The Exes' Revenge , 2018

stanislava9718
stanislava9718
07.03.2024 2 z 5

Hmm, detektivky asi nebudou můj šálek čaje. Autorka napsala příběh 3 žen, jejichž manžel, dřívější, současný a možná budoucí, je policista, který je manipulativní osobnost se sklony k násilí. Svým ženám neustále lže a každé svými manipulacemi a lží přidělí příslušnou úlohu v jeho životě. Prostřední žena využije náhodnou situaci a za všechny tři ženy se s tyranem vypořádá. Konec děje se dal poznat, že vše se k dobrému obrátí.

Jingle
Jingle
11.02.2024 2 z 5

To, co mohlo být v širší povídce, bylo rozplizlé na 300 stran. Navíc nemám moc ráda, když se chová hlavní hrdinka nelogicky; tady se nelogicky chová lidí hned několik. Děj je dost předvídatelný, takže bych spíše než thriller řadila do kategorie "pro nenáročného čtenáře na propršený víkend". Neurazí, nenadchne.

michaela.22
michaela.22
10.02.2024 4 z 5

Knížka se četla dobře, fajn zápletka ale na můj vkus byl děj docela předvídatelný, proto 4 hvězdičky. Ale i tak pěkná kniha, která bude mít místo v mé knihovně.

evin84
evin84
09.12.2023 5 z 5

Mě se teda kniha velmi líbila,měla spád a četla se mi dobře. Na začátku je smrt manžela a pak jen hltate jak se to stalo...takže za mě palec nahoru.

KatkaHutyrová
KatkaHutyrová
12.10.2023 2 z 5

Za mě tedy spíše zklamání. Dočetla jsem do strany 220 a pak mi stačilo přečíst si posledních deset stránek - a vím vše, co potřebuju.
Zpočátku se knížka jevila velice slibně, ale pak jsem se začala nudit.
Autorka měla dobrý nápad, který ale nedokázala tak úplně dotáhnout do konce.
Bylo to zdlouhavé a úplně nevěrohodné.
Škoda!

Mesicnililie
Mesicnililie
29.05.2023 3 z 5

Od této knihy jsem po přečtení recenzích čekala daleko víc.Nečetla se špatně ale bylo to velmi předvídatelné a jednotvárné.Chyběl tomu šmrnc.

Fani
Fani
08.05.2023 2 z 5

Kdyby jsem za sebou neměla již pěknou řadu thrilleru tak bych řekla že to bylo skvělé. Ovšem je to dost předvítalené a od začátku víte o čem celá kniha bude. Co je ale plusem je to, že je kniha opravdu hezky napsána a četla se skoro sama. Řekla bych takové dost průměrné čtení, když není po čem jiném sáhnout

Hania932
Hania932
01.04.2023 3 z 5

Už několikrát jsem četla velmi dobré recenze na tuto knihu a po velmi dlouhé době jsem si ji konečně přečetla. Upřímně jsem čekala něco trochu víc. Ze začátku mu trvalo se do knihy začíst a lehce jsem si pletla postavy. Poté se příběh trochu rozjel, ale přišlo mi, že je to pořád jedno a to samé dokola. Nápad byl dobrej, líbilo se mi, jak se 3 hlavní hrdinky společně spojily. Posledních 100 stránek to bylo napínavé a moc mě to bavilo. Trochu jsem čekala jiný konec, ale i tak se mi líbil.
Čte se to hezky, knížka je čtivá a určitě neuděláte chybu, když si ji přečtete.

marwinmh
marwinmh
09.02.2023 3 z 5

Nečetla se špatně, zajímavá myšlenka, ale opět přitažené za vlasy.

LeSk
LeSk
07.01.2023 2 z 5

První, co mě napadá = naprosto nereálný příběh. Nebylo to špatné, ale zároveň nezáživné. Brzy děj zapomenu. Dlouhé kapitoly, kde už od začátku se přesně vědělo, jak to dopadne a tím pádem jsem ztrácela chuť číst. Dočetla jsem, ale asi to nebylo takové, jaké jsem očekávala.

archivářka115
archivářka115
02.01.2023 odpad!

Mě to nebavilo. Přečetla jsem polovinu a už jsem to nedočetla.

Lexie321
Lexie321
15.11.2022 5 z 5

Miestami prehnane ale v podstate to bola dobrá kniha. Postavy troch žien boli každá svojim spôsobom sympatické a bolo zábavné nenávidieť Phillipa. Odporúčam.

Belanna
Belanna
02.10.2022 2 z 5

Mě knížka zrovna nenadchla.
I když námět se jevil zajímavým, knížka se neskutečně vlekla, byla plná nereálných situací a vcelku naivních řešení. Hodně věcí se stále opakovalo. Postavy nebyly zrovna sympatické, ani jedné jsem nedokázala fandit.
Prakticky od samého začátku se ví, jak příběh dopadne a tím opadá takové to správné napětí při čtení.

Mathiola8
Mathiola8
08.09.2022 3 z 5

Úplně mě to nenadchlo

ArwenAragorn
ArwenAragorn
04.08.2022 3 z 5

60%

Phillip změnil naše životy v noční můru, a nám to začalo docházet až teď. Za spoustu věcí, ze kterých jsme se obviňovaly, za problémy, o kterých jsme si myslely, že jsme jim měly zabránit, mohl on. Izoloval nás, kvůli němu jsme neměly přátele, ale nedošlo mu, že tím z nás tří vytvoří společenství se stejnými zájmy: že nás spojí tak, že ani on nás nerozdělí.....
_________________________________________________________________________
Výborný psychologický thriller. Současná, bývalá a budoucí žena násilnického Phillipa se postupně spojí proti němu. Je to hodně nerovný boj, protože Phillip je skutečně odporný chlap. Ale od první stránky víte, že umře. Chvílemi se příběh trochu táhne, ale i tak ho k přečtení musím doporučit.

Doubravka1975
Doubravka1975
26.07.2022 2 z 5

Obálka a anotace slibovala thriller se silným tématem, no, ale tentokrát teda nic moc. Už na začátku ( hned v první kapitole a i na obálce uvnitř je to napsané) se dozvíte jak to s padouchem dopadne. Pak se to docela táhne, nastávají trapné, nepravděpodobné a naivní situace. Ale tak na sílu jsem to dočetla, ne abych tentokrát věděla jak to dopadne, protože to už víme od samého začátku, ale jak to ta společná trojka vyřeší....no a ono se to vyřešilo samo, pane joo
Zklamání a ztráta času, možná jako oddechovka dobrý.

AkiB
AkiB
12.07.2022 4 z 5

Povedená knížka vyobrazující důležité téma domácího násilí. Je smutné, když si člověk uvědomí, že mezi námi takoví lidé žijí.

TamčaBard
TamčaBard
17.06.2022 4 z 5

Opravdu se mi líbila. O psychopatech mezi námi. O lidech, o kterých si myslíte (nebo spíše chcete myslet), že neexistují. Autorka moc dobře věděla, o čem píše. Napínavá, i když konec znáte. Ale jak k němu došlo?

Anet2106
Anet2106
17.05.2022 3 z 5

Neurazí, ani nenadchne. Takový průměr, když člověk nechce u knihy moc přemýšlet a neočekává velký zážitek.

Tereez8662
Tereez8662
08.05.2022 4 z 5

Mě se kniha líbila. Trocha napětí, trocha přemýšlení…Četlo se to dobře a svižně.