lištička123 lištička123 komentáře u knih

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Možná slabší, oproti ostatním, které jsem od autorky četla, přesto výborná.

01.02.2023 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Skvělá, dokonalá kniha. Taková, že ve vás ještě dlouho po přečtení zůstane.

21.07.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda, super. Místy jsem teda měla husinu, jak to bylo nechutné, ale jinak výborný thriller podle mého gusta.

22.04.2021 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Skvělá. Severské detektivky jsem si zamilovala a ještě ani jedna mě nezklamala. I tato byla super. Od začátku až do konce napínavá, doporučuji všema deseti.

26.09.2020 5 z 5

Zajímavé čtení. Smrt lidí,která zůstane navždy záhadou. Každý si může vybrat, jakým způsobem mohli účastníci této expedice zemřít. Knížka určitě stojí za přečtení.

19.07.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knížky od Hana Mrnštajnové mám moc ráda. Stejně jako ostatní byla Hana velmi silnou knihou, o to víc, že se hlavní část odehrávala za 2. sv. války.

17.07.2019 5 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Moc jsem si tuhle bichličku užila.

19.06.2023 5 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Ani třetí díl nezklamal, byla to jízda. Výborná záležitost.

27.12.2021 5 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Skvělá, čtivá kniha,která má co předat.

19.09.2021 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Čtivě napsané. Působivý příběh.

03.04.2021 4 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Obsáhlejší, pomalejší, ale napínavé a stojí za přečtení. Přečtu si i další díly ze série.

17.01.2021 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

U tohoto autora je to opravdu sázka na jistotu. Skvělá knížka. Čtivá, napínavá, super.

07.03.2020 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Jeden z lepších trillerů, které jsem četla. Začátek mě popravdě trošku štval, nebyla mě sympatická ani jedna z hrdinek, ale po první třetině se děj rozjel a knížka mě začala bavit.

03.02.2020 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Opět skvělá knížka od Aleny Mornštajnové. Zatím mě od ní žádná nezklamala. Čtivá, s příběhem, který si určitě ješte alespoň jednou přečtu.

19.05.2019 5 z 5

Výborné čtení plné silných myšlenek.

01.07.2023 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Konec se mi moc nelíbil, ale jinak kniha i filmové zpracování super.

18.11.2022 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Skvělá, napínavá,čtivá. Krátké kapitoly. Takové to-ještě jednu.. ještě jednu...a jste na konci.

08.11.2022 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Skvělá oddechvka. Romantiku moc nevyhledávám, ale tato byla fajn. Určitě se pustím do dalších knih od autorky,stojí to za to.

09.07.2022 4 z 5

Sběratelka sirotků Sběratelka sirotků Ellen Marie Wiseman

Skvělá knížka, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Smutná, drsná,...ale skvěle napsaná.

05.04.2022 5 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Skvělá knížka, ostatně jako každá od Ruty Sepetys.

07.01.2022 4 z 5