Vyvolená

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Učednice velekněžky Zoey Redbirdová má spoustu problémů. Zaprvé si myslí, že narozeniny a Vánoce by se neměly míchat dohromady, i když se oslavenec narodil čtyřiadvacátého prosince. Zadruhé se zapletla se třemi kluky naráz. Zatřetí si začíná až podezřele rozumět s nejotravnější holkou na škole, kterou její ostatní kamarádi nemůžou ani cítit. Nejvíc ji však trápí, co se děje s její nejlepší přítelkyní. Stevie Rae možná vstala z mrtvých, ale změnila se – tak moc, že už pro ni nejspíš neexistuje cesta zpět. Jenomže tomu Zoey prostě nechce věřit, a proto začíná zoufale spřádat plány na její záchranu. Všechno ovšem musí stranou, když Školou noci otřese hrůzná vražda... V třetím díle série Škola noci sledujeme další trable budoucí upírky Zoey Redbirdové, kterou – podobně jako v předchozích částech, Označené a Zrazené – ani báječné nadpřirozené schopnosti neuchrání před bolestnými omyly a průšvihy dospívání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43386/big_vyvolena-ZHM-43386.jpg 3.81237
Série:

Škola noci 3.


Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Knižní klub
Originální název:

Chosen, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (65)

Kniha Vyvolená

Majuš333
14. května

'Nechci znát pravdu, pořád vedu svou: že krásná jsi a že jsi moje světlo, když jsi jak noc a černější než peklo.'


Na začiatku som si hovorila, že toto snáď napísala iná autorka. Bolo to svižné, dynamické, no potom sa to opäť vrátilo do zabehnutých koľají: Zoey a jej chlapci a pripomínanie vecí z predchádzajúcich častí...
Ale som rada, že aspoň Zoeyna situácia s chlapcami sa už vyriešila...


Damien se na holky výmluvně zamračil a odkašlal si. "Vy dvě jste hotové povětrnice."
"Ségra, co to prosím tebe je povětrnice?" zeptala se Shaunee.
"To je žena či dívka, která na čerstvém povětří vypadá ještě líp než vevnitř," prohlásila Erin a pokračovala v břišním tanci.

michaela5515
24. dubna

(+ SPOILER) Kenny Chesney dokáže i z monstra Stevie Rae vytáhnout tu správnou kovbojku :) Heath je miláček, Eric moc ne. Zoey a Afrodita k sobě hledají cestu a utužují přátelství, které je jednou možná zachrání. Za mě super!


Kaila146
26.06.2022

(+ SPOILER) Rozhodně lepší než předchozí díly, četlo se mi to daleko líp. Zoey mě štvala o malinko míň než v předchozím díle, ale stále dost. Přece jí muselo dojít, že je s Lorenem něco špatně! Ale jsem ráda, že na své chyby konečně nějak doplatila. A taky jsem ráda, že přeměna Stevie Rae nebyla zadarmo.
Konec byl vážně napínavý.

rampapa
20.04.2022

Miluju tuhle Školu noci. Miluju knížky o upírech. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

knihomolkaMist
18.06.2021

Může ten zatracený Heath už umřít?! V této sérii snad není postava, která by mi lezla na nervy víc než on. I když zrovna v tomhle díle mi lezli na nervy snad všichni kluci kromě Damiena.
Ale zpět ke knize... ta je neskutečně čtivě napsaná, má spád a na konci, jak už je zvykem, čeká naprostý převrat o 180 stupňů, který vás donutí číst další díl.

RoseJP
15.04.2021

(+ SPOILER) Kniha je tenká, opět má čtivý děj, ale nezajímavější byla kniha ke konci. Byla jsem ráda, že kniha nekončí happyendem. Snesla bych zkrácení vyprávění o milostných problémech, které Zoey má, i když jí je sedmnáct, přece je jasné, že s Lorenem bylo od začátku něco špatně. Jsem zvědavá jestli jí kamarádi opět vezmou mezi sebe a jestli se k ní vrátí Erik.

vlkove
07.11.2020

Slabší než předchozí díly. Nejvíce mě chytl konec a jsem zvědavá jak se bude děj dále vyvíjet.

CiaKawlone
20.10.2020

Takhle puberťácká série nabírá na obrátkách. Rozhodně je potřeba ur
znat, že se přiostřuje a už to není jen ta nevinná zábava.

1