Lucie.H Lucie.H komentáře u knih

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

rozhodě jako vždy kniha lepší víte co si Katniss myslí to ve filmu není. příběh je neuveřitelný hned na začátku mě chytl nemohla jsem se odtrhnout

06.08.2016

Vztek Vztek Tracy Wolff

První díl jsem přečetla jedním dechem, druhý měl spousty částí které byly roztahané a místy nudné. I tak mě, ale kniha velmi bavila milostný trojúhelník byl naprosto vynikající, nebyl klasický jak jsme zvyklý. Sice vám v půlce knihy dojde jak to všechno asi bude, ale i tak vás kniha nepřestane bavit. Na 3 díl se neskutečně těším a doufám ze tu brzo bude.

29.11.2023 5 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Tak tohle pro mě bylo opravdu pohodové čtení. chemie mezi Grace a Jaxonem byla v knize velmi viditelná. konec skončil velmi otevřeně a nemůžu se dočkat dalších dílů.

15.06.2023 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

klasická romantická kniha se spousty klišé. ale i tak se mi knížka líbila.

04.08.2019 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Oproti prvnimu dílu trochu zklamání ale i tak se tesim na další díl !! ❤❤

27.07.2016 4 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

obálka mě velmi zaujala. a i když mě příběh bavil z nějakého důvodu si další díly nekoupím.

04.08.2019 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

super příběh něco mi ale vadilo občas to bylo i přehnané ale jinak super :)

15.12.2016 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Rozhodne supper pribeh !! Všem doporučuji :)

27.07.2016 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Super kniha jen se mi nelíbili ty neustále hádky ale jinak super !!

21.07.2016 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

kniha mě velice uchvátila ten konec mě ani moc překvapil něco podobného jsem čekala mám hlavu plnou otázek ale prostě je too uplně boží kniha sice dost perverzní ale jinak boží

14.07.2016 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Bylo mi strašně líto že celá série nástrojů smrti už končí-
na konci této knihy jsem dost brečela prostě bylo to uplně dokonale.
jen mi přišlo že 600 stran je trochu moct ale i tak nelituji času straveného u této série knih
doporučuji přečíst!!!!!!!

15.06.2016 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Zoey mi připada jako kdyby se ikdy neuměla ponaučit opakuje stejne chyby dokola a ty kluci hrozny...
Spoiler*
nechápu jak to Erikovy mohla udělat přišla mi opravdu jako nějaka běhna a je začíná být dost podobná afroditě (afrodite z prvniho dílu) ale další knihu si přečtu.

08.09.2016 4 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

také ůžasný příběh jednička o něco lepší ale i tak jsi tahle kniha zaslouží plný počet hvězdiček

06.08.2016 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

já nemám slov prostě boží příběhy ze strany Čtyřky/Tobiase

28.07.2016 5 z 5

Saxána a Lexikon kouzel Saxána a Lexikon kouzel Ivona Březinová

jako vždy kniha lepší než film. :)

10.06.2016

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Série DIMILY patří k mým neoblíbenějším proto když tato kniha vyšla hned jsem si jí koupila. Je to trochu podobné jako příbeh Eden A Tylera, ale i tak se mi kniha velmi líbila a byla jsem z ní nadšená. Blake jsem si oblíbila hned. Čekala jsme trochu více akce která se konala až v poslední kapitole, takže kniha skončila velmi otevřeně. Další díly sai určitě koupím jen to trvání.. :D
DOPORUČUJI POKUD HLEDÁTE LEHČÍ ČTENÍ NA LÉTO.

10.04.2022 5 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Bohužel tato kniha mě velmi zklamala místy mi přišla velmi nudná, a dočetla jsem jí z nutnosti. Stále uvažuji nad koupí posledního dílu.

04.08.2019 3 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

knížka mě velmi bavila, rozhodně si přečtu druhý díl.

04.08.2019 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

I když se mi předchozí díly velmi líbily a hltala jsem stránku za stránkou tenhle díl jsem nedočetla. bylo tam spoustu nudných částí kde se řešila jen strategie nadcházející války.

04.08.2019

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

není to můj šálek kávy, ale knihu jsem i tak přečetla, ale další díly už si nekoupím.

04.08.2019 3 z 5