Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/337479/mid_dievca-z-kalendara-3-jul-august-sep-yTY-337479.jpg 4 244 40

Calendar Girl série

Během dalších tří žhavých letních měsíců zamíří Mia do Miami, Texasu a svého rodného města Las Vegas. V červenci se stane herečku v hudebním videoklipu hiphopového umělce Antona Santiaga. V srpnu se bude vydávat za dávnou ztracenou sestru ropného magnáta a majitele ranče Maxwella Cunninghama. Tato úloha by pro ni měla být jednoduchá, ale zkomplikuje ji minulost, kterou Mia postupně odkrývá a mění vše, co do té doby znala. V září se vrací do rodného Vegas, kde lidé, kteří jsou jí nejbližší, bojují o život. Otcův zdravotní stav se zhoršil a ani její přítel Wes to nemá lehké. Mia zoufale hledá řešení…... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Ikar (SK) , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume Three , 2016

NicaCola
NicaCola
12.07.2023 4 z 5

V tomto díle se udála spousta důležitých věcí. Příběh Mii mě stále baví, těším se na poslední díl.

romantickaduse
romantickaduse
06.11.2022 5 z 5

Opět skvělé a čtivé, pikantnosti trochu ubývá. Mia už řeší i něco jiného než sex. Zajímavé novinky a ukrytá tajemství.

Digiivca
Digiivca
20.07.2022 5 z 5

Za mě zatím nejlepší čtvrt roku. Hlavně ten poslední měsíc.

E.lisabeth
E.lisabeth
13.05.2021 2 z 5

Cim dal tim neuveritelnejsi‍️

johana3160
johana3160
17.04.2021 3 z 5

(SPOILER) Uf, je to za mnou. Nejak mi to prislo tezkopadne, chvilemi zdlouhave. Ze silne a sebevedome hlavni hrdinky se stala na konci hromadka nervu. Chapu, ze to co se ji deje stoji za prd a to co se deje s Wesem je hooooodne velky p*u*er, ale tak nejak bych cekala vic. Hlavne mi prislo strasne nesmyslne jak se hrouti kvuli otci, nezlobte se na me, ale co cekala po osmi mesicich v komatu? Nelibi se mi kam pribeh smeruje. Predchozi dily se mi libily hlavne kvuli originalnimu konceptu, kazdy mesic nove dobrodruzstvi, ale ted? No nebudeme predbihat. Neberu “body” za nektere priserne prekladstelske obraty, a jeste horsi chyby sazby, ktere mi drasaly nervy, za to nemuze autorka...
Jo a mimochodem, vsimli jste si, ze hromada hrdinu tam ma zelene oci? Zelene oci jsou nesmirne vzacne, hlavne ciste “smaragdove” a “travove” zelene, ale autorka je ma minimalnr u kazde druhe postavy?

Myška43
Myška43
23.08.2020 5 z 5

Tento díl je pro mě zatím nejzajímavější. Mia řeší svůj vlastní život, lásku, rodinu. Vyjde na povrch spousta tajemství, nechybí tu akce a napětí. Takže za mě super.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
10.08.2020 4 z 5

Jednoznačně nejlepší kniha z celé série. Líbilo se mi, že další měsíce se začali motat kolem Mii a její rodiny. A že konečně se v dalších měsících neobjevil další sexy muž s chtíčem v očích. Prostě Wes je Wes.

LadyAlena
LadyAlena
03.04.2020 3 z 5

Jde to číst, ale ztrácí to šťávu, oproti 1 a 2

crazyslunicko
crazyslunicko
09.03.2020 4 z 5

Mia pokračuje ve své práci společnice a dál všem pomáhá kolem sebe. Při setkání v srpnu v Texasu však vyplynou na povrch nové skutečnosti o jejím životě a je z toho celá zmatená. V září odjíždí za otcem, kterému se zhoršil zdravotní stav.. Wes se ztratil a nikdo o něm nic neví. Do toho se začne komplikovat její dluh a věřitel si řekne svou cenu...

verunka93
verunka93
31.01.2020 4 z 5

Tento díl jsem četla opravdu velmi rychle, až mi nakonec bylo líto, že tak rychle :D V tomto dílu byl trochu změna oproti předchozím, nebylo to vše jen o sexu. Mia se seznámí se svou skutečnou rodinou, kterou bude časem rozhodně potřebovat. Ke konci dílu toho bylo na Miu skutečně hodně. Zhoršil se otcův stav, ztratil se Wes a do toho musela řešit, kde vezme peníze na splacení dluhu. Velmi ráda si přečtu poslední díl.

georginaa
georginaa
16.10.2019 5 z 5

Konečně se i něco dělo jiného, kromě sexu s klienty, přibylo akce, vydírání, otec a též něco se konečně dozví o své rodině. Plno let ji trápilo jak to bylo s rodiči a nakonec zjistí nečekanou zprávu od nevlastního bratra. Rozvíjí se drama, které příběhům dá oživení.

