Rezistence

Měl to být pro Tris šťastný a slavnostní den, ale všechno dopadlo úplně jinak. Po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a nad společností se vznáší válka. Tris se musela rozhodnout už jednou – a teď ji čeká další volba. Dřívější rozhodnutí, obavy, zármutek i provinilost, to vše ji teď dostihlo a Tris nezbývá než bez výhrad přijmout svou Divergentní identitu. Dokáže se ale vyrovnat se vším, co to znamená?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/134258/rezistence-134258.jpg 4.13059

Povstalecká trilogie / Divergencia (2.)

Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Insurgent (2012)

Kniha Rezistence

Dada_cte

Dokonalé pokračování knihy Divergence. Opravdu krásná kniha, těším se na Alianci. Všem doporučuji ❤️

Mamosvain

Nevím proč, ale tenhle prostřední díl u mě prostě postrádá to, co jak krásná Divergence, tak o něco slabší Aliance, zkrátka mají a předávají svým čtenářům. Samozřejmě to už je prostě zažitá formule u středních dílů YA trilogií, takže člověk se nemá čemu divit. Ale i tak dávám knize čtyři hvězdičky, které si Rezistence rozhodně zaslouží.

PhoebePollard

Pokračování dobré série. Tenhle díl je hodně protahovaný a není moc propracovaný do hloubky ( u poloviny věcí jsem si říkala: "Proč to dělají takhle? Tohle je přeci mnohem jednodušší!"). Ale jestli se vám líbila jednička, tohle si určitě nenechte ujít.

Veveerka_123

Kniha byla velmi poutavá, a napínavá.

DannyLady

Druhý díl mě malinko oproti jedničce zklamal. Tris tam byla jen za ufňukanou malou holku a jednání některých postav bylo trochu iracionální. Ale obecně to mělo docela náboj a příběh se tím posunul na další level. Konec mě ale ani trochu nepřekvapil, protože sem ho čekala už asi od půlky knihy. Sem zvědavá, co si na nás autorka nachytala v dalším díle.

Áža707

Skvělé pokračování. Znova přečtené jedním dechem, protože příběh vás vtáhne do děje. Nejen příběh hodnotím velmi kladně, ale i vývoj postav, protože kdo by to od Caleba čekal? A Tris a Čtyřka se nemusí shodnout ve všem, na to bych mohla číst nějakou romantiku. :D takže doopravdy doporučuji :) napínavé, deh beroucí

jirka3176

Jop 10/10

SleepyAllDay

K dočtení knížky mi chybí asi 50stránek, které snad padnou za vlast dnes večer, ale už teď si troufám napsat hodnocení. Nebavilo mě to. Možná, že si od tohoto tématu zase potřebuji na chvíli odpočinout, proto jsem knihu četla téměř tři měsíce.
Oproti Divergenci mi to přijde jako propad. Možná je to tím, že jsem nejdříve viděla film a až potom četla.
Chování Tris se mi nelíbilo, Peter překvapil, ale určitě to neudělal jen tak pro nic za nic, že.

Uvidíme, co přinese Aliance.