Vražda bez soucitu

Julia Schwarzová svou práci na pitevně miluje a se smrtí se umí vypořádat. Horší je to s nočními můrami, které ji v poslední době připravují o spánek. Soustředí se tedy raději na to, kdo mučil a zavraždil mladou policistku, kterou našli mrtvou v kufru jejího vlastního auta. Komisař Kessler nejdříve hledá vraha mezi dealery drog, kterým byla na stopě. Předpokládaný pachatel ale skončí pod koly vlaku a začnou se objevovat nové oběti. Když Julia konečně pochopí, jak spolu jednotlivé stopy souvisejí, dojde jí, že uvízla v síti manipulací a intrik nevypočitatelného sériového vraha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464369/big_vrazda-bez-soucitu-QT6-464369.jpg 4.1107

Julia Schwarzová a Florian Kessler 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Cosmopolis

Nachtspiel, 2017

Kniha Vražda bez soucitu

Cheynn

Oproti prvnímu dílu je děj strhující a nemohla jsem se od čtení odtrhnout.

kolacky
19.12.2022

Docela dobré čtení. Chvílemi se mi Julia zdála naivnější, než by měla být, ale zvládla situaci celkem dobře. A nakonec i maminka se určitě trochu uklidní, když...

Knižnítoulky
21.11.2022

Kniha je velmi čtivá a strhující, dá se přečíst jedním dechem. Rozhodně je o něco lepší než první díl.

čef
23.10.2022

Kniha dodržuje v současnosti používané schémata, hemží se tu zde policistkami, patoložkou, homosexuály... Nepřekvapí také množství sexuálního násilí na mužích i ženách, tady se trochu více rozebírá toto prostředí na netu. Patoložka je trochu natvrdlá, není schopná adekvátně reagovat na jevy u ní v bytě a pouští se, kdovíproč do samostatného pátrání. Přesto se kniha dá dobře zvládnout, i když takových je mnoho.

ctenarkaEva
27.09.2022

Pocity z této knihy mám tak půl na půl. Chvílemi se mi líbila a bavila mě, chvílemi mi ale přišla překombinovaná a zvláštní.

katka.oo
29.08.2022

Nenáročné oddechové pokračování mé další nové oblíbené série, knížka se mi velmi dobře četla, obě hlavní postavy jsem si oblíbila a už čekám na další díl.

Avila
27.08.2022

Neurazí ale také nijak zvlášť nenadchne... Kniha se čte celkem dobře ale chybí tady.... no prostě tady něco chybí. Děj je od poloviny celkem předvídatelný a chování Julie mi přišlo občas dětinské a amatérské. Ale jako oddechové čtení u kterého nemusíte přemýšlet fajn.

alzbeta4340
25.07.2022

Po delší době jsem se vrátila k těmto vyšetřovatelům. Příběh se mi líbil, soukromí Julie už mi bylo známé, takže mi ho autorka nemusela složitě objasňovat, což knize hodně pomohlo. Hlavní zápletku jsem ale odhadla hned a troufám si tvrdit, že to bude u většiny čtenářů stejně. Knihu proto hodnotím jako jednodušší, ale čtivou detektivku.