LiKa00 LiKa00 komentáře u knih

Krysař Krysař Viktor Dyk

Skvělá knížka.

17.11.2018 5 z 5

Legenda Emöke Legenda Emöke Josef Škvorecký

Kniha krásná. Jen mi vadila ta dlouhá souvětí třeba i na tři strany. Docela jsem se v tom ztrácela. Ale jinak příběhově je to pěkné.

19.10.2018 4 z 5

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Krásná knížka.

02.10.2018 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Nádherná kniha.

17.09.2018 5 z 5

Zeď Zeď Jean-Paul Sartre

Kniha se mi líbila. Povídka Zeď a Místnost se mi líbila nejvíce. Ty ostatní byly na mě moc úchylné, ale jinak kniha pěkná. Člověka to nutí se občas nad tématem zamyslet.

26.07.2018 4 z 5

Jak jsem potkal ryby / Smrt krásných srnců Jak jsem potkal ryby / Smrt krásných srnců Ota Pavel

Skvělá knížka, hrozně moc hezky napsaná, opravdu moc se mi líbila. Jsem ráda, že jsem se k ní díky povinné četbě dostala.

23.07.2018 5 z 5

Směšné lásky Směšné lásky Milan Kundera

Sbírka se mi líbila. Povídky jsou dobře napsané a hezky se čtou. Téma povídek mi bylo občas proti, jelikož tam hodně figuruje nevěra. Ale za určitým účelem to Kundera napsal. Takže za mě super.

20.07.2018 5 z 5

Sběratel mušlí Sběratel mušlí Anthony Doerr

Docela mě mrzí, že někteří lidé nedokáží ocenit tyto příběhy a celkově tuto knihu. Tahle kniha je pro lidi, kteří se v tom dokáží najít a kteří mají jiné myšlení a pohled na svět. Příběhy mají své osobní kouzlo, které je určeno jen pro některé. Nevím jak to popsat, každopádně kniha není určena pro "běžné" lidi. Tím samozřejmě nechci nikoho urážet, je to jen můj osobní názor.

26.06.2018 5 z 5

Skvělá knížka. Moc dobře se mi četla a ráda jsem se k ní vracela. Knížky o druhé světové válce jsou velmi zajímavé. Je až zdrcující co vše se dělo a jak s lidmi zacházeli jako s kusem hadru.

08.06.2018 5 z 5

Cantervillské strašidlo / Obraz Doriana Graye Cantervillské strašidlo / Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Četla jsem jen Obraz Doriana Graye kvůli maturitě a myslím, že je to velmi dobré dílo. Člověk až do konce neví co se vlastně s nim stane. Skvělá kniha.

24.05.2018 5 z 5

O dívce Grace O dívce Grace Anthony Doerr

Knihu jsem nedočetla. Nebavila mě. Neměla jsem nutkání, jako u jiných knih, se s natěšením ke knize vrátit.

08.01.2018

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Kniha velmi krásná. Ale na začátku jsem měla nutkání knihu odložit, v některých částech mi přišlo, že se chovají jako děti. Ale vyčkala jsem a potom to dostalo ten správný spád a bylo to nakonec super.

23.11.2017 5 z 5

Všichni jsme utkáni z hvězd Všichni jsme utkáni z hvězd Rowan Coleman

Kniha moc krásná. Jen mě mrzí, že jsem neměla možnost přečíst knihu v jednom tahu. Čas nebyl a tak jsem knihu měla dosti nakouskovanou, ale i tak nádhera. Rowan má všechny knihy velmi krásné a tato není výjimkou.

02.11.2017 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Na knihu jsem se těšila, jelikož mě bavily předchozí díly a hlavně tato kniha by byla z pohledu té která si vybírá, bylo by to zkrátka jiné. Jenže knihu jsem po třech kapitolách odložila. Nebavila mě. Spíše mě štvalo chování mladé Eadlyn a tak jsem jí odložila. Raději zůstanu u základních třech dílů, které jsou prostě skvělé.

27.07.2017 1 z 5

Rosiin sladký krámek snů Rosiin sladký krámek snů Jenny Colgan

Prostě úžasná. Pohltila mě už od samého začátku a na konci i slzy ukáply. Prostě krásná, nevím co víc napsat.

26.07.2017 5 z 5

Noční host Noční host Fiona McFarlane

Moc krásná knížka. Ta Frida mě ke konci fakt štvala, jak se někdo takhle může chovat ke staré paní, ještě když vím, že se v téhle době někteří lidé takhle chovají. Každopádně knížka pěkná, ale smutný konec :(

12.06.2017 5 z 5

Rodina ze dne na den Rodina ze dne na den Rowan Coleman

Četla jsem první díl, který byl super, pořád se tam něco dělo, ale tento druhý díl jsem u šesté kapitoly odložila . Kniha mě nebaví, myslím, že by bohatě stačil ten první díl.

26.05.2017 3 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Nádherná kniha. Od Rowan Coleman jsem četla už druhou knížku a ani ta nezklamala. Reálná témata, která bohužel potkávají reálné lidi.

26.01.2017 5 z 5

Moje srdce a jiné černé díry Moje srdce a jiné černé díry Jasmine Warga

Krásná knížka. Jedna z mála knížek o sebevraždě, která končí dobře. Taky dávám velké plus tomu krásnému obalu.

13.01.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Moc krásný. Všechny díly byly super. Bude mi ten děj chybět, dva měsíce jsem s nima prožívala jejich pocity a žila jejich životy a najednou to skončí. Na konci mě mrzí ztráta těch důležitých lidí, ale hold to muselo být dramatické.

03.11.2016 5 z 5