Kate: Budoucí královna

Kate: Budoucí královna obálka knihy
Mé hodnocení:

Kniha z pera zkušené autorky, která se britskou královskou rodinou zabývá řadu let, přináší mnoho zajímavých detailů i postřehů ze zákulisí. Na rozdíl od bulvárních periodik pracuje s ověřenými fakty a přibližuje čtenářům životní příběh Kate Middletonové, její idylické dětství v kruhu laskavé rodiny, sportovní a studijní úspěchy i šikanu, kterou Kate zažívala na prestižní soukromé škole, z níž nakonec raději odešla. A konečně studium na univerzitě St. Andrews, kde se zrodil vztah s princem Williamem, který nakonec přes všechny překážky a odklady dospěl po deseti letech ke šťastnému konci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238686/kate-238686.jpg 4.153
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno, Ikar (ČR)

Kate: The Future Queen, 2013

Kniha Kate: Budoucí královna

lenkaBajza
16.09.2020

Po "životopise" Meghan:Hollywoodská princezna a Můj manžel a já jato kniha rozhodně nejslabší. Připomíná bulvární články, je to příšerně vyumělkované a bujná fantazie autorky je příšerná. Nehodí se, aby popisovala, jak v krbu praskal oheň a Carol čekala na blížící se porod, nebo aby opravdu detailně a romanticky popisovala zasnoubení Kate a Williama. Nepůsobilo to vůbec dobře.
Na druhou stranu, poslední kapitoly, kde si autorka nemusela tolik vymýšlet a domýšlet a které byly aktuálnější, se četly dobře, byly zajímavé:)

21.05.2019

Knížka dostižena v češtině.Na ubohosti knihy trvám,některé skutečnosti hodně nesedí ale čeština to ještě dorazila-"radost se rozléhala"(jo?),"zpráva trendovala"(jo!)A malý narozený princ George měl tmavé vlásky(no?)Ach jo.Trenduju jinam.

13.04.2019

Nějak se mi nedaří sehnat knihu v češtině tak nemůžu příliš hodnotit literární úroveň,po faktografické stránce tzv.nic moc.Takový poklonkující kompilát dříve řečeného laděné hodně barvotiskově.Daily Mail vyslal do boje další novinářku co se pokouší stát se u Catherine tím,čím byl Richard Kay u Diany(tlampačem).V Británii je prostě královská rodina gigantický kšeft a když se nevetře jeden může zabodovat konkurence.

LenkaGonn
18.03.2019

Čtivá kniha a moc hezky napsaná. Dozvěděla jsem se příběh o Kate budoucí královně a bylo to přesně to co jsem očekávala. Občas to pro mě byly zbytečné informace, ale jinak opravdu moc hezká kniha.

Kamiliana
21.02.2019

Promě spíše zklamáním, neboť kniha se převážně skládá z toho, co kdo kde kdy řekl. A navíc bych uvítala rozsáhlejší fotografickou přílohu.

Safira7
30.01.2019

Moc příjemná, rychlá a zajímavá četba....

Ana72154
16.01.2019

Kniha se mi líbila. Některé informace jsem věděla a některé nové informace mě překvapili.

Ttammarra
08.01.2019

Kniha se četla velmi dobře. Dozvěděla jsem se plno nových informací, ovšem někdy mi přišlo, že se až trochu propadá do bulvárního plátku. Možná to byl jen můj pocit.