Lucie.H Lucie.H komentáře u knih

Vztek Vztek Tracy Wolff

První díl jsem přečetla jedním dechem, druhý měl spousty částí které byly roztahané a místy nudné. I tak mě, ale kniha velmi bavila milostný trojúhelník byl naprosto vynikající, nebyl klasický jak jsme zvyklý. Sice vám v půlce knihy dojde jak to všechno asi bude, ale i tak vás kniha nepřestane bavit. Na 3 díl se neskutečně těším a doufám ze tu brzo bude.

29.11.2023 5 z 5

Někdo jako my Někdo jako my Estelle Maskame

Krásné zakončení celého příběhu, chyběl mi závěrečný prolog, ale zase si člověk aspoň může domyslet jak to nakonec cele dopadlo.

12.08.2023 5 z 5

Delirium Delirium Lauren Oliver

Kniha pro young adult u které si člověk krásně odpočine a nemusí u ní moc přemýšlet. Za mě super počtení.

07.07.2023 5 z 5

Touha Touha Tracy Wolff

Tak tohle pro mě bylo opravdu pohodové čtení. chemie mezi Grace a Jaxonem byla v knize velmi viditelná. konec skončil velmi otevřeně a nemůžu se dočkat dalších dílů.

15.06.2023 5 z 5

Někdo jako ty Někdo jako ty Estelle Maskame

Série DIMILY patří k mým neoblíbenějším proto když tato kniha vyšla hned jsem si jí koupila. Je to trochu podobné jako příbeh Eden A Tylera, ale i tak se mi kniha velmi líbila a byla jsem z ní nadšená. Blake jsem si oblíbila hned. Čekala jsme trochu více akce která se konala až v poslední kapitole, takže kniha skončila velmi otevřeně. Další díly sai určitě koupím jen to trvání.. :D
DOPORUČUJI POKUD HLEDÁTE LEHČÍ ČTENÍ NA LÉTO.

10.04.2022 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Knihu jsem měla přečtenou za den. Boj který byl ke konci jsem čekala o něco lepší ale i tak to bylo krásné zakončení série i slzička mi ukápla.

15.05.2020 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Druhý díl byl o něco horší než první v knize se vlastně skoro nic nestalo. Ale! napsané je to velice dobře ani jsem si neuvědomila že jsem na konci knihy.

15.05.2020 4 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Příběh je velmi zajímavý námět to má krásný ale zpracování už je horší. I když se mi to líbilo rozhodně jsem tam našla chybičky a říkala jsi že tohle už je moc. Kolikrát se mi stalo že jsem přeskakovala věty aby jsme příběh konečně dokončila. Z důvodu dobrého konce se chystám na další díly.

15.05.2020

Clarity Clarity Karolína Bendová

Knihu sem na Wattpadu nečetla, a roto jsem se rozhodla podpořit autorku a koupit si její knihu. kniha se mi ze začátku líbila ale od půlky knihy mi to přišlo to samé dokola knihu jsem přečetla jen tak tak. ale přece jen ráda podpořím autorku koupím i její další knihy a doufám že ty budou o něco lepší.

09.12.2019 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

bohužel detektivky vůbec nemusím a i když jsem to chtěla zkusit u této úspěšné knihy .. marně..

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Bohužel tato kniha mě velmi zklamala místy mi přišla velmi nudná, a dočetla jsem jí z nutnosti. Stále uvažuji nad koupí posledního dílu.

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

knížka mě velmi bavila, rozhodně si přečtu druhý díl.

Labyrint (1.-3. díl) Labyrint (1.-3. díl) James Dashner

jedna z mých velmi oblíbených knih.

Temný experiment Temný experiment Gwenda Bond

Jako milovník seriálu jsem si hned musela koupit tuto knihu. Kniha měla velmi dobrý start ale později to začalo upadat. vcelku jsme se dozvěděli jen něco o matce El ale víc nic..

04.08.2019 4 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Jak milovník DIMILY série bylo mojí povinností tuto knihu koupit. Ale bohužel mě kniha zklamala a přišla mi vcelku zbytečná sice jsme se dozvěděli něco nového o Tylerovi, Ale i tak jsem se do přečtení knihy musela přemáhat.

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

I když se mi předchozí díly velmi líbily a hltala jsem stránku za stránkou tenhle díl jsem nedočetla. bylo tam spoustu nudných částí kde se řešila jen strategie nadcházející války.

04.08.2019

Návrh Návrh Elle Kennedy

klasická romantická kniha se spousty klišé. ale i tak se mi knížka líbila.

04.08.2019 4 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

není to můj šálek kávy, ale knihu jsem i tak přečetla, ale další díly už si nekoupím.

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

celá série je velmi dobrá

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

měla jsme knihu přečtenou za 2 dny nemohla jsem se odtrhnout za mě super.