Vražda bez soucitu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Julia Schwarzová svou práci na pitevně miluje a se smrtí se umí vypořádat. Horší je to s nočními můrami, které ji v poslední době připravují o spánek. Soustředí se tedy raději na to, kdo mučil a zavraždil mladou policistku, kterou našli mrtvou v kufru jejího vlastního auta. Komisař Kessler nejdříve hledá vraha mezi dealery drog, kterým byla na stopě. Předpokládaný pachatel ale skončí pod koly vlaku a začnou se objevovat nové oběti. Když Julia konečně pochopí, jak spolu jednotlivé stopy souvisejí, dojde jí, že uvízla v síti manipulací a intrik nevypočitatelného sériového vraha....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464369/big_vrazda-bez-soucitu-QT6-464369.jpg 463
Série:

Julia Schwarzová a Florian Kessler 2.


Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Cosmopolis
Originální název:

Nachtspiel, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Vražda bez soucitu

Jana.Kuc
26. října

Čím novější kniha autorky, tím lepší. Teď se vrhám na třetí a moc se na ní těším.

lalaserka
15. října

Další skvělá kniha, od této autorky. Kniha byla napínavá. Líbilo se mi jiskření mezi hlavními hrdiny.


šipek
15. října

Pohodová, čtivá detektivka, která nenadchne a ani nezklame.

Calibra
06. října

20/21 Poklidná detektivka, libila se mi stejně jako první díl. Kdybych byla rejpal, musela bych samozřejmě říct, ze některé reakce aktérů byli velmi neprofesionální a asi spoustě věci se dalo zabránit.

L.Helena
13. července

Detektivka, která ničím nevybočuje z řady podobných. Líbilo se mi, že se povětšinou pořád něco dělo, vaty poměrně málo. Ale…

SPOILER: V knize jsou celkem tři dramatické scény (z nichž dvě dopadly tragicky), kdy osoby, u kterých předpokládáme, že vzhledem k svému profesionálnímu zařazení, budou postupovat jako odborníci, jenže ve všech třech případech tyto postavy jednaly naprosto hloupě, neprofesionálně, na vlastní pěst a tím přímo vběhly do spárů pachatele. Je jasné, že kdyby tak nejednaly, tak by vlastně většina knihy neměla o čem být. Tím pro mě celý příběh hodně pokulhává na věrohodnosti.

Makůvka
18. června

Mě se i druhý díl série líbil. Taková poklidná detektivka na víkendové čtení pod rozkvetlou třešní. Určitě si ráda přečtu další pokračování.

astra3
28. května

Trochu jednodušší detektivka. Dobře se četla.

zuzana2599
18. května

V žádném případě nelituji času stráveného s patoložkou Julií Schwarzovou. Tato klasická, nepřekombinovaná a čtivá detektivka, která se obešla bez potoků krve mě dokázala vtáhnout do děje a já jsem se při čtení bavila i bála... Samozřejmě, že jsem se strachovala o Juliin život. Jejím rodičům tragédie syna Michaela stačí.
Určitě si nenechám ujít další vraždu - Vraždu v ledu. Ráda bych i pochválila povedené a vkusné obálky celé série.

1