Rezistence

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Měl to být pro Tris šťastný a slavnostní den, ale všechno dopadlo úplně jinak. Po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a nad společností se vznáší válka. Tris se musela rozhodnout už jednou – a teď ji čeká další volba. Dřívější rozhodnutí, obavy, zármutek i provinilost, to vše ji teď dostihlo a Tris nezbývá než bez výhrad přijmout svou Divergentní identitu. Dokáže se ale vyrovnat se vším, co to znamená?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/134258/rezistence-134258.jpg 43272
Série

Povstalecká trilogie / Divergencia 2.

Žánr
Romány, Sci-fi, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo
Orig. název

Insurgent, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (474)

Kniha Rezistence

Přidat komentář
MyBookWorld
12. října

Napínavé od začátku do konce, od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Skvělé pokračování Divergence, jediné mínus je pro mě nepochopitelné chování hlavní hrdinky, která mě místy až rozčilovala (:

Nel-ly
15. září

Přiznám se, že jsem měla velké potíže knihu dočíst. A trojku jsem nakonec nikdy nezačala... nezajímalo mě, co se stane... a to je pro mě jasná značka toho, že je něco špatně.
Je to hloupé.
Nelogičnosti. Hlavní hrdinka. Tobias je fajn. Celý ten svět... prostě to nefunguje.


akcive11
04. září

Jsem velikým fanouškem triologie + Čtyřky.
Autorka píše tak, že slova hltáte :) Pokud jste viděli pouze filmy, doporučuji přečíst knihy,.. poté se dozvíte, tak příběh skutečně skončí.

ydnac
02. září

Tak tahle série mě uvedla do dalšího možného fantasy světa. Perfektně vymyšleno. Člověk se ještě nemusel bát, že to bude podobné něčemu:-)i když pokud je dobře napsáno a člověk si zamiluje postavy, snadno odpustí i podobnost s jinými knihami:-)Doporučuji každému kdo nečetl:-)

Aquagirl
29. července

Musím přiznat, že první díl mě bavil víc, už kvůli Tris, která mě tady chvílemi dost štvala. Ale i tak to bylo zajímavé čtení, jsem ráda, že mám celou trilogii pohromadě.

Luc.i
24. července

První díl se mi hodně líbil a proto mě tenhle celkem zklamal. Tris mě v tomhle díle trochu rozčilovala a chvílemi jsem ji vůbec nerozuměla a absolutně jsem se s ní nedokázala zžít. Tobiasovo chování mě taky někdy trochu zaráželo a těším se až se o něm dozvím víc. Děj knížky mě úplně nebavil a nic mě úplně nepřekvapilo. Myslím že měla větší potenciál než autorka využila. Další díl si přečtu a doufám že bude lepší než tenhle 3/5*

Jája92
20. července

Tento díl se mi líbil o dost méně než druhý, čekala jsem lepší zpracování.

jcernaa
15. července

Rezistence mi přijde horší než první díl. Nelíbí se mi už tolik děj a Trys se taky hodně změnila. Za mě byla první kniha lepší.

1 ...

Doporučujeme

Pandemonium
Pandemonium
Hunger Games 1–3 (box)
Hunger Games 1–3 (box)
Vražedná pomsta
Vražedná pomsta
Divergence
Divergence