Moje srdce a jiné černé díry

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Když máte pocit, jako byste místo srdce měli zoufale bezednou černou díru, která všechno spolkne, jaký smysl má každé ráno znovu vstávat? Aysel už nechce žít – čeká jen na vhodný okamžik, aby se rozžehnala se životem. Nemá ale odvahu udělat to sama. Když se přes internet seznámí s Romanem, zdá se, že našla skvělého komplice, aby uskutečnila svůj záměr. Jenže při plánování společné smrti Aysel začíná cítit, jak moc se na setkání s Romanem těší, jak lehké a plné světla dokáže její srdce být. A najednou je pomyšlení, že by to všechno skončilo, nesnesitelné... Aysel se pustí do boje. Za svůj život, za jeho život, za jejich lásku......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/306498/moje-srdce-a-jine-cerne-diry-y6R-306498.jpg 4.2163
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Argo
Orig. název

My Heart and Other Black Holes, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (44)

Kniha Moje srdce a jiné černé díry

Přidat komentář
Ivka14
25. srpna

Kniha se mi líbila, ikdyz tyto temata v knize nemám ráda.

Akléda_
08. července

Kniha se mi líbila, ale bohužel jsem nečekala něco víc. Četla se poměrně rychle, konec mě překvapil a bylo to plné hezkých myšlenek, ale přišlo mi to trošku táhlé. Čekala jsem že to na mě asi víc zapůsobí.

Damonka12
17. června

Knihu jsem měla přečtenou za jeden den. A byla pro mě hodně emoční, ale negativně. I když vzhledem k tématu tak měla asi působit. Jsem ráda za ten konec. Ale určitě už si jí znovu nepřečtu. Nemám taková témata v knihách ráda. Ale pokud někomu nevadí určitě si ji může přečíst.

Kláraaa20
26. května

Tato kniha ukazuje že i něco tak jednoduchého může být skvělé. Knížka se mi moc líbila a určuje si jí ještě párkrát přečtu.

aktijnov
07. března

Nenáročná oddychovka. Ale přečtení nelituji.

KateTheBlogger
06. března

Knížka se mi líbila, i přesto že byla předvídatelná a viděla jsem v ní podobnost s knížkou Všechny maé zázraky. A ačkoli to zní zvláštně, když vezmu v potaz, o jakém tématu knížku pojednává, dost často jsem se u ní nahlas smála a čtení si užívala :-)

oblakaknih
12. února

Moje nejoblíbenější kniha. Napínavý a skvělý příběh.

Vikaziza
23. ledna

Knihu jsem dočetla do poloviny, než jsem se jí rozhodla vrátit. Byla to hrůza. Ne kvůli tématu, ale spíš stylu a překladu knihy. S hlavní hrdinkou jsem nedokázala sympatizovat a moc mi nepřišlo, že by měla deprese, když pominu fakt, že v každé kapitole aspoň třikrát připomene, že se chce zabít, aby na to snad náhodou někdo nezapomněl. (Po pár kapitolách to bylo dost otravné a Ayesl taky)
Shrnuto: Po přečtení Všech malých zázraků, které byly čtivé a měly silný příběh, bylo rozhodnutí přečíst si tuhle knihu dost špatný.
Ale je tu jedna věta, která mě dostala: "Jeho oříškové oči se zaleskly a byly spíš zlaté, než zelené."

1

Štítky

sebevražda deprese pro mládež

Autor a jeho další knihy

Jasmine Warga
americká

Podobné knihy

všech 8 podobných

Kniha Moje srdce a jiné černé díry je v

Právě čtených5x
Přečtených208x
Čtenářské výzvě21x
Doporučených17x
Knihotéce45x
Chystám se číst167x
Chci si koupit46x