LenkaGonn LenkaGonn komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha mě velice bavila. Nepředvídatelná zápletka. Velice se mi líbil konec.

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Kniha mě bavila. Autorka měla skvělý námět a kniha odsýpala.

25.03.2019 4 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Příběh mě sice zaujal, ale občas se to táhlo. Kniha je rozhodně hezká, ale už si ji znova nepřečtu.

25.03.2019 3 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Moje první kniha od této autorky. Velice mě zaujala. Byla velice čtivá. Děj ubíhal a už jsem ji četla alespoň 3x.

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Podle mě jedna z nejslabších knih od této autorky. Příběh hezky, zápletky a nakonec rozhřešení hodnotím velice pozitivně, ale jinak mi kniha přišla celkem nudná.

25.03.2019

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

Bohužel očekávání byla velká a nakonec to pro mě osobně bestseller nebyl. Nápad byl rozhodně skvělý, právě námět na tuto knihu mě přemluvil, abych si jí přečetla. Spíš mě zaujala druhá část knihy než ta první. Každopádně je tam pár zajímavých a čtivých momentů a pro mladší čtenáře to rozhodně může být zajímavé.

25.03.2019 3 z 5

Svůdné objetí Svůdné objetí Barbara Dawson Smith

Krásná kniha, kterou jsem přečetla už alespoň 4x a rozhodně se k ní ještě několikrát vrátím. Odpočinkové čtení. Měla jsem za dva dny přečtené. Nemohla jsem se od této knihy odtrhnout.

25.03.2019 5 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Začátek knihy mě zklamal. Mám ráda pohádky, ale od téhle knihy očekáváte víc sex než pohádku. Prostě z chudých holek jsou bohaté a všichni jsou zamilovaní a rodinné vztahy jsou perfektní. Už toho je moc. Zbytek knihy byl celkem hezký jsem ráda, že otce nevykreslila tolik pozitivně jako zbytek věcí a jsem i ráda, že matce neodpustila... možná to bylo trochu moc, že je matka nemocná a opustila proto 2 manželství a děti, ale budiž. Není to špatné čtení. Sex umí vykreslit autorka vcelku dobře. Příběh i mě občas zaujmul. Jenom si myslím, že některé knihy prostě nemusejí mít tolik pokračování. Vzhledově se mi v mé knihovně vyjímají, ale nemyslím se, že si je ještě jednou přečtu.

22.03.2019 3 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Od této knihy jsem čekala mnohem víc. Možná proto jsem byla tak zklamaná. Autora znám a jeho kniha Dítě číslo 44 je naprostá bomba a moc se mi líbí a proto jsem si koupila i tuhle. Ale příběh mi přišel uhozený a upřímně ta matka jeho je fakt střelená. Nečekala jsem, že nakonec to bude vše naopak. Pro mě prostě nic c bych si znova přečetla.

18.03.2019 1 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Tuto sérii mám ráda a rozhodně jsem se netajila tím, že se mi to líbí , ale musím se přiznat, že třetí díl jsem začala už minimálně 3x a nikdy jsem se nedostala přes čtvrtku. Myslím si, že v nejlepším by se mělo přestat a tady už to opravdu bylo vycucávání a vymýšlení další pohádky v pohádce. Pokud někdy dočtu ( nesnáším nedočtené knihy v mé knihovně), pak možná ještě něco k této recenzi přidám.

18.03.2019 1 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Pro mě je to odpočinková literatura a líbí se mi. Je to pohádka a nereálně vyhlížející vztah dvou lidí, ale přesto jsem se dobře bavila.

18.03.2019 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Miluju tuto knihu. Nic víc neřeknu. Rozhodně stojí za přečtení.

Kate: Budoucí královna Kate: Budoucí královna Katie Nicholl

Čtivá kniha a moc hezky napsaná. Dozvěděla jsem se příběh o Kate budoucí královně a bylo to přesně to co jsem očekávala. Občas to pro mě byly zbytečné informace, ale jinak opravdu moc hezká kniha.

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Tuto knihu mám přečtenou minimálně 3x a rozhodně se k ní ještě několikrát vrátím. Tedy k celé trilogii. Krásný a poutavý příběh zakomponovaný do Ruska. Popis situace za války vložený do příběhu lásky. Hrůzy i krásné momenty. Všechno v jednom balíčku. Hlavní hrdinka Taťána je naprosto odvážná a soucitná a na svůj věk velice vyspěla. Miluji tuhle knihu.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Upřímně? Zas tak nadšená jsem nebyla. Příběh ok. Zápletka fajn. Konec neočekávaný, ale jinak jsem od toho čekala víc. koukla jsem se i na film a to stejné. Nápad určitě zajímavý, ale příběh mi přišel docela nudný. Očekávala jsem víc akce. A asi nejvíc mi vadila opilá hrdinka, která lže. Chápu, že všichni hrdinové nemůžou být jen pozitivní, ale stejně jsem byla zklamaná.

18.03.2019 3 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Zase o hvězdu méně. Každý díl se mi líbí vždy o něco méně. Autorka až příliš přehání. Obrovské bohatství, nevlastní bratr, unesený přítel, unesená kamarádka, vydírání... skoro žádný sex a opět úžasná a naivní Mia. Byla jsem trochu zklamaná. Mám ještě 4. díl, takže už ho přečtu, ale bohužel se do něho pouštím se skepsí a strachem, že přijede princ na bílém koni a ona ho nebude chtít. No uvidíme.

18.03.2019 3 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Druhý díl ze serie Calendar girl. První kniha se mi líbila víc, ale přesto to byl pěkný příběh s trochou dramatu na konci. tentokrát mě trochu vadilo, že autorka už něco trochu přehání. Třeba jak hlavní hrdinka nakonec nepráskne násilníka a jak je hrozně statečná a jak jí mají všichni rádi. Mám ráda sladké knihy, ale tohle už na mě začínalo být trochu moc. Uvidíme další dva díly.

18.03.2019 4 z 5

První kniha ze serie se mi moc líbila. Sex, láska, vášeň, přátelství. Jednoduchý příběh pro puberťačky. Odpočinková četba. Mě se tato kniha líbila moc a rozhodně si i ještě jednou přečtu.

Vražedný chlad Vražedný chlad Louise Penny

Druhá kniha skvělé autorky Louise Pennyové. První kniha byla o hvězdičku lepší. Tady mi přišlo, že se děj táhne zezačátku, ale pak se to rozjelo a opět skvělý příběh. Tentokrát to bylo celkem předvídatelné kdo bude vrah. Na druhou stranu autorka je velice schopná nás neustále trochu mást. Už se těším na třetí knihu.

Zátiší Zátiší Louise Penny

Krásná a čtivá kniha. Nepřestala jsem dokud jsem ji nedočetla. Myslím, že ti co jsou nadšenci do Vražd v Midsomeru, tak jsou určitě i fandové Luise Pennyové. Rozhodně jsem se nenudila, Bylo to pohodové čtení a inspektor je rozhodně sympaťák. Jediný kdo mě ta opravdu štval byla jeho kolegyně, která neměla vůbec žádnou snahu a chovala se opravdu na pěst, ale jinak jsem rozhodně fanoušek.