Píseň krve

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Vélin Al Sorna, zasvěcený Šestému řádu, byl od útlého dětství cvičen k boji a zabíjení ve službách víry. Řád se stal jeho jedinou rodinou. Vélinův otec byl rytířem krále Januse, panovníka sjednocené říše. Vélinovo rozhořčení, že ho otec zbavil jeho práv a v pouhých deseti letech ho nechal na prahu Šestého řádu jako nalezence, nezná mezí. Během pobytu v řádu se navíc doslechne podivné zvěsti o své matce, na niž si téměř nevzpomíná. Postupně také odhaluje důvody, které jeho otce vedly k tomu, že ho řádu svěřil. Ale jedna pravda je důležitější než všechny ostatní: Vélina Al Sornu čeká budoucnost, kterou má teprve pochopit. Budoucnost, která změní nejen říši, ale také celý svět....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207398/pisen-krve-cs2-207398.jpg 4.61243

Stín Krkavce 1.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Host

Blood Song, 2013

Kniha Píseň krve

Ticiana

Ja jsem úplně spokojena. Kniha je rozsáhlá, líbilo se mi hodně akce. Velina, Frentise a Šerin jsem si hodně oblíbila, král Janus mne hrozne stval a jeho dcera taky. Jsem zvedava, co bude dal. Doufám, ze vic magie nebo něčeho fantastického. Zatim mi to prijde vic jako nějaký válečný Roman nebo tak něco.

ydnac

Bohužel zatím nedočteno, není to špatné, ale STRAŠNĚ se to vleče.......snad se k této knize jednou vrátím.

Bakana

Na mě byl ten příběh hodně rozvláčný, zbytečně podrobný a taky dost zamotaný.
Na přečtení dobré, ale vracet se ke knize nebudu a další díly už si asi taky nepřečtu.

Carolxc

Mám ráda fantasy a kamarádka mi tuto sérii doporučila. Dala jsem na její doporučení a já osobně nelituji. Příběh Al Sorny mě zaujal a jeho charakter mi byl sympatický od začátku až do konce. Celkově se mi četla dobře a nikde jsem se nezasekla, ani se nenutila číst, jako u jiných knížek.
Jsem zvědavá na další díly a zda-li otázky, na které jsem nedostala odpověď mi budou zodpovězeny. Další díly jsou prý už slabší a vím, že v dalších knihách se nevěnuje autor jen Vélinovi, ale dalším dvěma postavám, což mě osobně odrazuje. V prvním dílu ze série Draconis Memoria od toho samého autora mi to spíše překáželo.

Aivinka

Ze začátku jsem si příběh užívala, ale když odešel výcvik, začala jsem se pekelně nudit... Kniha není napsaná špatně, právě naopak, asi jen nejsem cílovka.

Princezna_V

624 stránek je opravdu vražedně moc a slovo kakofonie už nikdy nechci slyšet

Isew

Někdy to bylo velmi zajímavé, někdy velmi nudné. Začátek mě bavil, prostředek taky, ale ke konci to ztrácelo dech. Po více než 2/3 končím. Do dalších dílů se určitě nepustím, protože další vývoj Vélina Al Sorny je mi úplně jedno. Ale musím ocenit přezdívky Pán bitev, Pán věží, Vrah Nadějného... jak jiné od našich skautských přezdívek - Vrána, Woody, Gazík, Vlaštovka... Jen mi pořád nedochází, proč je tato kniha zařazena jako Fantasy. Kromě fiktivních sedmi řádů (což klidně mohlo být), je to středověk jako vyšitý.

Dale00007

Skvěle vymyšlený svět a zápletka příběhu.

Parfém bláznivého tance
Parfém bláznivého tance