Vražda bez soucitu

Julia Schwarzová svou práci na pitevně miluje a se smrtí se umí vypořádat. Horší je to s nočními můrami, které ji v poslední době připravují o spánek. Soustředí se tedy raději na to, kdo mučil a zavraždil mladou policistku, kterou našli mrtvou v kufru jejího vlastního auta. Komisař Kessler nejdříve hledá vraha mezi dealery drog, kterým byla na stopě. Předpokládaný pachatel ale skončí pod koly vlaku a začnou se objevovat nové oběti. Když Julia konečně pochopí, jak spolu jednotlivé stopy souvisejí, dojde jí, že uvízla v síti manipulací a intrik nevypočitatelného sériového vraha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464369/big_vrazda-bez-soucitu-QT6-464369.jpg 463

Julia Schwarzová a Florian Kessler 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Cosmopolis

Nachtspiel, 2017

Kniha Vražda bez soucitu

Jana.Kuc

Čím novější kniha autorky, tím lepší. Teď se vrhám na třetí a moc se na ní těším.

lalaserka

Další skvělá kniha, od této autorky. Kniha byla napínavá. Líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny.

šipek

Pohodová, čtivá detektivka, která nenadchne a ani nezklame.

Calibra

20/21 Poklidná detektivka, libila se mi stejně jako první díl. Kdybych byla rejpal, musela bych samozřejmě říct, ze některé reakce aktérů byli velmi neprofesionální a asi spoustě věci se dalo zabránit.

L.Helena

Detektivka, která ničím nevybočuje z řady podobných. Líbilo se mi, že se povětšinou pořád něco dělo, vaty poměrně málo. Ale…

SPOILER: V knize jsou celkem tři dramatické scény (z nichž dvě dopadly tragicky), kdy osoby, u kterých předpokládáme, že vzhledem k svému profesionálnímu zařazení, budou postupovat jako odborníci, jenže ve všech třech případech tyto postavy jednaly naprosto hloupě, neprofesionálně, na vlastní pěst a tím přímo vběhly do spárů pachatele. Je jasné, že kdyby tak nejednaly, tak by vlastně většina knihy neměla o čem být. Tím pro mě celý příběh hodně pokulhává na věrohodnosti.

Makůvka

Mě se i druhý díl série líbil. Taková poklidná detektivka na víkendové čtení pod rozkvetlou třešní. Určitě si ráda přečtu další pokračování.

astra3

Trochu jednodušší detektivka. Dobře se četla.

zuzana2599

V žádném případě nelituji času stráveného s patoložkou Julií Schwarzovou. Tato klasická, nepřekombinovaná a čtivá detektivka, která se obešla bez potoků krve mě dokázala vtáhnout do děje a já jsem se při čtení bavila i bála... Samozřejmě, že jsem se strachovala o Juliin život. Jejím rodičům tragédie syna Michaela stačí.
Určitě si nenechám ujít další vraždu - Vraždu v ledu. Ráda bych i pochválila povedené a vkusné obálky celé série.