Calendar Girl 2: Duben, květen, červen

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/338886/bmid_calendar-girl-2-duben-kveten-cerven-X8k-338886.jpg 4 328 57

Calendar Girl série

Mia Saundersová se kdysi zapletla s nesprávným mužem. Ten má teď v rukou život jejího otce a Mia mu dluží milion dolarů, na které si nedobrovolně vydělává jako luxusní společnice. Další tři měsíce bude provázet bohaté muže a plnit každé jejich přání. V dubnu to bude profesionální basketbalista Mason, který si potřebuje vylepšit mediální obraz, v květnu ji čeká žhavý samojský model Tai a v červnu bude předstírat, že je zlatokopka pasoucí po závratně bohatém Warrenovi…... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Ikar (ČR)

Calendar Girl: Volume Two , 2015

Mellisek
18.09.2017 3 z 5

Upřímně jsem zvažovala napsat komentář, protože je jich prozatím 17. a ve všeobecnosti se opakují. Takže to shrnu v pár bodech
1. Určitě to byl slabší díl
2. První díl měl s hrdinkou dalo by se říci HLAVU A PATU zatím co tady jsem to postrádala. Naše milá Mia vše zvládá atd. Trochu tomu pomohl červen, ale zas na druhou stránku né nijak rapidně.
3. Trochu mi vadí M. a W. prostě chová se jako pubertální pipina co se snaží hrát na něco co není. Nehledě na fakt, že aspoň v prvním díle jejich vztah dával smysl.
4. Co mě opravdu iritovalo nejvíc bylo to, že první kniha každý měsíc jí něco naučil trochu víc do hloubky hrdinka poznávala nové věci a nebo samu sebe. NO tak tady jako věta Prožila jsem nejlepší část.... byla takové klišé, že už se mi to nechtělo číst.
5. Někomu hodně vadí ty její přátelé. Mě ne, opravdu si myslím že je to v celku rozumné když předtím žila ve spodině a měla problémy atd. Tak je jasné že když tento problém v celku "vyřešila" přátelé si jí najdou. A k faktu toho že moc zkušeností nemá všichni jsou kámoši na život a na smrt :D ...
6. Trojka snad bude lepší.

kikies
11.09.2017 2 z 5

Ne není to kvalitní a nemá to úroveň ani mezi erotickou literaturou. Je to neskutečně naivní, nereálné a otrkaná Mia už fakt strká nos do úplně všeho. Dosud neměla žádná kvanta přátel, ale zato teď si prostřednictvím své brigády nadělá nejlepší přátele na celý život napříč mocenským a společenským žebříčkem ( :-D ). Neustále naráží na samé sexuální bohy s perfektním nádobíčkem a s chováním gentlemana a ani ona nemá vůbec problém být vždy a všude připravená a při chuti ( :-D :-D ) Neví sama co se sebou, ale u ostatních sype rady z rukávu - no prostě kámoška k pohledání... Nechci být hnusná, ale taky jí už přeji nějakého pořádného chlíváka, ať to konečně vypadá trochu realisticky! Na druhou stranu, dobře se u toho odreaguji, dává mi to zhruba asi tak to, co od toho očekávám, a je to (možná až moc) nenáročné a čtivé, takže proč ne.

Kačík
09.09.2017 5 z 5

Slabší než první díl. Doufám,ze ve třetím se autorka polepší. Nesedí mi,jak jí všichni ty rady do života baští.

lucie0942
16.08.2017 4 z 5

Nooo....popravdě mě to její přátelství s každým, koho hned na prvním setkání "ošuká" ( omlouvám se za tento výraz, ale slovo POMILOVAT by asi nebylo tak úplně trefné ), začal lézt na nervy....takhle to prostě v životě nechodí a jestli si to autorka opravdu myslí, tak je ještě větší husička než Mia...každopádně tři nové měsíce, tři nový muži, nové prostředí a dějové zvraty...ano, opět je vše předvídatelné již na samém začátku....ano, hlavní hrdinka strká nos do všeho a snaží se dávat rady do života, ač sama si moc poradit neumí.....trochu slabší než jednička, ale šlo to :-)

Aya81
16.08.2017 2 z 5

Trochu mne zklamal vývoj po prvním díle. Čekala bych nějakou změnu, nějakého skutečného padoucha (červen se tomu jen mírně přiblížil). Naivní. Kdy už Mia narazí na nějakého páchnoucího tlustoprda s malým nádobíčkem, kterej si bude vynucovat příplatek? Nebo kdy už jí někdo pošle do ... s tím neustálým vměšováním se nad rámec její pozice? Chtělo by to trochu oživit, ne jen zůstat u toho harlequinovského scénáře každého měsíce jak přes kopírák. A začíná mně štvát to neustálé omílání již proběhlého. Nicméně budu masochista a přečtu i zbylé díly, čekám, zda se konečně přihodí nějaká "komplikace" a jestli si Miu nakonec zaplatí i její proradný ex a náležitě si ten měsíc "teroru" vychutná.

helena19
13.08.2017 5 z 5

Krásná...Je neuvěřitelný kolik různých povah existuje...Líbilo se mi, jak autorka připomínala již předešlé postavy. A ten konec, kdy ji její "velký brácha" zachránil a přijel i sexy Samoan byl dojemný. Jen škoda, že tomu hajzlovi to projde, ale hold autorka udělala z Mii hodného člověka, který svou rodinu chrání a ne ji ubližuje! Škoda, že se o "tom" konci nedozvěděl Wes, zajímala by mě jeho reakce.

