Calendar Girl 2: Duben, květen, červen

Mia Saundersová se kdysi zapletla s nesprávným mužem. Ten má teď v rukou život jejího otce a Mia mu dluží milion dolarů, na které si nedobrovolně vydělává jako luxusní společnice. Další tři měsíce bude provázet bohaté muže a plnit každé jejich přání. V dubnu to bude profesionální basketbalista Mason, který si potřebuje vylepšit mediální obraz, v květnu ji čeká žhavý samojský model Tai a v červnu bude předstírat, že je zlatokopka pasoucí po závratně bohatém Warrenovi…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338886/big_calendar-girl-2-duben-kveten-cerven-X8k-338886.jpg 3.7284

Calendar Girl 2.

Literatura světová, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume Two, 2015

Kniha Calendar Girl 2: Duben, květen, červen

johana3160

(+ SPOILER) Joo Tai... z toho vlhne snad kazda .. pardon vtip:))) mam trosku smisene pocity, jednotlive pribehy (mesice) nebyly nijak vyrazne vyjimecne, presto byly dobre napsane a i s prvnim dilem (a pravdepodobne i s dalsimi) tvori prijemny celek. Mia mi prijde spis jako dohazovacka nez spolecnice, 4 ze 6 pripadu postrcila pary k sobe (jo vim ze Taiovi pristala ta jeho na kline, ale byla u toho :)) Mis ma neco do sebe:) Obcas me par veci zarazelo ale to byla spis vada prekladu. Dal me zarazi, ze nemam potrebu davat si “meziknihu”... vetsina knih v serii je tak jednotvarnych ze potrebuju oddech od autorky. Ne vsak ted... takze, hura na dalsi dil..

Jurajovamaka

Mne táto kniha moc nedala.
Ale mnohým sa páči, tak vyskúšajte ;-)

Kristy.Seb
07.08.2020

Další tři měsíce a další 3 noví muži,kteří Mie zasáhli do života. Skvělý nápad s tetováním.nemphal bych si na jeden měsíc půjčit Tae?
Chválím, že provázání s prvním dílem v knize zůstalo.

Myška43
20.07.2020

Další tři zajímavé příběhy, nejvíce se mi líbil duben. Oceňuji provázanost s předchozím dílem, rozmanitost příběhů a osob, je to nápadité. No a Tai, dokonalej chlap!!!!

crazyslunicko
05.03.2020

Erotický román, kde chudá dívka Mia musí vydělávat peníze jako společnice. Naneštěstí nemusí se všemi svými klienty spát. Je to dobrovolné. Čekají ji 3 měsíce cestování, 3 společnosti a nové zkušenosti a přátelé. Mia to bere jako dar a pomáhá svým blízkým ke splnění snu.

dzafik
25.02.2020

Tak takhle dlouho jsem snad žádnou knížku nečetla. Musela jsem přeskakovat, nudila jsem se, ale protože nemám ráda nedočtené knížky, dočetla jsem. Ale btw. vážně máme věřit tomu, že "společnice", která vopíchá všechno živý, věří tomu, že není žádná prostitutka? Nebo že každej novej klient je božskej kus a hned kámoš na celej život? Jako chápu, že to je pohádka pro dospělý, ale vocaď pocaď, jo?

verunka93
31.01.2020

Po přečtení prvního dílu jsem sáhla hned po druhém. Zajímalo mě, jak dopadne příběh Mii. Poznala další skvělé lidi, kteří ji začali brát jako svoji rodinu. Stále jsem držela palce Wesovi, že jim to nějak dopadne. Velmi jsem si oblíbila i Taie, který bral Miu nakonec jako svoji sestru. Těším se na další díl.

Tereziee
07.01.2020

Vím, že je knížka oddechový erotický román. Ale za mě to bylo strašně ale strašně nudný. Každý měsíc pořád to stejné dokolečka. Knížku jsem začala číst ještě kvůli loňské výzvě (dočíst do konce roku jsem bohužel nestihla). Dotáhla jsem ji do konce, ale další díly rozhodně už do ruky nevezmu.