majavcelicka majavcelicka komentáře u knih

Na začátku jsem si říkala, to bude jen přepis toho, co bylo v seriálech, takže se nic nového nedozvím a bude to nuda. Ale pak se to změnilo, velice zajímavé čtení, které odhaluje jak a co funguje na policii. Za mě super kniha.

17.03.2023 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Sladká oddychovka. Velice dobře se četlo. Konec byl trošku předvídatelný, ale nevadilo mi to.

08.01.2023 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Naprosto výtečná kniha. Pořád tam bylo tolika možností, kdo byl vrahem. Vůbec jsem do poslední chvíle netušila kdo je vrah.

09.09.2022 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Opravdu chápu, proč má tak kladné hodnocení. Četlo se to rychle, 3/4 knihy byly hodně zajímavé. Jen ten konec byl hodně předvídatelný. A asi tuším komu se budou věnovat další díly.

20.07.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Bože, to byla tak nádherná kniha!!! Četlo se to skoro samo, stránky tak rychle ubíhaly. Nádherný příběh. Dokonce jsem se i od srdce zasmála při příhodě se skříní. Opravdu vřele doporučuji.

25.07.2022 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Konečně zase kniha po strašně dlouhé době, která mě fakt móóóc bavila. Opravdu jsem se kolikrát dobře zasmála. Někdy byl humor hrubšího zrna, ale mě osobně nevadilo, naopak. Fakt jsem z ní nadšená, škoda, že nebyla delší.

27.04.2022 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Kniha se četla s naprostou lehkostí, na začátku jsem se trošku ztrácela, o kom, že to vlastně je. Ale jinak velice zajímavý příběh. Jen mi trošku zklamal konec, kde se sáhodlouze vysvětlovalo co a jak bylo a co dotyčnou osobu k tomu vedlo. Přiznám se, že skoro do konce jsem podezřívala jednu z kladných postav a trošku mi to zklamalo, že to nebyla ta daná kladná postava. Ale to je můj problém, že jsem se na ní upnula. Byla to moje první kniha od této autorky a určitě ne poslední, rozhodně v budoucnu od ní přečtu další, opravdu mi kniha bavila a vřele doporučuji.

03.02.2021 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Četlo se to jedním dechem. Příběh ubíhal rychle a pořád se něco dělo. To jejich popichování bylo krásně zpracované. Jen ten konec mi přišel už pak trochu useknutý. Mohl být lépe propracovaný.

26.07.2020 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Velmi čtivá kniha, četla se s lehkostí. Neměla sice takový ten wow efekt, ale mě vůbec nevadilo, konečně jsem četla knihu v poklidu a postupně, díky tomu jsem ji víc užívala. Příjemné čtení, byť pojednávala o nelehkých a těžkých časech.

17.11.2019 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Námět super, kniha se dobře četla. Ale bohužel to zpracování pokulhávalo, bylo to divně popisováno.... Bylo to takové neslané nemastné.... Trošku to zachránil konec, i když byl částečně otevřený.

24.01.2023 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Neuvěřitelná kniha. Hltala jsem ji od prvních stránek a ten konec... Úžasný, úžasný, úžasný. Po dlouhé době kniha, kterou jsem nedokázala vůbec odložit.

05.05.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Ze začátku jsem si říkala, co by mě mohlo překvapit na tomto příběhu. Ale párkrát jsem se opravdu od srdce zasmála a to se mi už dlouho u knihy nestalo. Vřele ji doporučuji. I když některé pasáže mi přišly už moc přitažené za vlasy.

05.03.2022 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Nádherná kniha. Četla se jedním dechem a to jejich pošťuchování. Docela dost jsem se u knížky nad některými situacemi pousmála, nebyla to jen obyčejná romanťárna. Bylo to moc hezky psané.

29.01.2022 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Takhle kniha mi naprosto nadchla! Po dlouhé době, něco co stálo za to! Na to jaká je to bichle, tak jsem ji zhltala ani jsem nevěděla jak.

07.02.2024 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Já tu Petrusovou miluju. Tolika uchechtnutí z mé strany u knihy jsem ještě nezažila. Kniha strašně krásně, lehce psaná. Čte se úžasně. Vůbec celá série se mi strašně moc líbila. První dvě knihy jsem četla už víc jak dva roky zpátky a stejně si pamatuji o čem byly a že mě nějakým způsobem zasáhly.

21.05.2022 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Úžasný, úžasný, úžasný!!! Každou chvíli jsem byla nadšená, že se příběh vyvíjí jinak než by člověk předpokládal nebo spíše já. Mno a nakonec jsem si i uronila slzičku. Nádhera. Jsem nadšená.

18.07.2020 5 z 5

Pro mě nejhorší kniha, kterou jsem kdy četla. Na straně 140 jsem to vzdala... A to jsem se několikrát pokoušela do knihy začíst, několikrát se s odkladem a odstupem času k ní vrátit, ale v knize mi i bylo úplně jedno kde skončím (u jiných knih jsem se vždy přemlouvala, že ještě kousíček musím vědět), ale tady mi to fakt bylo jedno. Za mě obrovské zklamání.

24.04.2020 1 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

To byl tak krásně nádherný příběh... Snad jedna z nejlepších oddychovek. Kniha sice nemá žádný wow efekt, ale přesto mě nadchla. Velmi čtivá.

01.04.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Bomba! Bomba! Bomba!!!!! Úžasná kniha! Hned od prvních stránek jsem se do knihy zamilovala. Kniha je psána tak lehce a netlačí na čtenáře. Mám jen malou knihovnu, kde si nechávám jen nezapomenutelné knihy a tato bude patřit k nim.

28.12.2022 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Ale jo, příjemná oddychovka, chvilkami s dobrými vtipnými rozhovory. Bavilo mě to.

25.04.2022 4 z 5