Lucibuska
17.07.2017 1 z 5

První díl mě docela bavil, tohle mě nebavilo už skoro vůbec. Čekala bych větší projevy citu k Wessovi - to je jedina dějová linie, která mě baví a díky které jsem knihu dočetla. Ale bohužel tam tohohle bylo pomalu. První dva mě absolutně nebavili, ten poslední bylo docela dobré. Ale slabota. Rozhodne si poridim i 3.a 4.dil. Ale spis proto, ze mě zajima jak to dopadne s Wessem. Mia je mi nesympaticka.

sebemi
15.07.2017 3 z 5

Na letní čtení se to dá, ale místy strašně naivní, až jsem se musela smát :D

pichova.veru
07.07.2017 5 z 5

Druhý díl mě nezklamal...kniha se četla velmi snadno, klišé tam bylo jako maku ale těch erotických scen :) Paráda :)

Tesset
29.06.2017 3 z 5

No tak kromě posledního měsíce vždycky pozná takové lidi, s kterými je hned nejlepší kamarádka na celý život - to už je trochu ohrané. Už mi i celkem šlo na nervy to neustálé vypočítávání, co s kým prožila a jak ji to změnilo život. A i ten slovník mi teď moc neseděl, řekla bych, že první díl byl lepší a bavil mě o dost více.

Vevuna
24.06.2017

Kniha je čtivá. Vždy mě zajímá co bude dál a po každém konci měsíce uroním slzu. Ale nemůžu popřít, že mě někdy nudí jak má samé milé zákazníky. V červnu se to naštěstí oživilo o násilí. A pořád přemýšlím ... to Mia nemenstuuje?

Ditules
15.06.2017 3 z 5

Upřímně doufám, že se v dalším díle stane něco vážně dramatického, protože zatím je to jen samé ťuťuňuňu a kamarádšoft...A vždycky jsou mi sympatičtější její ,,zaměstnavatelé" než Mia...

alzbeta4340
24.05.2017 3 z 5

Každý měsíc je taková miniharlekýnka a tomu odpovídá i kvalita. Duben a květen mě nezaujaly, přestože muži v nich byli sympaťáci. Červen byl jiný a trochu zajímavější. Hvězdičku navíc dávám za povedenou obálku.

Vanilka12
07.05.2017 2 z 5

Bohužel začínám být na hlavní postavu trošku alergická. Nemůžu si pomoct, ale v některých situacích jedná jako totální puberťačka, nikoliv jak holka, která už leccos ve svém životě zažila. Navíc mi v tomto dílu přišla i neúměrně vulgární, ve srovnání s jinými postavami.

Děj knihy se již hodně opakuje, místy je nudný a nutí k přeskakování stran. Co mi neuvěřitelně vadí, jsou x stránkové úvahy hlavní hrdinky nad smysluplností její dosavadní práce, které mají vždy jediný závěr - prostě musí tuto část života absolvovat, aby se sama stala lepším člověkem.

Občas z děje přímo srší naivita..Mia opět všechny probudí a ukáže jim nový rozměr života... škoda, že kniha není napsána víc realisticky a zatahují do děje rodinu hl. hrdinky, mohl z ní být zajímavý pohled do světa luxusních společnic.

ptavichripkaa
04.05.2017 4 z 5

Čte se to samo. Musím se přiznat, že Miu v některých věcech nechápu. Přistupuje k sexu velice benevoletně, ale na druhou stranu, o čem by kniha byla že?
Jsem zvědavá, jak to nakonec celé dopadne.

Zusaninka
19.04.2017 5 z 5

Jún bol podľa mňa najlepší z týchto troch mesiacov, konečne nenatrafila na „ideálneho“ zákazníka, ale jej spoločnosť si vyžiadal 65-ročný podnikateľ, aby ho sprevádzala na spoločenských podujatiach. Autorka nezabudla spomenúť aj „bývalých“ klientov, ktorí čiastočne zasahujú do deja.
Čítala sa ľahko, sexuálnych scén bolo v tejto časti minimum (okrem mája) – zdá sa mi že je trochu lepšia ako prvá časť, Mia je zrelšia, začína si uvedomovať svoje city k „januárovému“ Wesovi, ale aj cíti povinnosť splatiť dlh, upevní si vzťah so sestrou, a našťastie jej ostane chladná hlava a berie svoju „prácu“ s nadhľadom.

King.jully
19.04.2017 4 z 5

Celkom vydarené, tak ako 1. časť. Dobre sa číta, len mám niekedy pocit, že to chce niečím novým oživiť. V niektorých pasážach sa musím nútiť aby som dočítala celý mesiac.

erotika romantika

Audrey Carlan