Kukicka
Kukicka
03.10.2019 2 z 5

Jednicka a dvojka byly takove fajn oddychovky. Tento dil uz byl moc prekombinovany. Umirajici otec, unosy, vydirani, trauma z napadeni, novy clenove rodiny... A musim rict, ze nektere vyrazy a slova, hlavne u postelovych scen me zacinaji iritovat

Evitsa
Evitsa
29.09.2019 4 z 5

Obal nadále zůstává děsný...
I tento díl se krásně četl úplně sám, ale co mi vadilo byla její naivita, která až přerustala do hlouposti a pak jak byla za každé malé příležitosti pořád mokrá,upřímně se divím, že se Amerika ještě nepotopila....

Damonka12
Damonka12
21.06.2019 4 z 5

Musím říci, že mě to bavilo více než předchozí díly, rozhodně jsem ale nečekala, že se z toho stane thriller a drama. Celkem se mi to líbilo i když jsem si chvílemi říkala, že to už je trochu moc, ale je to kniha, takže budiž, tuhle sérii určitě doporučuji, těším se na poslední díl.

petrzel
petrzel
21.04.2019 5 z 5

Líbilo se mi to jako příjemná oddechovka.

okeey
okeey
02.04.2019 5 z 5

Ach.. to bylo tak... smutné, hezké, povznášející a zároveň oddychové, davá to smysl? Asi ne. Leckdo by mohl říct, že je to brak a nemá to vypovídající hodnotu, ale má, alespoň pro mě. Tato série vás vytrhne ze všedního života neuvěřitelným způsobem. Předchozí dva díly byly super a tento byl skvělý! Série vás chytne a nepustí. Rozhodně doporučuji, příběh Mii krásně graduje!

LenkaGonn
LenkaGonn
18.03.2019 3 z 5

Zase o hvězdu méně. Každý díl se mi líbí vždy o něco méně. Autorka až příliš přehání. Obrovské bohatství, nevlastní bratr, unesený přítel, unesená kamarádka, vydírání... skoro žádný sex a opět úžasná a naivní Mia. Byla jsem trochu zklamaná. Mám ještě 4. díl, takže už ho přečtu, ale bohužel se do něho pouštím se skepsí a strachem, že přijede princ na bílém koni a ona ho nebude chtít. No uvidíme.

jana89
jana89
23.02.2019 4 z 5

Jako celek se mi kniha líbila. Zápletka s bratrem, uneseným přítelem a zhoršujícím se zdraví otce byla už možná trochu moc, ale nějak mi to celé pasovalo dohromady. To, že se kniha netočila jen kolem sexu mi vůbec nevadilo, právě naopak jsem byla ráda, že se autorka pustila i do jiných částí příběhu.

Ouninka
Ouninka
12.02.2019 3 z 5

Musím říct, že zatím nejhezčí byl opravdu první a druhý díl....třetí díl už byl slabší, hlavně zpočátku...ke konci už to bylo zajímavější a ve finále se mi líbil...poslední díl začínám číst až teď, ale určitě doporučuji přečíst celou sérii :-).

Julinka679
Julinka679
08.10.2018 2 z 5

Celkem zklamání ale po 2. dílu jsem to asi čekala. Bohužel jsem musela přeskakovat stránky a to dělám nerada, většinou knize dávám šanci a snažím se ji dočíst ale tady to nešlo... Vcelku jsem došla asi do 100 stránky a zbytek jsem přeskakovala...
Autorka se snažila vymyslet něco "jiného", což se vůbec nepovedlo... Záležitost s hraním sestry a situací s Wesem byl tento díl překombinovaný až až... Poslední díl přečtu jen abych měla celou sérii dočtenou ale moc od toho neočekávám...
Za mě 2* (možná spíš tak 1,5*).

přátelství erotika rodinné vztahy

Audrey Carlan