Píseň krve

kniha od:


KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Vélin Al Sorna, zasvěcený Šestému řádu, byl od útlého dětství cvičen k boji a zabíjení ve službách víry. Řád se stal jeho jedinou rodinou. Vélinův otec byl rytířem krále Januse, panovníka sjednocené říše. Vélinovo rozhořčení, že ho otec zbavil jeho práv a v pouhých deseti letech ho nechal na prahu Šestého řádu jako nalezence, nezná mezí. Během pobytu v řádu se navíc doslechne podivné zvěsti o své matce, na niž si téměř nevzpomíná. Postupně také odhaluje důvody, které jeho otce vedly k tomu, že ho řádu svěřil. Ale jedna pravda je důležitější než všechny ostatní: Vélina Al Sornu čeká budoucnost, kterou má teprve pochopit. Budoucnost, která změní nejen říši, ale také celý svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207398/pisen-krve-cs2-207398.jpg 4.61243
Série

Stín Krkavce 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Host
Orig. název

Blood Song, 2013

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (261)

Kniha Píseň krve

Přidat komentář
Ticiana
09. září

Ja jsem úplně spokojena. Kniha je rozsáhlá, líbilo se mi hodně akce. Velina, Frentise a Šerin jsem si hodně oblíbila, král Janus mne hrozne stval a jeho dcera taky. Jsem zvedava, co bude dal. Doufám, ze vic magie nebo něčeho fantastického. Zatim mi to prijde vic jako nějaký válečný Roman nebo tak něco.

ydnac
08. září

Bohužel zatím nedočteno, není to špatné, ale STRAŠNĚ se to vleče.......snad se k této knize jednou vrátím.


Bakana
03. září

Na mě byl ten příběh hodně rozvláčný, zbytečně podrobný a taky dost zamotaný.
Na přečtení dobré, ale vracet se ke knize nebudu a další díly už si asi taky nepřečtu.

Carolxc
30. srpna

Mám ráda fantasy a kamarádka mi tuto sérii doporučila. Dala jsem na její doporučení a já osobně nelituji. Příběh Al Sorny mě zaujal a jeho charakter mi byl sympatický od začátku až do konce. Celkově se mi četla dobře a nikde jsem se nezasekla, ani se nenutila číst, jako u jiných knížek.
Jsem zvědavá na další díly a zda-li otázky, na které jsem nedostala odpověď mi budou zodpovězeny. Další díly jsou prý už slabší a vím, že v dalších knihách se nevěnuje autor jen Vélinovi, ale dalším dvěma postavám, což mě osobně odrazuje. V prvním dílu ze série Draconis Memoria od toho samého autora mi to spíše překáželo.

Aivinka
23. srpna

Ze začátku jsem si příběh užívala, ale když odešel výcvik, začala jsem se pekelně nudit... Kniha není napsaná špatně, právě naopak, asi jen nejsem cílovka.

Princezna_V
24. července

624 stránek je opravdu vražedně moc a slovo kakofonie už nikdy nechci slyšet

Isew
09. července

Někdy to bylo velmi zajímavé, někdy velmi nudné. Začátek mě bavil, prostředek taky, ale ke konci to ztrácelo dech. Po více než 2/3 končím. Do dalších dílů se určitě nepustím, protože další vývoj Vélina Al Sorny je mi úplně jedno. Ale musím ocenit přezdívky Pán bitev, Pán věží, Vrah Nadějného... jak jiné od našich skautských přezdívek - Vrána, Woody, Gazík, Vlaštovka... Jen mi pořád nedochází, proč je tato kniha zařazena jako Fantasy. Kromě fiktivních sedmi řádů (což klidně mohlo být), je to středověk jako vyšitý.

Dale00007
27. června

Skvěle vymyšlený svět a zápletka příběhu.

1 ...

Doporučujeme

Parfém bláznivého tance
Parfém bláznivého tance
Jsem roztříštěná
Jsem roztříštěná
Kněžka
Kněžka
Paní jezera
Paní jezera